پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

گزارش تصویری نمایش
نمایش "تئاتر" برگرفته از آثار نویسندگان شهیر ایرانی و خارجی و به کارگردانی الهام کردا، پانته آ بهرام و صابر ابر از 5 مهر ماه 1397 تا 20 مهر ماه 1397 در ساعت های 19 و 21 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود. گیتی آنلاین / عکاس : فرزاد جمشیددانایی
عکس/ سازمان ملل عکس دردسرساز را حذف کرد
گیتی آنلاین-بخش رسانه ای سازمان ملل متحد تصویر مشروبخواری شاه اردن با رئیس جمهور آمریکا را پس از ساعتی از پایگاه اینترنتی اش حذف کرد!
گزارش تصویری نمایش کودک
نمایش کودک "موش+ گربه" نوشته حسن حامد و به کارگردانی زری طالبی از 1 شهریور ماه 1397 تا 5 آبان ماه 1397، ساعت 17:30 در سالن شماره یک خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود. گیتی آنلاین / عکاس : فرزاد جمشیددانایی
گزارش تصویری مراسم شب یکصد و پنجاهمین سالگرد تولد
مراسم شب یکصد و پنجاهمین سالگرد تولد "مهاتما گاندی" بعد از ظهر روز سه شنبه، 10 مهر ماه 1397 در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. گیتی آنلاین / عکاس : فرزاد جمشیددانایی
گزارش تصویری
مراسم عزاداری روز عاشورای حسینی، ظهر پنج شنبه با برگزاری مراسم خیمه سوزان در بازار تهران و با حضور گسترده عاشقان اهل بیت (ع) برگزار شد. گیتی آنلاین/ عکاس : سهیلا انصاری
تصاویری جدید از حرم امام علی(ع)
گیتی آنلاین-حرم امام علی(ع) در شهر نجف اشرف در طول سال میزبان زائرینی از داخل و خارج عراق است که برای زیارت به این مکان مقدس می آیند.
گزارش تصویری
نمایش "سرباز شال بلند" به نویسندگی و کارگردانی علیرضا حنیفی از 20 شهریور ماه 1397 تا 10 مهر ماه 1397، ساعت 18:30 در تماشاخانه ماه حوزه هنری به روی صحنه می رود. گیتی آنلاین/ عکاس : فرزاد جمشیددانایی
گزارش تصویری/روستای قولاق کسن از توابع مراوه تپه
گیتی آنلاین- در ادامه سریال معرفی ظرفیت های استان گلستان این بار خبرنگار ما به روستای قولاق کسن مراجعه کرده و با مردمان مهمان نواز آن گفتگو کرده است.
گزارش تصویری
نمایش "یک شب در ایستگاه قطار" به نویسندگی و کارگردانی سعید تاجیک در قالب بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران در پردیس تئاتر تهران واقع در خاوران به روی صحنه رفت. گیتی آنلاین/ عکاس : مریم جعفری
گزارش تصویری/عتبات عالیات
گیتی آنلاین - عتبات عالیات به مزارهای مقدس امامان شیعه گفته می‌شود که در شهرهای نجف اشرف، کربلا، کاظمین و سامرا در عراق واقع‌اند. عتبات عالیات جزو زیارتگاه‌های اصلی و شهرهای زیارتی شیعیان به شمار می‌روند. گاه تعبیر «اعتاب مقدسه» و «عتبات» نیز برای اشاره به آنها به کار می‌رود.
گزارش تصویری / استقبال و زیارت درب حرم امامین جوادین (ع) در گالیکش
گیتی آنلاین - مراسم استقبال و زیارت درب طلای حرم مطهر امامین جوادین علیهم‌السلام در شهر گالیکش برگزار شد.
گزارش تصویری / نقش صنایع دستی در اقتصاد مقاومتی
گیتی آنلاین - صنایع دستی ایران به عنوان یکی از ابزار های منحصر به فرد، نقش مهم و اساسی در دست یابی به افزایش تولید ملی و اهداف کلان اقتصاد مقاومتی ایفا می کند و باید بیش از گذشته به این صنعت ایرانی توجه شود.
تصاویر / بازدید امام جمعه زابل از بقاع متبرکه منطقه سیستان
گیتی آنلاین - امام جمعه معزز شهرستان زابل به همراه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان از بقاع متبرکه منطقه سیستان بازدید کردند .
عکس/ کارخانه بازیافت و اسقاط خودرو
اسقاط خودروهای فرسوده در کارخانه بازیافت و اسقاط خودرو ورامین
گزارش تصویری/ قلعه ماران رامیان
گیتی آنلاین - قلعه ماران رامیان یکی از جاذبه دیدنی و گردشگری شهرستان رامیان محسوب می شود که ارتفاع آن از سطح دریا حدود 2500 متر می شد و در 12 کیلومتری رامیان قرار دارد .
یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گرگان +تصاویر
گیتی آنلاین - یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گرگان برگزار شد.
گزارش تصویری/معرفی روستای سلطانعلی گنبد کاووس
گیتی آنلاین - در ادامه سریال معرفی روستاهای استان گلستان این بار خبرنگار ما به روستای زیبای سلطانعلی مراجعه نموده و با مردمان مهمان نواز آن گفتگو کرده است .
گزارش تصویری نمایش
نمایش "حوالی سهراب" به نویسندگی و کارگردانی امیررضا جلالی در قالب پانزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پانیذ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت. گیتی آنلاین/ عکاس : فرزاد جمشیددانایی
گزارش تصویری نمایش
نمایش "پرسه های خیالی روی خط موازی" بر اساس برداشتی از آزاد از مکبث ویلیام شکسپیر و به طراحی و کارگردانی بابک قادری در قالب پانزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پانیذ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت. گیتی آنلاین/ عکاس : فرزاد جمشیددانایی
گزارش تصویری نمایش
نمایش "یوسف، یوزف، جوزپه" نوشته علی مرتضوی فومنی و به کارگردانی کیانوش احمدی در قالب بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران به روی صحنه رفت. گیتی آنلاین/ عکاس : مریم جعفری
گزارش تصویری/ یکشنبه بازار کلاله استان گلستان
گیتی آنلاین - یکشنبه بازار کلاله یکی از مشهورترین بازار هفتگی استان گلستان می باشد که در شهرستان کلاله و در فاصله 125 کیلومتری گرگان قرار دارد.
گزارش تصویری نمایش
نمایش "فرآیند" نوشته امیر ابراهیم زاده و علی کرسی زر و به طراحی و کارگردانی علی کرسی زر از 29 مرداد ماه 1397 تا 23 شهریور ماه 1397 در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود. گیتی آنلاین/ عکاس : پیام احمدی کاشانی
گزارش تصویری/ بخش گلیداغ مراوه تپه
گیتی آنلاین - در ادامه سریال معرفی روستاهای استان گلستان این بار خبرنگار ما به روستای گلیداغ مراجعه نموده و با مردم آن گفتگو کرده است .
گزارش تصویری / معرفی موزه شهرستان آزادشهر از توابع استان گلستان
گیتی آنلاین - موزه ها از لحاظ اقتصادی و توسعه فرهنگی هر شهر اهمیت و نقش موثری دارند .
گزارش تصویری / معرفی روستای یلمه سالیان ار توابع شهرستان آق قلا
گیتی آنلاین - در ادامه معرفی و بررسی مسائل روستاهای استان گلستان این بار خبرنگار ما به روستای شهید پرور و پرجمعیت یلمه سالیان با مردمان مهمان نواز مراجعه کرده است .
گزارش تصویری / جشنواره اقوام سیستانی در آق قلا
گیتی آنلاین - صبح امروز جشنواره اقوام سیستانی در روستای وحدت بخش وشمگیر شهرستان آق قلا برگزار شد .
گزارش تصویری/ نوروزگاه بجستان
گیتی آنلاین - نوروزگاه كه جشنواره اي از شادي و هيجان و صلح و صفا و صميميت و ديدار و خنده و نغمه هاي شادمانه بود، دوباره برپا خاهد شد.
گزارش تصویری / جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در آق قلا
گیتی آنلاین - جشنواره فرهنگ روستا روز گذشته در روستای امین آباد از توابع آق قلا برگزار شد .
معرفی موزه فرش شهرستان گنبد کاووس + گزارش تصویری
گیتی آنلاین - موزه ها از لحاظ اقتصادی و توسعه فرهنگی هر شهر و منطقه اهمیت و نقش موثری دارند .
گزارش تصویری / دهکده توریستی گنبد کاووس
در این دهکده صنایع دستی و غذاهای سنتی برای مسافران و گردشگران عرضه می‌شود و بازدیدکنندگان می‌توانند از نزدیک با آداب و رسوم اقوام مختلفی که در استان زندگی می‌کنند، آشنا شوند.
گزارش تصویری / جشنواره فرهنگ اقوام و اقتصاد روستاهای های بخش مرکزی آزادشهر
گیتی آنلاین - جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستاهای های بخش مرکزی آزادشهر در روستای قزلجه آق امام برگزار شد .
تصاویر/ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در جوار امامزاده بی بی سکینه خاتون(ع)
گیتی آنلاین - جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در محوطه امامزاده بی بی سکینه خاتون روستای قلعه قافی بالا مینودشت برگزار شد.
تصاویر/ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستای فارسیان از توابع گالیکش
گیتی آنلاین - در دهمین روز از نوروز ۹۶ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستای « فارسیان فرنگ » از توابع دهستان نیلکوه بخش مرکزی شهرستان گالیکش برگزار شد.
گزارش تصویری / جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در یلی بدراق
گیتی آنلاین - جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در روستای یلی بدارق شهرستان کلاله و با حضور مسئولین برگزار شد.
گزارش تصویری / معرفی روستای قره ماخر ار توابع شهرستان گنبد کاووس
گیتی آنلاین - در ادامه معرفی ، بررسی مسائل و مشکلات روستاهای استان گلستان این بار خبرنگار ما به روستای زیبای قره ماخر مراجعه و با مردمان مهمان نواز آن گفتگو کرده است .
گزارش تصویری / امداد رسانی به حادثه دیدگان معدن زغال سنگ آزادشهر
گیتی آنلاین - عملیات امداد رسانی به حادثه دیدگان در معدن زعال سنگ "یورت " آزادشهر همچنان ادامه دارد .
روستای قلعه نو ماسوله جنوب شرق ایران+ تصاویر
گیتی آنلاین - روستای قلعه نو تنها روستایی در سیستان و بلوچستان است که صد در صد معماری منازل آن قدیمی و از خشت و گل ساخته شده و با همان سبک ویژگی خود را حفظ کرده است.
تصاویر/سواحل خیلج فارس
گیتی آنلاین - استان هرمزگان و سواحل بکر و زیبای خلیج فارس همراه با شهر بندرعباس بعنوان پایتخت اقتصادی کشور می تواند مقصدی عالی جهت مسافرت نوروزی هم وطنان باشد.
گزارش تصویری/ افتتاح بازارچه نوروزی در محوطه برج قابوس
گیتی آنلاین- بازارچه نوروزی گنبدکاووس واقع در محوطه برج قابوس افتتاح شد.
برگزاری جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستای سعدآباد فندرسک رامیان +تصاویر
گیتی آنلاین - جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستای سعد آباد فندرسک شهرستان رامیان با استقبال مردم ، گردشگران و حضور فرماندار رامیان و نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراها در جنگل بیبیان برگزار شد.
دیدنی
عناوین کل تصاویر