پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم:
گیتی آنلاین - نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: سران کشورهای اسلامی باید در پی ایجاد نیروی مشترک نظامی به‌منظور دفاع از محرومین و مستضعفان جهان به‌ویژه مسلمانان مظلوم میانمار باشند.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جنایات دولت میانمار علیه مسلمانان مظلوم  این کشور، اظهار داشت: رفتار امروز سازمان‌های بین‌المللی در مواجهه با کشتار مردم مظلوم میانمار تزویر و تناقض این سازمان‌ها را برملا کرده است. سازمان‌هایی که برای مرگ یک حیوان اشک تمساح می‌ریزند در قبال کشتار مسلمانان مظلوم در کشوری این‌گونه سکوت مرگبار در پیش گرفته‌اند.

وی افزود: سازمان‌های بین‌المللی حامی حقوق بشر و در رأس آنها سازمان ملل به‌دلیل اینکه تحت نظر و فرمان آمریکا هستند نمی‌توانند در برابر این‌گونه جنایات فجیع عکس‌العمل مستقل نشان دهند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در  مجلس با بیان اینکه سران کشورهای اسلامی باید از تمام پتانسیل‌های خود در متوقف کردن خشونت‌ها علیه مسلمانان مظلوم میانمار استفاده کنند، تصریح کرد: سران کشورهای اسلامی همان‌طور که امروز تشکل‌های فرهنگی و اقتصادی تشکیل داده‌اند باید در پی ایجاد تشکل مشترک نظامی به‌منظور دفاع از محرومین و مستضعفان جهان به‌ویژه مسلمانان مظلوم  میانمار باشند. همچنین باید تدابیری اندیشیده شود تا مسلمانان این مناطق مسلح شده و  بتوانند در برابر هجوم بی‌رحمانه مزدوران دولتی و افراطیان بودایی از خود دفاع کنند.

وی ادامه داد: ایران به‌عنوان ام‌القرای کشورهای اسلامی می‌تواند با کمک کشور بزرگ و تأثیرگذاری مانند ترکیه اقدامات مثبتی در زمینه ایجاد نیروی نظامی برای کمک به مسلمانان روهینگیایی در میانمار انجام دهد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: