پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۲
فرمانده انتظامی لرستان گفت: مادر شهید سرافراز فراجا گروهبانیکم "سعید سبزواری" با اهدای اعضای بدن فرزند دخترش به 5 بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "یحیی الهی" در تشریح این خبر اظهار داشت: مادر شهید لرستانی با اهدای اعضای بدن دخترش به 5 بیمار نیازمند جان دوباره بخشید.
وی افزود: خانم طاووس کولیوند، مادر شهید والامقام فراجا ،گروهبانیکم "سعید سبزواری" که دخترش به نام "سمیه سبزواری"دچار مرگ مغزی شده بود با اهدای اعضای بدن وی موافقت کرد.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد:  این مادر فدارکار لرستانی، اهل شهرستان چگنی، بخش ویسیان، که دخترش بر اثر مرگ مغزی در بیمارستان امام خمینی (ره) تهران بستری بود با اهدای قلب ،کبد، کلیه ها و قرنیه وی به 5 بیمار نیازمند جان دوباره بخشید.

وی بیان کرد: شهید سبزواری در سال 1381 در درگیری با قاچاقچان در مرزاستان آذربایجان غربی به فیض عظمای شهادت نائل شده است.

سردار الهی گفت: شهدا گنجینه های تاریخی و الگوی ایثار هستند اما باید دانست شجاعت و عظمت شهدا متاثر و نشات گرفته از مادر ایثارگری است که تربیت چنین فرزندی را به بهترین نحو و با معیارهای اسلامی انجام داده است و مادر شهید سبزواری ثابت کرد ایثارگری مادران شهدا همچنان ادامه دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: