پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۹۸۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲
در دیدار رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز با عزیز اکبریان مطرح شد:
گیتی آنلاین- پیمان موحد رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز طی نشستی صمیمی با عزیز اکبریان نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان البرز ، پیمان موحد در ابتدای دیدار گفت: بانک مهر اقتصاد با اتکا به نیروی انسانی ارزشی و مجرب خود که از سلامت کامل برخوردارند توانسته پله های ترقی و رشد را یکی پس از دیگری طی کند.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز تحقق اقتصاد مقاومتی را راه نجات اقتصاد کشور دانست و  ابراز داشت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با این کلید واژه مسیر و تکلیف را بر همگان روشن نموده اند و بانک مهر اقتصاد نیز با پیروی از رهنمودهای ایشان تلاش خواهد کرد تا منابع در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مصرف شود.
موحد با اشاره به اینکه اجرای بانکداری اسلامی کار بسیار دشواری است و نیاز به برنامه‌ریزی و همکاری همه جانبه مردم و متولیان امر دارد، تصریح کرد: تحقق همه جانبه بانکداری اسلامی نیازمند حرکت یکپارچه نظام پولی و مالی کشور است که رسیدن به آن دور از دسترس نیست.
در ادامه عزیز اکبریان نماینده مردم کرج،فردیس،اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته بانکداری اسلامی، با اشاره به خدمات مختلف و متنوع بانک مهر اقتصاد به مردم کشور، این بانک را بانکی مردم دار و کوشا در جهت رفع موانع و مشکلات زندگی مردم و کمک به اقشار مختلف جامعه با بهره گیری از الگوی بانکداری اسلامی دانست.نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: