پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
در همایش سرآمدان اقتصادی"بانک،بورس،بیمه" صورت گرفت؛
گیتی آنلاین- همایش سرآمدان اقتصادی"بانک،بورس،بیمه" با حضور طهایی استاندار البرز، شاکرمی دادستان کرج، بهمنی رئیس کل سابق بانک مرکزی و فعالان اقتصادی استان البرز برگزار شد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان البرز در این همایش از پیمان موحد رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز و تعدادی از فعالان حاضر در بخش اقتصاد استان البرز تجلیل به عمل آمد.
در این همایش بخش اعظم سخنرانی به بررسی سیستم پولی و بانکی کشور و همچنین وضعیت کنونی اقتصاد کشور و در نتیجه الزامات مربوط به توسعه سرمایه گذاری اختصاص داشت.
افزایش سهم از بازار مالی، موانع و مشکلات فعالیت در بازارهای پولی و بهره گیری از شیوه های بازاریابی نوین  نیز از دیگر مبحث های مطرح شده در این همایش بود.
شایان ذکر است بانک مهر اقتصاد به دلیل داشتن پشتوانه مالی قدرتمند و سهم بسزایی از بازار پولی و بانکی کشور و استان البرز شایسته تقدیر در این همایش قرار گرفت.
گفتنی است هدف از برگزاری این همایش بررسی آسیب ها و فرصت های موجود در بازار سرمایه کشور با نگاهی کارشناسانه به حوزه اقتصاد داخلی جهت تبدیل تهدید ها به فرصت ها بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: