پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۶۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان البرز خبر داد:
گیتی آنلاین- رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان البرز از برگزاری انتخابات این کمیسیون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین - با برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی  البرز، رضا عباس زاده با کسب اکثریت آرا به‌عنوان نایب‌رئیس این کمیسیون انتخاب شد. وی در حال حاضر رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان البرز است.
مهین ابوالحسنی با اشاره به این نکته که این انتخابات با حضور رئیس و اعضای کمیسیون هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود، گفت:  کمیسیون گردشگری به‌عنوان بازوی تصمیم‌گیری اتاق و هم‌چنین به‌عنوان اتاق فکری تخصصی به سه قوه کشور مشاوره می‌دهد.
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان البرز ضمن اشاره به فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه گردشگری استان البرز، گفت: از نظرات و پیشنهادهای ارائه‌شده در این حوزه استقبال می‌کنیم، امیدواریم با برگزاری انتخابات شاهد تحولات خوبی در این زمینه باشیم.
وی با تأکید بر اینکه پنج نفر به‌عنوان روسای کمیسیون‌ها که دارای تخصص و تجربه هستند، انتخاب می‌شوند، گفت: نایب‌رئیسان کمیسیون‌ها نیز از بین متخصصینی که دارای کارت بازرگانی و عضویت اتاق بازرگانی و کمیسیون مربوطه هستند، با برگزاری انتخابات برگزیده می شوند.
ابوالحسنی اضافه کرد: درگذشته دو نائب رئیس برای این منظور انتخاب می‌شدند که در این دوره به انتخاب یک نفر اکتفا شده است و یک نفر نیز به‌عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: