پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

عکس/ در این کشور
گیتی آنلاین-آمار رسمی نشان می‌دهد تاکنون بیش از 20 هزار مسلمان در میانمار کشته شده‌اند و به بیش از 5 هزار زن در این کشور تجاوز شده است.
تصویر هوایی جدید از مکه
گیتی آنلاین-شهر مکه مکرمه این روزها میزبان میلیون ها تن زائر از کشورهای مختلف جهان می‌باشد.
کشتار مسلمانان روهینگیا/ طوفان در شرق و غرب جهان+ تصاویر
گیتی آنلاین-در لابه‌لای اخبار بین‌الملل، تصاویر جالبی از رخدادهای مهم وجود دارد که می‌تواند برای مخاطب قابل توجه باشد. آنچه در این گزارش آمده، دست‌چین تصاویری از گوشه و کنار حوادث جهان در هفته گذشته است.
تصویر ماهواره‌ای تخریب روستای مسلمان‌نشین در میانمار
گیتی آنلاین- تصویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد یک روستای مسلمان نشین در ایالت «راخین» میانمار درپی حملات نیروهای دولتی کاملا تخریب شده و خانه های این روستا نیز در آتش سوخته‌ است.
عکس/ دیدار روحانی با رئیس جمهور آذربایجان
گیتی آنلاین-در حاشیه نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در عرصه علم و فناوری، در آستانه پایتخت قزاقستان حسن روحانی با رییس جمهور آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کرد.
عکس/ اتصال کریمه به خاک روسیه
گیتی آنلاین-طول این گذرگاه نوزده کیلومتر است که از روی گذرگاه "کرچ" بین روسیه و شبه جزیره کریمه عبور می‌کند.
عکس/ شادی مردم سوریه برای صعود به پلی آف
گیتی آنلاین-دیدار تیم‌های فوتبال ایران و سوریه با نتیجه تساوی به پایان رسید تا سوری‌ها امید خود را برای رفتن به جام جهانی زنده بماند.
عکس/ پیام همسر اسد برای تیم ملی سوریه
گیتی آنلاین-در صفحه اینستاگرام منتسب به اسماء الاسد همسر بشار اسد در حمایت از تیم ملی سوریه آمده است: ما همگی با شما هستیم.
عکس/ شبیه سازی حمله اتمی کره جنوبی به کره شمالی
گیتی آنلاین-ارتش کره جنوبی در واکنش به آزمایش هسته‌ای کره شمالی، حمله به سایت‌های هسته‌ای این کشور را در قالب یک رزمایش شبیه‌سازی کرد.
عکس/ آزادترین زندان دنیا کجاست؟
گیتی آنلاین- شاید کسی حتی فکرش را هم نکند که زندانی روی کره‌ی زمین وجود داشته باشد که بیشتر به یک تفریحگاه شبیه باشد تا زندان!
عکس/ سالروز بازگشت آزادگان به میهن
گیتی آنلاین- 26 مرداد 1369، نخستین گروه از آزادگان سلحشور ایران پس از سال ‏ها اسارت در اردوگاه های رژیم بعث عراق به میهن اسلامی بازگشتند.
آخرین عناوین