پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۵۶۲
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
معاون خدمات شهری خبر داد:
گیتی آنلاین - معاون خدمات شهری شهرداری کرج، از استقرار جایگاه های ذبح بهداشتی دام در عید سعید قربان خبر داد و گفت: مقرر شده است برای هر منطقه از مناطق این کلانشهر، یک جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی تعبیه شود.


 

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین به نقل ازپایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیر روستا با اشاره به نزدیک شدن عید مبارک قربان، عید بندگی و تواضع مخلوق مقابل آفریدگار، گفت: آیین قربانی کردن و نذری دادن در این روز مبارک رسمی دیرینه است که بسیاری از شهروندان همه ساله به اجرای آن می پردازند و رعایت بهداشت و سلامت دام در این شرایط از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدیرروستا بیان داشت: بر همین اساس معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، طبق سال های اخیر، برنامه ریزی به منظور هماهنگی و استقرار جایگاه های ذبح و عرضه بهداشتی دام را صورت داده و مقرر کرده است تا در هر منطقه از شهر کرج، یک جایگاه مستقر شده و به ارائه خدمت به همشهریان محترم بپردازد.

وی، این اقدام را در پی انجام هماهنگی با مراکز و دستگاه های مختلف شهر عنوان کرد و یادآور شد: استقرار این جایگاه ها با هماهنگی دستگاه ها و بخش هایی همچون تعزیرات، دامپزشکی، جهاد کشاورزی و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی انجام می گیرد.

به گفته مدیرروستا، طبق روش هر ساله در هر جایگاه کارشناسان دامپزشکی، ناظران شرعی و همکاران ما در مجموعه خدمات شهری حضور خواهند داشت و به نیازها و خواسته های مراجعه کنندگان پاسخ می دهند.

معاون شهردار کرج در امور خدمات شهری، زمان آغاز به کار جایگاه ها را از ابتدای صبح ذکر کرد و افزود: مکان های تعبیه شده به این منظور، تا زمان مراجعه شهروندان فعال خواهد بود.

این مسئول به کیفیت دام های ارائه شده در این جایگاه ها نیز پرداخت و اذعان داشت: از طریق هماهنگی به عمل آمده با امور عشایری اداره جهاد کشاورزی، متقاضیان فروش احشام که مورد پذیرش این اداره قرار گرفتند انتخاب و معرفی شده اند و در روز مذکور احشام خود را در معرض فروش قرار خواهند داد.

مدیرروستا تاکید کرد: بر این اساس شهروندان می توانند با اطمینان و آرامش کامل از امکانات عرضه شده در جایگاه ها بهره ببرند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: