پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      اولین همایش ملی نقد و بررسی مدل های محرومیت زا      

گیتی آنلاین

از حاشیه‎ها بپرهیزیم/ متن امروز رعایت قانون اساسی و حل مشکلات اقتصادی است/ مدیریتی باید حکم‎فرما شود که همه ظرفیت‎ها را بکارگیری کند
حجت الاسلام مازنی:

از حاشیه‎ها بپرهیزیم/ متن امروز رعایت قانون اساسی و حل مشکلات اقتصادی است/ مدیریتی باید حکم‎فرما شود که همه ظرفیت‎ها را بکارگیری کند

گیتی آنلاین - حجت الاسلام مازنی گفت: متنِ امروز رعایت قانون اساسی، حل مشکل اشتغال مردم ، حل مشکل آب، معضل محیط زیست، آسیب های اجتماعی و و انواع مشکلات اقتصادی اجتماعی و معیشتی مردم است.
واکنش ولایتی به اظهارات مقامات ترکیه علیه ایران/ به حرف‌های غیرعاقلانه «الجبیر» اهمیت نمی‌دهیم
گیتی آنلاین - رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به شنیدن حرف‌های بی‌پشتوانه و غیرعاقلانه وزیر خارجه عربستان عادت کرده‌ و اهمیت نمی‌دهیم.
لفاظی‌های ترامپ بی‌پاسخ نخواهد ماند/در توسعه توانمندی‌ نظامی‌مان از هیچ کسی اجازه نمی‌گیریم
گیتی آنلاین-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توصیه می‌کنیم که ترامپ وارد چالش با ایران نشود و دست از این لفاظی‌ها بردارد، چراکه این لفاظی‌ها از جانب ما بدون پاسخ نخواهد ماند.
اصلاح‌طلبان با حضور احمدی‌نژاد کشور را میدان آشوب قرار می‌دهند
گیتی آنلاین-دوقطبی که امکان بود با حضور احمدی‌نژاد در کشور به‌وجود آید ممکن بود باعث گسست اجتماعی و سیاسی شود و اصلاحات نیز در دو فتنه 78 و 88 نشان داده است، به راحتی خود را آلت دست دشمن می‌کند و بر اساس توهمات خویش، عرصه داخلی کشور را میدان آشوب قرار می‌دهد.
خانه ها و دارایی های مردم فلوجه به آتش کشیده شد
گیتی آنلاین-ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق اعلام کرد: تروریست های داعش در آخرین حربه در فلوجه، خانه ها و دارایی های مردم این شهر در منطقه الجولان را به آتش کشیدند.
در پاسخ به انتقاد از نماینده مردم رامیان و آزادشهر؛ آقای مجازی نویس آسیاب بدخواهان نظام را آب رسانی نکن!
گیتی آنلاین - در پی انتشار نامه مجمع نمایندگان استان گلستان مبنی بر محکوم کردن حرکت برهم زدن مراسم سخنرانی حجت الاسلام مازنی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برخی افراد و سایت های معلوم الحال اقدام به انتشار مطالبی در نقد عملکرد نماینده مردم رامیان و آزادشهر و عنوان چرایی ...
پاسخ ظریف به ادعاها و ایران هراسی های رژیم صهیونیستی
گیتی آنلاین - «محمد جواد ظریف» وزیر امورخارجه ایران جمعه شب در صفحه توئیتری خود نوشت: تنها رژیم خاورمیانه که جنگ افزار هسته ای، موشک قاره پیما و تاریخی از تجاوز را در کارنامه دارد، حال از ابزار های دفاعی ایران شکایت می کند. این تبلیغات ایران هراسانه جعلی است.
دانشگاه فرهنگیان یا پاتوق سیاسیون !
گیتی آنلاین - دانشگاه فرهنگیان استان گلستان برنامه ای را برای گرامیداشت چهلمین روز در گذشت مرحوم حجه الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی برنامه ریزی کرده است که بواسطه شرایط خاص این روزهای استان با دعوت از سخنرانی پرحاشیه و حامی فتنه بر شائبه غرض ورزی مسئولان و سیاسی کاری مسئولان آن می افزاید .
پایگاه‌های نظامی آمریکا در تیررس موشک
گیتی آنلاین -این موشک توانمندی های بالقوه‌ای برای ضربه زدن به دشمنان در وسعت گسترده دارد.
مردم از وکیل خود در راستای اجرای صریح قانون حمایت خواهند کرد
گیتی آنلاین - در پی انتشار نامه مجمع نمایندگان استان گلستان مبنی بر محکوم کردن حرکت برهم زدن مراسم سخنرانی حجت الاسلام مازنی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برخی افراد و سایت های معلوم الحال اقدام به انتشار مطالبی در نقد عملکرد نماینده مردم رامیان و آزادشهر و عنوان چرایی...
آخرین عناوین