پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۵
سردار الهی فرمانده انتظامی استان لرستان با صدور پیامی ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امام علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت.
    بسم الله الرحمن الرحیم     

《الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّكِينَ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَيْهِمُ السَّلاَم》
           
فرا رسیدن ۱۳ رجب میلاد با سعادت مولود کعبه ، امیر بیان ، بزرگترین منادی عدالت و خداپرستی ، مولی الموحدین امام علی (ع) فرخنده باد.

ماه رجب، ماه نزول رحمت الهی و ماه اجابت دعاست و ایزد منان با حکمت بی منتهای خود، میلاد فرخنده یاور همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، امام علی (ع) را در این ماه عزیز قرار داده تا محبت خود را در این ماه بر عرشیان و فرشیان تمام نماید.

روز پدر، فرصتی است تا قدردان زحمات پدران خود باشیم و یاد تمامی پدران سفرکرده وپدرانی که آسمانی شدند تا ایران ما پا برجا بماند گرامی بداریم و برای آنانی که از نور وجودشان و سایه پرصلابتشان بهره‌مندیم آرزوی سلامتی کنیم.

اینجانب سیزدهم رجب سالروز ولادت با سعادت اولیــن اختر تابناک آسمان امـــــامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت امام علی(ع) و روز پدر را به عموم مردم متدین و گرانقدر استان لرستان و همه پدران فداکار این مرز و بوم، بویژه پدران شهیدان سرافراز تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است که در سایه الطاف حضرت حق از رهروان صدیق آن امام همام باشیم.

فرمانده انتظامی استان لرستان
سرتیپ دوم ستاد  
یحیی الهی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: