پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۰
کرم نعمتی رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد طی پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و سالروز ورود امام راحل (ره) به میهن اسلامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه مبارک فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام و‌ تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، برگی را در یاد همه انسان‌ها گشودند و صدای استقلال و آزادی را به گوش جهانیان رساندند.


۱۲بهمن؛ آغازین روز ایام الله دهه فجر، روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، سالگرد یوم‌الله دهه فجر را به ملت قهرمان ایران به ویژه شهروندان مومن و انقلابی شهر خرم‌آباد تبریک و تهنیت عرض می‎نمایم، امیدوارم شاهد موفقیت‌های روزافزون ایران اسلامی باشیم.

کرم نعمتی
رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: