پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۷۰۳۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸
استاندار البرز در دیدار با کارمندان استانداری:
گیتی آنلاین - استاندار البرز با بیان اینکه ۶۷ درصد به دولت دکتر روحانی رآی دادند،گفت: این آمارها حاکی از آن است که ملت حامی برنامه های دولت است.
  
  به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،«سیدحمیدطهائی» عصر چهارشنبه، بمناسبت فرا رسیدن سوم خرداد و سالروز «فتح خرمشهر»، در دیدار با جمعی از مدیران و کارمندان استانداری در سالن شهدای دولت،ضمن تبریک بمناسبت سالروز روزهای یاد و خاطره و گرامیداشت شهدای فتح المبین با ترسیم شرایط کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس و بیان خاطراتی از آن ایام گفت: در آن دوران و با شرایطی که کشور مواجه بود، نیروهای مردمی با دست خالی از کشور دفاع کردند و باز پس گیری شهر از دست دشمن آسان نبود.

وی بیان کرد: در آن ایام مردم، کوچه به کوچه از شهرها دفاع کردند و آزادسازی خرمشهر خبر پیروزی برای کشور بود که آن برای آن جشن ملی گرفتند.

طهائی با اشاره به این جمله تاریخی امام خمینی (ره) که «خرمشهر را خدا آزاد کرد»،گفت: لطف خدا شامل حال مردم کشور شد تا ملت توانستند خرمشهر را به ید خداوند آزاد کنند.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت مولفه«وحدت» بعنوان رمز پیروزی کشور در تمامی برهه های تاریخ افزود: امیدواریم این بزرگداشت ها یادآور خاطرات و در عین حال عبرت و درس برای تداوم در انسجام و اتحاد باشد.

 طهائی در ادامه دیدار با کارمندان استانداری اشاره ای هم به روند برگزاری انتخابات در این استان داشت و از عوامل و دست اندرکاران قدردانی بعمل آورد. وی با بیان اینکه بیش از41 میلیون نفر منهای افرادی که موفق نشدند در ساعت قانونی پای صندوق رای حاضر شوند، مشارکت انتخاباتی داشتیم گفت:بدلیل بسته شدن سراسری سایت و پایان زمان اخذ رای امکان ادامه ثبت نام ها میسر نبود که البته این امر سبب شد تا در دوره های آتی زمان حضور در پای صندوق های رأی را به زمان های آخر موکول نشود.

وی افزود: این موفقیت ها مرهون هدایت های مقام معظم رهبری است و از زحمات همه افرادی که از قبل و بعد از برگزاری انتخابات تلاش داشتند قدردانی کرد و گفت: باید قدردان حضور همه باشیم،این حماسه حضور قدرت ما را در عرصه بین المللی نیز تقویت کرد و پشتوانه قدرتمندی برای تصمیم گیری های آتی خواهد بود.

*67 درصد مردم به دکتر روحانی رأی دادند

استاندارالبرز با بیان اینکه بیش از 79 درصد از واجدین شرایط در استان البرز در انتخابات شرکت کردند و 67 درصد در این انتخابات به دکتر روحانی رأی دادند، این استقبال را حامل پیام برای خدمتگزاران دانست و گفت: آمارها حاکی از آن است که اکثریت ملت حامی برنامه های دولت هستند و با رآی خود ثابت کدند که از دکتر روحانی حمایت می کنند.

نماینده عالی دولت در ادامه سخنان خود از حضور داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز قدردانی داشت. طهائی گفت:جمعیت علاقمندی برای خدمت حضور پیدا کردند و تنور انتخابات را داغ تر کردند که جای تشکر دارد و از آنهایی هم که موفق نشدند رأی اعتماد بگیرند سپاسگزاریم.

وی افزود: از ایده ها و فکرهای صاحبنظران برای تقویت شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز بهره مند خواهیم شد.

طهائی در ادامه با اشاره به اینکه در سال «اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل» قرار داریم،گفت: تحقق بخش عمده ای از مطالبات با همکاری و همراهی همه خدمتگزاران میسر خواهد بود و باید همه دست به دست هم مشکلات را حل کنیم.
وی افزود: تحقق بایدهای اقتصادی کشور نیز کار یک ارگان نیست، سرمایه دولت مشخص و امکانات نیز وجود دارد،با حمایت بخش خصوصی و بهره مندی از فکر و اندیشه صاحبنظران قطع به یقین موفق تر عمل خواهیم کرد.

استاندار البرز در ادامه حلول ماه مبارک رمضان را نیز در آستانه قرارگیری در این ایام تبریک و تهنیت گفت و فرا رسیدن قیام 15 خرداد را نیز خاطرنشان کرد. 
در پایان این دیدار بمناسبت سوم خردادماه، از جانباز'علی اصغر شجاعی' شاغل در استانداری تجلیل بعمل آمد.
 نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: