پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

اخبار پیشنهادی
نماینده گنبد: پروژه راه‌آهن گرگان - گنبد کاووس از اول انقلاب بررسی شده اما تاکنون اجرایی نشده است
گیتی آنلاین - نماینده‌ مردم شهرستان گنبد کاووس و بخش محروم داشلی برون گفت: راه آهن «گرگان- گنبدکاووس» از ابتدای انقلاب مورد بررسی قرار گرفته ولی متاسفانه تاکنون به نتیجه نرسیده است.
مولاوردی: سیاست دولت، کنار گذاشتن سرپوش بر آسیبهای اجتماعی است
گیتی آنلاین - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: سیاست دولت یازدهم در مواجهه با آسیبهای اجتماعی کنار گذاشتن انکار و سرپوش بر این آسیبها بر خلاف دولت قبل از آن بوده است.
اولین نشست منطقه‌ای سمن‌ها در شرق استان به میزبانی گنبدکاووس
گیتی آنلاین - اولین نشست منطقه‌ای سمن‌ها در شرق استان به میزبانی گنبدکاووس با حضور مسئولین ارشد استانی، شهرستانی و مدیران سمن‌های شرق استان برگزار شد.
ساخت کارخانه ید با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد ریال در داشلی برون آغاز شد
گیتی آنلاین - عصر یکشنبه اول مرداد ماه 96 با حضور مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ احداث کارخانه استحصال ید در داشلی برون زده شد.
آخرین جزئیات درگیری پلیس با اشرار مسلح در کهگیلویه
گیتی آنلاین - فرماندار شهرستان کهگیلویه از زخمی شدن ۳ مامور نیروی انتظامی در درگیری با چند شرور در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
دیدار صمیمی نماینده مردم شریف شهرستان های آزادشهر و رامیان با کارکنان تامین اجتماعی شعبه آزادشهر + تصاویر
گیتی آنلاین - نماینده مردم شریف شهرستان های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با رئیس ، کارکنان و مراجعین تامین اجتماعی شعبه آزادشهر دیدار کرد .
نماینده گنبد: پروژه راه‌آهن گرگان - گنبد کاووس از اول انقلاب بررسی شده اما تاکنون اجرایی نشده است
گیتی آنلاین - نماینده‌ مردم شهرستان گنبد کاووس و بخش محروم داشلی برون گفت: راه آهن «گرگان- گنبدکاووس» از ابتدای انقلاب مورد بررسی قرار گرفته ولی متاسفانه تاکنون به نتیجه نرسیده است.
جریان انقلابی بعد از دفاع مقدس برای جذب جوانان و بانوان برنامه ریزی نداشت / به صدا و سیما در خصوص نحوه پوشش سخنان مقام معظم رهبری انتقاد دارم
گیتی آنلاین - نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان با اشاره به اینکه جریان انقلابی بعد از دفاع مقدس برنامه ای برای جذب جوانان نداشته افزود:متاسفانه صدا و سیما کوتاهی می کند و صحبت های آقا را یک بار پخش می کند و دیگر تمام .
سفر ارزیابان سازمان جهانی صنایع دستی به روستای «کلپورگان» سراوان
گیتی آنلاین - معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: ارزیابان سازمان جهانی صنایع دستی جهت ارزیابی معیارهای جهانی شدن روستای «کلپورگان» به آن سفر کردند.
انفجار در خیابان امیرالمومنین (ع) زاهدان
گیتی آنلاین - دقایقی قبل یک انفجار در خیابان امیرالمومنین (ع) زاهدان به وقوع پیوست.
مولاوردی: سیاست دولت، کنار گذاشتن سرپوش بر آسیبهای اجتماعی است
گیتی آنلاین - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: سیاست دولت یازدهم در مواجهه با آسیبهای اجتماعی کنار گذاشتن انکار و سرپوش بر این آسیبها بر خلاف دولت قبل از آن بوده است.
امنیت و پیشرفت در گرو اجماع راهبردی میان دولت و مجموعه دفاعی کشور است
گیتی آنلاین - مشاور رسانه ای رییس جمهوری تصریح کرد: آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت برای مردم و نظام در گرو اجماع راهبردی میان دولت و مجموعه دفاعی کشور است.
اولین نشست منطقه‌ای سمن‌ها در شرق استان به میزبانی گنبدکاووس
گیتی آنلاین - اولین نشست منطقه‌ای سمن‌ها در شرق استان به میزبانی گنبدکاووس با حضور مسئولین ارشد استانی، شهرستانی و مدیران سمن‌های شرق استان برگزار شد.
جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر + تصاویر
گیتی آنلاین - جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
ساخت کارخانه ید با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد ریال در داشلی برون آغاز شد
گیتی آنلاین - عصر یکشنبه اول مرداد ماه 96 با حضور مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ احداث کارخانه استحصال ید در داشلی برون زده شد.
برای حفظ سلامت مردم و امنیت غذایی و اقتصادی آنها تلاش می‌کنیم
گیتی آنلاین - رئیس اداره استاندارد شرق استان گلستان با اشاره به اینکه آگاهی‌بخشی و برخورد قانونی باید توامان باهم اجرا شود، گفت: امنیت و سلامت مردم خط قرمز ماست.
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه جامع علمی-كاربردی از سه شنبه
گیتی آنلاین - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان اظهار کرد: کارت ورود به جلسه آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه جامع علمی – كاربردی در سال 96، از روز سه شنبه توزیع می شود.
مستند حکایت سربازی رفتن پدر بزرگ آزادشهری در حال ساخت است
گیتی آنلاین - مستند حکایت رضا اوکاتی پدربزرگ آزادشهری که به عشق زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) بهمن ماه سال 94 به خدمت سربازی اعزام شده بود و حالا پس از گرفتن کارت پایان خدمت و دریافت گذرنامه، به عتبات اعزام و به آرزویش رسید، توسط مستند سازان گلستانی در حال ساخت است.
شهرداری پارکبان‌ها را از سطح شهر جمع آوری کند/ اخذ دستی از مردم در معابر پایتخت غیرقانونی است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه شهرداری باید پارکبان ها را از سطح شهر جمع آوری کند، گفت: اخذ دستی از مردم در معابر پایتخت غیرقانونی است.
سفیر ارمنستان : از حضور در گلستان اطلاعاتی خوبی از این استان کسب کردم
گیتی آنلاین - سفیر ارمنستان در ایران گفت : ما نیز همچون دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان ، دانشگاه کشاورزی قدیمی و خوبی داریم که احساس می کنم با استفاده از ظرفیت آن می توانیم در زمینه کشاورزی روابط خود را گسترش دهیم.
دستگاه ها باید مسئولیت پذیر و در برابر شهروندان پاسخگو باشند
گیتی آنلاین - دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه رضایتمندی مردم و مسئولیت پذیری دستگاه ها در حوزه حقوق شهروندی را بررسی می کنیم، تاکید کرد: دستگاه ها باید مسئولیت پذیر و در برابر شهروندان پاسخگو باشند.
زابل میزبان رویداد کارآفرینی ایده تا کسب و کار می شود
گیتی آنلاین - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زابل عنوان کرد: رویداد کارآفرینی ایده تا کسب و کار با حضور دکتر حسن طائی دانشیاراقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی و فرید شاهمرادی مربی و تسهیلگر رویدادهای کارآفرینی برگزار می شود.
واژگونی قطار مسافری اهواز - مشهد/8 مسافر مصدوم شدند
گیتی آنلاین - قطار اهواز-مشهد در ایستگاه گلمهک از خط خارج شد.
قتل خواهر به دست برادر و پسر عمو
گیتی آنلاین - پسر جوان به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش در استان گلستان اعتراف کرد.
روحانی: ۵۰درصد کابینه دوازدهم کابینه قبلی است/ تلاش می‌کنیم سن وزرا را کاهش دهیم
گیتی آنلاین - سخنگوی کمیسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی جلسه اعضای فراکسیون متبوعش با رئیس‌جمهور را تشریح کرد.
ملوانان شناور عربستانی توقیفی در ایران به زندان معرفی شدند
گیتی آنلاین - دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: پنج نفر ملوان شناور صیادی عربستانی که روز جمعه در آب های ایران دستگیر شده بودند به زندان معرفی شدند.
