پذیرش آگهی در پایگاه خبری گیتی آنلاین 09036503610      

گیتی آنلاین

اصلاح‌طلبان با حضور احمدی‌نژاد کشور را میدان آشوب قرار می‌دهند
گیتی آنلاین-دوقطبی که امکان بود با حضور احمدی‌نژاد در کشور به‌وجود آید ممکن بود باعث گسست اجتماعی و سیاسی شود و اصلاحات نیز در دو فتنه 78 و 88 نشان داده است، به راحتی خود را آلت دست دشمن می‌کند و بر اساس توهمات خویش، عرصه داخلی کشور را میدان آشوب قرار می‌دهد.
خانه ها و دارایی های مردم فلوجه به آتش کشیده شد
گیتی آنلاین-ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق اعلام کرد: تروریست های داعش در آخرین حربه در فلوجه، خانه ها و دارایی های مردم این شهر در منطقه الجولان را به آتش کشیدند.
زائران حج امسال می توانند مبلغ قسط اول خود را بگیرند
گیتی آنلاین-سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با توجه به اعزام نشدن زائران ایرانی به حج تمتع ۹۵، زائران می توانند نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول و سود آن اقدام کنند.
هند 75 میلیون دلار در بندر چابهار سرمایه گذاری می کند
گیتی آنلاین- مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: کشور هندوستان 75 میلیون دلار برای خرید تجهیزات مرحله نخست بندر شهید بهشتی چابهار سرمایه گذاری می کند.
گیتی آنلاین-در متن انگلیسی، که احتمالا از شدت شرمندگی از رسوایی در نسخه فارسی حذف شده، نویسندگان مدعی می‌شوند جمهوری اسلامی ایران با حمایت از گروه‌هایی مثل حماس و حزب الله «موجب کشته‌شدن هزاران سرباز شجاع! آمریکایی» شده است.
الاغ دموکرات‌ها و فیل جمهوری خواهان از کجا آمده است؟
گیتی آنلاین-نماد حزب جمهوری خواه فیل و نماد حزب دمکرات آمریکا الاغ است، اما دلیل انتخاب این نمادها چیست؟
دبیرکل جدید سازمان ملل کیست و چه سوابقی دارد؟ +عکس
گینتی آنلاین-گوترس دبیر کل جدید سازمان ملل شد، ازآنجاکه مخالفت‌های روسیه با دبیر کلی گوترس به موافقت تبدیل شد، ممکن است امتیازهایی ردوبدل شده باشد، احتمال دارد یکی از معاونان او از روسیه یا اروپای شرقی باشد.
موسوی لارگانی: ظریف در جایگاهی نیست که به نمایندگان مجلس اجازه دهد یا ندهد/ لاریجانی: وزیر نمی‌تواند برای نمایندگان تعیین تکلیف کند
گیتی آنلاین-رئیس مجلس در پاسخ به تذکر موسوی‌لارگانی در مورد ظریف گفت: وزیر نمی‌تواند برای چگونه صحبت کردن نمایندگان مجلس تعیین تکلیف کند، بنده به این موضوع رسیدگی می‌کنم.
گاف بزرگ
گیتی آنلاین-تحلیلگران منطقه معتقدند وجود ذخایر انبوه سلاح‌های هسته‌ای در سرزمین‌های اشغالی صلح و امنیت را در منطقه غرب آسیا و مدیترانه به خطر می‌اندازد.
آخرین عناوین