پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

مسلمانان با بهره گیری از اخلاق و رأفت اسلامی ترویج‌گر و مبلغ اسلام باشند

منافقین کور دل با شهادت شخصیت های انقلابی در دهه ۶۰ در صدد از بین بردن ارکان و اساس انقلاب اسلامی بودند که با عنایت خداوند نقشه های شومشان نقش بر آب شد و هرگز نتوانستند به خیال ها وآرزو های واهی خود برسند.
طي حكمي از سوي سيد دانيال محبي استاندار سيستان و بلوچستان، مجيب حسني به عنوان سرپرست فرمانداري سرباز منصوب شد
درخواست ها و مطالبات اصناف را به خاطر اقتصاد استان و اشتغال جوانان پیگیری می کنم
مهندس هوشنگ بازوند در نشست اتاق اصناف کرمانشاه با تبريك ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) افزود: روز میلاد حضرت زهرا روز میلاد همه پاکی ها و خوبی هاست و از شادترین روزهای تقویم تاریخ است.
صمیمانه تبریک می‌گویم و تأکید می‌کنم که از کید دشمن غفلت نشود/ حفظ انگیزه و آمادگی‌های همه‌جانبه نباید فراموش شود
گیتی آنلاین-رهبر انقلاب اسلامی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ داد.
هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
گیتی آنلاین-هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
با وجود مرزهای مشترک با عراق تحریم معنی ندارد
1458 کلیومتر مرز مشترک با عراق و 499 کیلو متر مرز با ترکیه ظرفیت بی نظیری است که هرگز به دید فرصت بدان نگریسته نشده بلکه عمدتا به علت عدم شناخت از مرز و ظرفیت های جامعه برون مرزی کاملا فضایی فکر کرده و از واقعیات بدور هستند.
حصر سران فتنه برای حفظ امنیت کشور است/ گزارش 100 روزه اخیر روحانی مطلب جدیدی نداشت/ امروز با بی‌عرضه‌گی برخی مدیران نمی‌توانیم اقتصاد را درست مدیریت کنیم
گیتی آنلاین - رئیس اسبق رسانه ملی گفت: در شورای عالی امنیت ملی اخیر به ریاست روحانی هم برداشتن حصر سران فتنه به تصویب نرسید چراکه این حصر برای حفظ امنیت کشور به تصویب رسیده است.
به کجا داریم می رویم ؟ چاره کار چیست؟
بعد از ۱۲ سال و اندی برجام امضا شد ؛ برجامی که ماحصل فعالیت سیاست خارجی نظام و دولت ها بخصوص تلاش شبانه روزی تیم دولت تدبیر و امید بود ، دولتی که بدون شک در بدترین شرایط سکان هدایت اجرایی کشور را بر عهده گرفت.
من در زندانم چون آک پارتی از من می ترسد/ 20 سال هم در سلول انفرادی باشم در برابر ظلم گردن خم نخواهم کرد
صلاح الدین دمیرتاش،نامزد حزب دموکراتیک خلق ها طی گفتگوی اختصاصی خود با شبکه تلویزیونی TRT ترکیه در اظهاراتی با اشاره به این مسئله که دلیل زندانی بودن وی ترس آک پارتی از او است گفت: اگر 20 سال هم در سلول انفرادی باشم در برابر ظلم گردن خم نخواهم کرد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان اینکه شباهت های فراوانی میان امام امت و رهبر معظم انقلاب وجود دارد گفت: موضع این 2 بزرگوار در مقابل آمریکا یکسان است.
حزب‌الله از یک حزب مقاومت به دولت مقاومت لبنان تبدیل شد/ سعودی‌ها ۲۰۰ میلیون دلار در انتخابات لبنان خرج کردند و شکست خوردند
گیتی آنلاین - فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به انتخابات اخیر لبنان تاکید کرد: حزب‌الله برای اولین بار ۷۴ کرسی از ۱۲۸ کرسی پارلمان لبنان را مال خود کرد و از یک حزب مقاومت به دولت مقاومت لبنان تبدیل شد و این پیروزی خیلی بزرگی است.
آخرین عناوین