پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۸۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۲
گیتی آنلاین - در سه روز آینده در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی نقاط به ویژه زابل با گردوغبار همراه است؛ در این مدت در مناطق جنوبی سمنان، شرق اصفهان، قم، مرکزی و قزوین، پدیده گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش گیتی آنلاین، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در برخی مناطق سواحل خزر، شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی، بارش باران، گاهی رعد و برق رخ می‌دهد و ‌روز آینده در بخش‌هایی از سواحل خزر این وضعیت ادامه دارد.

روز سه‌شنبه بارش باران در نیمه شرقی سواحل خزر و شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود، همچنین دریای خزر مواج است.

روز آینده به دلیل نفوذ جریانات مرطوب جنوبی در برخی از مناطق جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر رشد ابر، رگبار باران، رعدو برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در سه روز آینده در شمال شرق و شرق کشور گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی نقاط به ویژه زابل با گردوغبار همراه است؛ در این مدت در برخی ساعات با افزایش سرعت وزش باد در مناطق جنوبی سمنان، شرق اصفهان، قم، مرکزی و قزوین پدیده گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا کمی ابری گاهی وزش باد و اواخر وقت افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 39 و 26 درجه خواهد بود.

روز آینده اهواز با دمای 51 درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 14 درجه و اردیبل با کمینه دمای 12 درجه بالای صفر، خنک‌ترین مراکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 15 تیرماه امسال 209.6 میلی‌متر ثبت شد، بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 231.1 میلی‌متر بود بنابراین تا این تاریخ بارش سال جاری 90.7 درصد بارش سال گذشته است.

منبع : فارس 
نویسنده:رحمت گلستانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: