پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۵
رییس مرکز مطالعات راهبردی ناجا :
گیتی آنلاین _ مراسم دومین یادواره ۳۵۱ شهید فرماندهی انتظامی استان البرز با حضور فرمانده انتظامی استان البرز و همچنین رییس مرکز تحقیقات راهبردی ناجا و جمعی از مسئولین و مردم در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین - سردار احمدرضا رادان  ضمن تشکر از  کسانی که  در این مراسم همت گمارده اند هفته ولایت را تبریک گفت و افزود : شهدای حریم  حرم، از این دنیای خاکی چشم پوشیده و به سوی حق شتافتند و به تمام انسان ها نشان داده اند که میتوان از دنیای خاکی گذر کرده و آسمانی شد. 

این مقام مسئول با بیان  اینکه شهدای حریم و حرم چراغ راه ما هستند، گفت: در  گذشته شهدا در آنسوی مرزها  با دشمنان این کشور در حال جنگ بوده اند اما امروز  این جنگ به داخل کشور رسیده و رزمندگان این سوی  مرزها به جنگ علیه دشمنان اسلام میپردازند . مگر می‌شود چراغ کربلا هدایتگر راه باشد ولی شهدایی که به سالار شهیدان پیوستند، راه را نشان ندهند؟ سربندهای «یا زهرا» و «یا حسین» به جا مانده روی استخوانهای شهدای تفحص شده حاکی از آن است که چراغ شهدا از کربلا تا کربلاست.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با اشاره به مسائل مطرح شده از سوی فتنه‌گران  اظهار کرد:   جنس فتنه از شک و باور ضعیف به وجود آمده است و سعی دارد تردید و دوگانگی رابه ذهن مردم تزریق نماید.
 امروزه  تمام مردم  جهان می دانند که الگوی شهیدان انقلاب برگرفته از واقعه ی  کربلا است.
سردار رادان با بیان این مطلب که اثر وجودی کربلا و ‌ کربلاهای مکرر  بعد از واقعه کربلا بیانگر حقانیت راه شهدا است گفت : کربلا هرگز تمام نمی‌شود برای اینکه همیشه در طول تاریخ یزید و یزیدی‌ها وجود دارند. همانگونه که قافله کربلا ۴۰ منزل رفت تا در برابر ظلم بایستد و این درس را به تاریخ بدهد که دفاع از حق مرز ندارد.
وی اذعان کرد :مگر می‌شود استکبار دم از نابودی مسلمانان بزند و مسلمانان ساکت باشند؟! خوش‌خیالی است اگر تصور کنیم با گفتگو و مذاکره با داعش این ابنای خوارج  مشکل حل می‌شود. 
رییس مرکز مطالعات ناجا اظهار داشت : فتنه بعد فتنه مرزها را یک به یک  می‌نوردد  همانگونه که از سوریه و عراق به لیبی و سایر کشورها رسیده است و باید با بصیرت به آن پاسخ دهیم.

سردار رادان با بیان این مطلب که فتنه‌طلبان در طول تاریخ بیکار نمانده و همیشه فتنه های خود را در جمعه و ذهن مردم عملی کردند تا بتوانند با تردید و شک ذهنیت مردم را تغییر بدهند افزود : انسان های حسابگر به دنبال منافع خود هستند در حالی که انسان متعهد به دنبال راهی برای انجام مسئولیت و ادای تکلیف است .
 احمد رادان با اشاره به این مطلب که دنیا طلبان به جای سرزنش خود بقیه حق‌طلبان را سرزنش می‌کنند گفت : این اشخاص همان منافقانی هستند که در طول تاریخ و در هر اتفاقی نیروهای  مخلص خدا  را سرزنش کره و باعث فتنه می شوند اما حق پرستان همیشه جلوی این ظلم ها ایستادگی کرده اند

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده شهدای نیروی انتظامی تجلیل و  از دو جلد کتاب،شعر خوانی و مداحی رو نمایی شد
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: