پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۲
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از افتتاح و بهره برداری از ۱۱۷ پروژه در حوزه های مختلف کشاورزی خبر داد .

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی لرستان ، سید عماد شاهرخی با اعلام این خبر با اشاره به جزییات این طرحها گفت : این تعداد طرحها در حوزه های مختلف کشاورزی شامل: طرحهای حوزه آب و خاک ، شیلات،دام و طیور ،امور عشایری ،باغبانی ،منابع طبیعی،و صنایع کشاورزی می باشند .

وی افزود : این پروژه ها نقش بسیار موثری در توسعه حوزه کشاورزی استان و همچنین رفع مشکلات و دغدغه های کشاورزان بوده که با تلاش نیروهای انسانی کارآزموده و سرمایه گذاران ایجاد شده اند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان تصریح کرد : با افتتاح و بهره برداری از این تعداد پروژه که در ایام مبارک دهه فجر در مراسمی افتتاح خواهند شد در مجموع تعداد ۴۹۸ نفر اشتغالزایی را ایجاد خواهند کرد .

عماد شاهرخی در پایان حجم سرمایه گذاری در این پروژه ها را قابل توجه دانست و اظهار داشت : بیش از ۲۴۷ میلیارد تومان اعتبار در این طرحها صرف شده که جا دارد از همه همکاران و کشاورزانی که که در به سرانجام رسیدن این طرحها تلاش نمودند تقدیر و تشکر نمایم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: