پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۹۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
گیتی آنلاین- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش اولین قرارگاه در برابر تهاجم دشمن بوده که می‌تواند بازدارندگی نسبت به حمله موشکی و هوایی ایجاد کند.

سید قاسم جاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با فرماندهان قرار گاه پدافند هوایی خاتمالنبیاء(ص) ارتش درخصوص حضور این قرارگاه در خط مقدم دفاع از حیثیت و موجودیت کشور گفت: با توجه به اصل تفکیک وظایف میان نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه، اگر زمانی دشمن قصد تعدی داشته باشد این قرارگاه در خط مقدم با دشمن مقابله می کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با یادآوری این مطلب که حزب بعث در زمان صدام بیش از 140 فروند مأموریت برای بمباران اماکن حساس و حیاتی جمهوری اسلامی داشت، بیان کرد: اگر زمانی مجددا دشمن تصمیم به تعرض به خاک ایران را داشته باشد این امکان را از نظر هوایی و موشکی نخواهد داشت.

وی افزود: قرار گاه پدافند هوایی خاتمالنبیاء(ص) ارتش اولین قرارگاه در برابر تهاجم دشمن بوده که می تواند مقابله به مثل کرده و بازدارندگی برای حمله موشکی و هوایی ایجاد کند.

جاسمی در ادامه با بیان اینکه شرایط جمهوری اسلامی نسبت به 30 سال گذشته خیلی متفاوت بوده و به لحاظ تدافعی و پدافندی بی نظیر هستیم، عنوان کرد: جمهوری اسلامی در برابر هرگونه تعرض دشمن خارجی آمادگی کامل داشته و در صدر دفاع هوایی از کشور قرار دارد و سایر نیروها نیز در تسلسل قرار دارند تا توطئه ها در نطفه خفه شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه طبق نظر مقام معظم رهبری تجهیزات و امکانات می تواند تأثیرگذار باشد اما عامل موثر در به کارگیری سلاح و تجهیزات نیروی انسانی با ایمان، دانا و آگاه به مسائل روز است، خاطرنشان کرد: فرمانده کل قوا همواره بر بروز بودن تکنولوژی نظامی کشورمان تأکید داشته اند.

 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: