پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱
با حضور مدیران شبکه پستی؛
نشست رسانه و امنیت ملی به همت دفتر مرکزی حراست و امنیت پستی با هدف آشنایی مدیران و منصوبین مشاغل حساس با نقش و جایگاه رسانه ها برگزار شد.
نشست رسانه و امنیت ملی صبح روز ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران، معاونان، روسای ادارات و منصوبین مشاغل حساس در واحدهای ستادی و اجرایی استان تهران در سالن مهر مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور برگزار شد. 

بنا بر این گزارش با توجه به اینکه امروز نقش رسانه‌ها، نقشی فراتر از اطلاع‌رسانی صرف است و ابعاد امنیتی جدیدی در سطح ملی و بین‌المللی به واسطه آنها ایجاد شده است، بسیاری از مفروضات و اصول پیشین در ساختار روابط و حقوق بین الملل به چالش کشیده شده است.  
 رسانه ها در کنار دیگر نهادهای سازنده طرز تفکر جامعه، نقش عمده ای ایفا و افکار، عقاید و نگرش های جدید را در میان افراد جامعه منتشر می‌کنند و با تاکید بر برخی نگرش‌ها، جنبه‌های مثبت یا منفی، آن را آشکار می سازند. 
از این رو نظر به اهمیت موضوع و نیاز به آشناسازی لایه های مختلف مدیریتی با این مهم به همت دفتر مرکزی حراست و امنیت پستی، همایش آموزشی «رسانه و امنیت ملی» برگزار شد .
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: