پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

فروش کرسی‌های ۲۴۰ میلیونی شورا به قیمت ۲ میلیارد

فروش کرسی‌های ۲۴۰ میلیونی شورا به قیمت ۲ میلیارد

گیتی آنلاین-اعضای شورای شهر در چهار سال حضور در شورا نزدیک به ۲۴۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت ۲ میلیارد تومان خرید و فروش شد، آیا قصد فقط خدمت به مردم است؟
نماینده ولی فقیه در استان گلستان از بیمارستان ترخیص شد + عکس
گیتی آنلاین - مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: عمل جراحی قلب باز آیت الله نورمفیدی موفقیت‌آمیز بود و نماینده ولی فقیه در گلستان امروز از بیمارستان ترخیص شد.
سپاه با
گیتی آنلاین - فرمانده نیروی هوافضای سپاه از تست موفقیت آمیز موشک هرمز ۲ خبر داد.
واکنش ولایتی به اظهارات مقامات ترکیه علیه ایران/ به حرف‌های غیرعاقلانه «الجبیر» اهمیت نمی‌دهیم
گیتی آنلاین - رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به شنیدن حرف‌های بی‌پشتوانه و غیرعاقلانه وزیر خارجه عربستان عادت کرده‌ و اهمیت نمی‌دهیم.
لفاظی‌های ترامپ بی‌پاسخ نخواهد ماند/در توسعه توانمندی‌ نظامی‌مان از هیچ کسی اجازه نمی‌گیریم
گیتی آنلاین-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توصیه می‌کنیم که ترامپ وارد چالش با ایران نشود و دست از این لفاظی‌ها بردارد، چراکه این لفاظی‌ها از جانب ما بدون پاسخ نخواهد ماند.
افرادی نالایق در دولت‌هایی همچون سعودی سرنوشت برخی جوامع اسلامی را در دست گرفته‌اند/ باطل قطعا دچار زوال و سقوط خواهد شد
گیتی آنلاین-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به رفتارهای ضددینی در یمن و بحرین، وعده قرآن مبنی بر نابود شدن باطل را یادآور شدند و افزودند: کسانی که علیه مسلمانان چنین کارهایی را می‌کنند، باطل هستند و باطل قطعاً دچار زوال و سقوط خواهد شد.
رئیسی: دیپلماسی
گیتی آنلاین - کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه باید دولت پاسخ بدهد نقدینگی کجا رفته، گفت: اگر دیپلماسی به‌گونه‌ای باشد که شما با خارجی‎ها صحبت کنید که هوای شما و نامزدتان را داشته باشد تا رای بیاورید، ما این دیپلماسی را بلد نیستیم.
وزارت کار موضوع ایمنی معادن را پیگیری کند
گیتی آنلاین - نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه وزیر کار و دیگر افراد مقصر در جان باختن معدن چیان باید عزل شوند، گفت: شنیدن ابراز تأسف از کسانی که در فاجعه معدن استان گلستان نقش داشته‌اند پذیرفتی نیست.
واکنش کانون‌ انجمن‌های صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران به رفتار تامل برانگیز وزیر راه با خبرنگار
گیتی آنلاین - کانون انجمن‌های صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران در بیانیه‌ای نسبت به رفتار تامل برانگیز وزیر راه و شهرسازی با خبرنگار زن مسلمان جامعه رسانه‌ای ایران واکنش نشان داد.
جریان مردمی انقلابی «جماران» اعلام موجودیت کرد
گیتی آنلاین - جریان مردمی انقلابی فرزندان نسل سوم روح الله با عنوان «جماران» و با شعار «ما ۳۳ میلیون نفر»، امروز با حضور در حسینیه جماران اعلام موجودیت کرد.
آخرین عناوین