پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۹
گیتی آنلاین-نائب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله با بیان اینکه، حزب‌الله تاکنون حضور اندکی در سوریه داشته‌ تأکید کرد که اسرائیل از مقاومت در لبنان می‌ترسد و حزب‌الله به این مسئله افتخار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ها، شیخ «نبیل قاووق» نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله اعلام کرد که جنگ در سوریه چهره واقعی سعودی‌ها و آمریکایی‌ها را نشان داد.

قاووق با اشاره به اینکه تا کنون بخش اندکی از حزب الله در جنگ سوریه حضور داشته‌اند تصریح کرد که در صورت نیاز حضور خود را در این کشور افزایش خواهند داد.

وی با بیان این مطلب افزود: با جرأت و اراده در انجام این کار (افزایش حضور نظامی در سوریه) تردید نخواهیم کرد. همه گروه‌های تکفیری سوریه باید امروز این مسئله را بدانند؛ زیرا این پیمان ما در حمایت از مردم و ملت و افراد محاصره شده در فوعه و کفریاست.

وبگاه خبری «النشره» به نقل از قاووق گزارش داد که حزب الله با شجاعت و دلاوری وارد این جنگ شده و این مسئله به دلیل وظیفه ملی، انسانی و اخلاقی است.

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله ادامه داد: از مهمترین نتایج این جنگ این بود که از سیاست‌های رژیم سعودی پرده برداشت و مشخص شد که آمریکا اجازه می‌دهد سلاح سعودی به دست جبهة النصره (شاخه القاعده در سوریه) و سایر تکفیری‌ها در حلب و ریف جنوبی آن برسد.

وی با اشاره به اینکه عربستان و اسرائیل نمی‌خواهند که داعش و جبهه النصره در سوریه شکست بخورند، گفت: گروه‌های تکفیری از سه ماه پیش تا کنون هر روز می‌خواهند با حمایت و برنامه‌ریزی آمریکا، عربستان و ترکیه جنگ حلب را (به سود خود) به پایان برسانند ولی در تحقق اهدافشان شکست خورده‌اند و دلاوران مقاومت توانسته‌اند طی چهار روز گذشته تلفات تاریخی به این گروه‌ها وارد کنند.

قاووق در پایان تأکید کرد: مانور نظامی دریایی، زمینی و هوایی اسرائیل علیه رژیم سعودی نیست... بلکه به خاطر ترس از مقاومت در لبنان است. [اسرائیل] از قدرت این مقاومت می‌ترسد و به خود می‌لرزد... ما نیز افتخار می‌کنیم که اسرائیل از مقاومت می‌ترسد».

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: