پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
دراولین روز آغاز دهه مبارک فجر ، نمایشگاه توانمندی‌های زنان روستایی عشایری با ارائه توانمندی های زنان در بخش های کشاورزی و صنایع دستی و سوزن دوزی، فرآورده های خرمایی در محل کتابخانه شهر با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان راه اندازی شد
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- مدیر جهادکشاورزی شهرستان لاشار هدف از برپایی این نمایشگاه را شناسایی و معرفی توانمندی های زنان ، رشد و بهبود کمی و کیفی محصولات تولیدی ،برجسته نمودن نقش سازنده زنان روستایی در تولید و امنیت غذایی کشور، آشنایی تولید کنندگان با روش های مختلف بازاریابی برشمرد.

قنبر نارویی نحوه ارائه محصولات، برند سازی و بسته بندی، بازار رسانی و فروش مجازی محصولات را از دیگر برنامه‌های  این نمایشگاه اعلام کرد.

 گفتنی است، در این نمایشگاه تسهیلگران روستاهای سرمیچ، سیف آباد  و تنگه سرحه شهرستان لاشار شرکت داشتند. با توجه به اینکه روستای تنگه سرحه دارای ظرفیت بسیار خوب و بالایی جهت خلاقیت و ظرافت در هنر حصیربافی ، سوزن دوزی و گیاهان دارویی و  میباشد می‌توان در برندینگ این روستا و محصولات بازاریابی چشمگیری داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: