پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
سید ولی موسی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از پخش برنامه سیمای مدرسه از شبکه استانی دنا خبر داد و افزود برنامه سیمای مدرسه با موضوعات مختلف آموزشی، پرورشی و فرهنگی تهیه و در ایام الله دهه فجراز شبکه استانی دنا پخش می‌شود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش  کهگیلویه وبویراحمد :

پخش برنامه سیمای مدرسه از شبکه استانی دنا به مناسبت ایام الله دهه فجر 


رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از پخش برنامه سیمای مدرسه از شبکه استانی دنا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی سید ولی موسوی  گفت: با همکاری صدا وسیما و اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد  برنامه سیمای مدرسه  با موضوعات مختلف آموزشی،  پرورشی و فرهنگی تهیه و پخش می شود.

وی با بیان اینکه به مناسبت ایام الله  دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی برنامه سیمای مدرسه  با موضوع  دهه فجر   تهیه می شود گفت:  نخستین برنامه سیمای مدرسه در مدارس شهرستان بویراحمد  تهیه و پخش شد.

وی مدت  پخش این  برنامه  را ۲۰ دقیقه  عنوان کرد و گفت: این برنامه  در ایام الله دهه فجر در مدارس  شهرستانهای پرجمعیت تهیه و پخش می شود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان  از تهیه برنامه  سیمای مدرسه در شهرستانهای گچساران  و کهگیلویه  در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: این  برنامه‌ برای  دیگر شهرستانها و مناطق  نیز به مرور تهیه و پخش خواهد شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: