پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۷۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
گیتی آنلاین-مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: ولایتی در این مدتی که روی کار آمده با بر هم زدن تسلط شبکه مافیای قدرت و ثروت در دانشگاه ازاد خشم برخی سودجویان را بر افروخته است.

محمدرضا آبدار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه تهران اظهار داشت: من به نمایندگی از جنبش دانشجویی مسلمان از این تریبون مقدس نماز عبادی سیاسی جمعه خطاب به کلیه مسئولان این حکومت  اسلامی که با خون هزاران شهید به ثمر رسیده است مطالبی را مطرح می نمایم.

وی ادامه داد: دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز امت قضا می‌شود؛پس بیدار و هوشیار در صحنه خواهیم ماند و اجازه نخواهیم داد نماز امتمان قضا شود ومنویات مقام معظم رهبری لحظه ای روی زمین بماند زیرا که ما در دهه پیشرفت و عدالت  یعنی دهه  سوق دادن تلاش همه ی مسئولان در جهت ایجاد جهشی بزرگ در روند پیشرفت کشور و عدالت گستریِ وسیع  و بخصوص در سالی واقع شده‌ایم که مزین به نام «اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال» شده است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: خطاب اولم متوجه شخص رئیس جمهور جناب آقای روحانی خواهد بود  که بیشترین ظرفیت‌ها و امکانات اجرایی کشور در اختیار ایشان و هیات دولتشان است. جناب رئیس جمهور با به پایان رسیدن انتخابات دیگر زمان شعار و وعده و وعید به پایان رسیده و وقت عمل است بسم الله.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: این گوی و این میدان و این مطالبات 40 میلیون اکثریتی که پیروزمندانه در اوج دموکراسی و با وجود رکود ؛بیکاری و صدها مشکل دیگر پای صندوق های رای آمدند و درخت تنومند نظام کشورشان را با اثر انگشت های خود آبیاری کردند.

وی تصریح کرد: ما به تاسی از رهبرمان به شما می‌گوییم که این کشور بن بست ندارد و تنها راه حل مشکلات مردم مدیریت متدین؛انقلابی؛ کارآمد و پر انگیزه است. پس در اولین اقدام انقلابی کابینه ی مسن و خسته تان را تغییر داده و با روی کار آوردن نیروی پرتوان و جوان انقلابی بار دیگر شتاب پیشرفت کشور را صد چندان نمایید.

آبدار خاطر نشان رکد: جناب آقای روحانی توجه شما را به این نکته جلب خواهم کرد که دیگر دولت قبل خود شما هستید و نمی‌توانید در قبال هر نقدی حواله دهید به دولت سابق.

وی ادامه داد: بلکه چهار سال ظرفیت  و توان و نیروی اجرایی کشور در اختیارتان بود و با گره زدن هر چیزی به تحریمها شاهد بودیم که چه طرح های پژوهشی ای دانشگاهی که به حاشیه رفت و چه کارخانه هایی که یکی پس از دیگری از نفس افتادند و به ناکجا آباد ناکارآمدی در مدیریت اقتصادی رفتند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: جناب آقای روحانی از امروز شما و تیم اجراییتان در پیشگاه مردم عزیز ایران با توجه به فرموده قرآن که «یا ایها الذین امنو اوفو بالعقود» موظف و متعهد هستید که با در نظر گرفتن سیاست های کلی نظام و رهبری به تمام وعده‌های انتخاباتی  و عهد‌هایی که با مردم باستید با اولویت قطعی اقتصاد تولید داخل و معیشت مردم  عمل کنید.

آبدار تصریح کرد: شما وعده داده اید که سالانه 900 هزار شغل ایجاد می‌کنید، طرح کارورزی برای ایجاد اشتغال و حمایت از جوانان را اجرا خواهید کرد، کابینه‌ای جوان انتخاب خواهید کرد، صادرات غیر نفتی  را افزایش خواهید داد، با مفاسد به طور جدی مبارزه خواهید کرد، همه تحریم‌های غیر هسته‌ای را لغو خواهید نمود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین مدعی شدید فقر را برای همیشه در ایران ریشه کن خواهید کرد، وضعیت رفاهی چند میلیون نفر از خانوارهایی که در پایین ترین سطح زندگی هستند را طی سه مرحله بهبود خواهید داد، نظام تامین اجتماعی عادلانه ایجاد می‌نمایید، ایران را مرکز صادرات خواهید کرد نه واردات، قاچاق را حذف خواهید نمود.

این فعال دانشجویی گفت: خطابی هم داریم با دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری که نجیبانه و متواضعانه چشم بر بعضی  تخلفات بستند ومطیع در برابر قانون؛ شورای نگهبان را فصل الخطاب خواندند تا مبادا امنیت و آرامش کشورشان لحظه ای خدشه دار شود و احساسات مردم جریحه دارشود!تا ببینند و بدانند آنان که دم از دموکراسی می‌زدند و در سال 88 چه بر سر این کشور آوردند!

وی اضافه کرد: ما به این کاندیداها عرض می‌کنیم که کار شما نه تنها تمام نشده که تازه شروع شده است و توقع و انتظار جدی حامیان و طرفداران پر شور شما این است که محکم و مستمر در صحنه بمانید .

آبدار گفت: انتظار مردم از مسئولان قوه قضاییه این است که در این راستا به طور جدی و با اهتمامی ویژه با آنانی که  ناجوانمردانه در عرصه اجرای انتخابات در هر جایی از کشور تخلفی  کردند برخوردی قاطع انجام دهد تا دیگر شاهد این دست اقدامات تاسف آور نباشیم و همچنین به بررسی تهمتها و توهین هایی که نامزدها در طول مناظرات در مقابل چشم 80 میلیونی ایرانی بر یکدیگر راندند اهتمام ورزد و به آنها رسیدگی کند تا سره از ناسره مشخص گردد.

وی ادامه داد: انتظار بعدی از شوراهای شهر است که  از سیاست زدگی بپرهیزند و در راستای تعالی هر چه بیشتر شهر خود قدم بردارند نه اینکه با سیاسی کاری این نهاد مهم را به محلی برای جمع شدن دورهمی افراد شاخص هر حزب و جناحی مبدل کنند

آبدار در گلایه از امضای سند 2030 توسط دولت ادامه داد: دولت به کدام مجوز بر حسب کدام گفتمان و ارزش و تفکر با چه نیتی تن به امضای این سند کاپیتولاسیون  فرهنگی داده کجای گفتمان امام و انقلاب لیبرالیسم فرهنگی غرب را می‌پذیرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اضافه کرد: آیا بعد از تهاجم فرهنگی!شبیخون فرهنگی اکنون زمان ولنگاری فرهنگیست تا کی بناست واژه های عمیقِ گفتمان اسلام ناب را با واژ های سطحی غربی تئوریزه کرده و در قالب سندهایی روشنفکرانه به خورد این کشور دهیم. آیا باید در خفا این سند امضا شود و حتما مقام معظم رهبری نسبت به آن واکنش داده و جلوی اجرایش را بگیرند.

وی اضافه کرد: اگر سند قابل قبولی بود چرا تا آلان رو نشده بود و پنهانی در حال اجراست؟ اگر هم قابل قبول نیست اصلا چرا آن را پذیرفتید؟ عملکرد بعضی  از مسئولین در این زمینه اصلا قابل دفاع و توجیه نیست.

آبدار بیان داشت: جا دارد که از عملکرد رضایت بخش و انقلابی ولایتی، ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد در این مدتی که روی کار آمده اند تشکر کنم که با بر هم زدن تسلط شبکه مافیای قدرت و ثروت  بر این دانشگاه خشم برخی سودجویان را بر افروخته اند و در اقدامی کاملا قانونی با عزل ریاست این دانشگاه و برخی از آقازاده ها دستشان را از شهریه دانشجویان و بیت المال کوتاه کرد.

 منبع: فارس

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: