پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۴۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
گیتی آنلاین-تیم تیر و کمان کامپوند دانشجویان ایران موفق شد با شکست آلمان، ترکیه و کره جنوبی به فینال مسابقات دانشجویان جهان برسد و تیم بانوان هم در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد.

به گزارش گیتی آنلاین از چین تایپه، تیر و کمان کامپوند تیمی دانشجویان ایران در بیست و نهمین دوره مسابقات دانشجویان جهان امروز سه شنبه موفق شد با شکست تیم های قدرتمند آلمان، ترکیه و کره جنوبی راهی فینال شود.

تیم کامپوند تیمی مردان ایران با ترکیب یاسر عموئی، میلاد رشیدی و امید طاهری ابتدا با نتیجه ۲۱۳ به ۲۰۳ مقابل آلمان پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. شاگردان صابر حسینی در این مرحله موفق شدند با نتیجه ۲۲۳ بر ۲۱۷ تیم ترکیه را مغلوب کنند و به دیدار نیمه نهایی برسند.

تیم ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم قدرتمند کره جنوبی رفت که این بازی به نتیجه تساوی ۲۲۲ رسید تا تیر طلایی تعیین کننده برنده باشد. در نهایت این تیم ایران بود که توانست در تیر طلایی با نتیجه ۲۹ به ۲۸ کره جنوبی را هم از پیش رو بردارد و به دیدار فینال برسد. مرحله نهایی فردا چهارشنبه بین ایران و روسیه برگزار می شود.

تیم کامپوند زنان هم در مرحله یک هشتم موفق شد با نتیجه ۲۱۸ بر ۱۹۵ تیم مالزی را از پیش رو بردارد. این تیم با ترکیب فرشته قربانی، افسانه شفیعی و شیوا بختیاری در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کره جنوبی رفت و با نتیجه ۲۱۶ به ۲۲۲ نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

 منبع: مهر

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: