پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
گیتی آنلاین-در درگیری های ساعتی پیش میان رزمندگان ارتش و بسیج مردمی سوریه با تروریستهای تکفیری القاعده و ارتش آزاد در منطقه "الرمیله" واقع در جنوب استان حماه این کشور یکی از فرماندهان ارشد تروریستها به هلاکت رسید.
 در درگیری های ساعتی پیش میان رزمندگان ارتش و بسیج مردمی سوریه با تروریستهای تکفیری القاعده و ارتش آزاد در منطقه "الرمیله" واقع در جنوب استان حماه این کشور یکی از فرماندهان ارشد تروریستها به هلاکت رسید.

هلاکت فرمانده ارشد القاعده در حماه+عکس

بنابر این گزارش، "اسمر الوزیر" فرمانده نظامی گروه "فیلق الحمص" وابسته به القاعده و اخوان المسلمین ساعتی پیش در درگیری با رزمندگان ارتش سوریه و حزب الله در اطراف شهر "الرمیله" استان حماه سوریه به هلاکت رسیده است. وی از قدیمی ترین فرماندهان القاعده در استان حمص و فرمانده عملیت هجوم به الرمیله بود. گروه فیلق الحمص در ابتدای بحران سوریه زیرمجموعه ارتش آزاد بشمار می رفت اما پس از یکسال ضمن بیعت با رهبر این گروه ابومحمد الجولانی" انضمام خود به القاعده را بطور رسمی اعلام کرده است.
منبع:مشرق

هلاکت فرمانده ارشد القاعده در حماه+عکس

هلاکت فرمانده ارشد القاعده در حماه+عکس
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: