پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

صمیمانه تبریک می‌گویم و تأکید می‌کنم که از کید دشمن غفلت نشود/ حفظ انگیزه و آمادگی‌های همه‌جانبه نباید فراموش شود

صمیمانه تبریک می‌گویم و تأکید می‌کنم که از کید دشمن غفلت نشود/ حفظ انگیزه و آمادگی‌های همه‌جانبه نباید فراموش شود

گیتی آنلاین-رهبر انقلاب اسلامی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ داد.
هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
گیتی آنلاین-هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
اجلاس بین المللی محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری ها خاتمه یافت
گیتی آنلاین-اجلاس بین المللی محبان اهل بیت (ع) و مساله تکفیری ها که طی دو روز در تهران برگزار شد با قرائت بیانیه پایانی به کار خود خاتمه داد.
اجرای کامل برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین‌المللی است/ برای مردم منطقه فقط مردم منطقه تصمیم می‌گیرند/ ایران خواهان پایان محاصره و بمباران یمن است
گیتی آنلاین-رئیس جمهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه اجرای کامل و دقیق برجام را آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین المللی دانست.
قطعنامه حقوق بشری علیه ایران اقدامی مردود است
گیتی آنلاین-سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قطعنامه وضعیت حقوق بشر در ایران که توسط کانادا و تعداد دیگری از کشورهای غربی ارایه شده است اقدامی مردود و غیرقابل قبول است.
حصر سران فتنه برای حفظ امنیت کشور است/ گزارش 100 روزه اخیر روحانی مطلب جدیدی نداشت/ امروز با بی‌عرضه‌گی برخی مدیران نمی‌توانیم اقتصاد را درست مدیریت کنیم
گیتی آنلاین - رئیس اسبق رسانه ملی گفت: در شورای عالی امنیت ملی اخیر به ریاست روحانی هم برداشتن حصر سران فتنه به تصویب نرسید چراکه این حصر برای حفظ امنیت کشور به تصویب رسیده است.
قاسمی: موضوع قتل جوان ایرانی در آمریکا در حال بررسی و پیگیری جدی است
گیتی آنلاین-سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به قتل یک جوان ایرانی در آمریکا، تاکید کرد: وزارت امورخارجه در اسرع وقت از مجاری رسمی موجود در جهت استیفای حقوق شهروندان ایرانی اقدام می کند.
موسوی لاری: احزاب در حوزه های غیرسیاسی هم فعال شوند
گیتی آنلاین- وزیر اسبق کشور گفت: احزاب ما نباید فصلی باشند و تنها در انتخابات ظهور و بروز داشته باشند و حتی باید به سمتی بروند که در حوزه های غیرسیاسی هم فعال شوند.
نشست سران سه قوه به میزبانی رئیس جمهور آغاز شد
گیتی آنلاین-نشست مشترک سران سه قوه به میزبانی رئیس جمهور و در محل نهاد ریاست جمهوری آغاز شد.
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می داند
گیتی آنلاین- رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ضرورت هوشمندی دولت ها و ملت های منطقه در برابر توطئه ها و تفرقه افکنی دشمنان، بر توسعه مناسبات و همکاری های همه جانبه تهران ـ کابل تأکید کرد.
آخرین عناوین