فعالیت 70 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در گنبدکاووس
گیتی آنلاین - رییس مرکز فنی و حرفه ای گنبد کاووس گفت : 70 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در گنبدکاووس فعالیت می کنند که از این تعداد 60 آموزشگاه ویژه بانوان است که در رشته های مختلف به کارآموزان آموزش می دهند.
استمرار کاهش آب پشت سدهای گلستان /ضرورت مدیریت مصرف بهینه
گیتی آنلاین - مدیرعامل آب منطقه ای گلستان وضعیت منابع آبی استان را نامناسب بیان کرد و گفت: اکنون 56 میلیون مترمکعب آب در پشت سدهای استان ذخیره بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 66 درصدی داشته و تنها حدود یک ششم ظرفیت سدهای گلستان است.
85 درصد پایگاه های بهداشتی درمانی شهرهای گلستان استیجاری است
گیتی آنلاین - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: حدود 85 درصد پایگاه های بهداشتی درمانی مناطق شهری استان استیجاری بوده و این حوزه نیازمند توجه بیشتر برای ایجاد زیرساخت های لازم است.
اتحادیه اروپا بر ضرورت حسن نیت در رفع تحریم‌ها علیه ایران تأکید کرد
گیتی آنلاین - اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای اعلام کرد اعضای گروه ۱+۵ در هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام از پایبندی ایران به تعهداتش ذیل این توافق استقبال کردند.
درگیری رزمندگان اسلام با تروریست ها در شمال غرب کشور/ هلاکت 3 تروریست و زخمی شدن 4 تروریست دیگر
گیتی آنلاین - روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن 7 تروریست در درگیری دیشب رزمندگان اسلام با تروریست ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.
حضور مردم در نماز جمعه رمز بقا مردم در جامعه و پیشرفت مردم است/مصلی نماز جمعه بهترین مکان برای رفع مشکلات جامعه است/شما مسئولین وظیفه دارید خطبه ها را رصد کنید/زن هرچه با حجاب تر باشد مقام او در پیشگاه خداوند متعال بالاتر است
گیتی آنلاین - امام جمعه زابل گفت : هر جامعه ای که پیشرفت کرد نماز جمعه پیشرفته داشت و حضور مردم در نماز جمعه رمز بقا مردم در جامعه و پیشرفت مردم است ، اینها تریبون های مُقدس نماز جمعه است که باید به مثل دیگر ارزش ها ارج نهاده شود و کسی حق ندارد به سمت این تریبون ها حمله ور شود .
سردار سلیمانی: تمامیت ارضی، استقلال و عزت خودمان را مدیون شهدا هستیم
گیتی آنلاین - تمامیت ارضی و استقلال و عزت خودمان را مدیون شهدا هستیم و اگر شهدا نبودند و از خانواده خود نمی‌گذشتند امروز عزت کشور ما پایدار نبود.
برپایی نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی و سوغات کشور در دلند رامیان
گیتی آنلاین - نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی و سوغات کشور با حضور برخی استان ها در محل پارک جنگلی دلند شهرستان رامیان واقع در شرق استان گلستان گشایش یافت.
برپایی عروسی در روز شهادت امام صادق(ع) در گنبد کاووس
گیتی آنلاین - دشمن در کمین وحدت ماست ؛مذهب ، قومیت و نژاد مطرح نیست ، حرمت ها را حفظ کنیم تا وحدت مان آسیب نبیند.
کاروان آموزش جنسی به کودکان به گلستان رسید / ورود مخفیانه سند 2030 به دیار دارالمومنین
گیتی آنلاین - گلستان به عنوان بیست و سومین استان مقصد سفر دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک قرار داده شده است و روز گذشته شاهد این بودیم که مطالب سخیفی در خصوص آموزش جنسی به کودکان در این استان عنوان شده است .
جشنواره فرهنگی ورزشی روستایی آزادشهر + تصاویر
گیتی آنلاین - صبح امروز جشنواره فرهنگی ورزشی روستایی آزادشهر در روستای مرزبن از توابع شهرستان آزادشهر برگزار شد .
اجرای سیرک بین‌المللی پرشین در آزادشهر + تصاویر
گیتی آنلاین - این برنامه با هدف ایجاد شور و هیجان در میان کودکان ،جوانان و خانواده ها در سینما بهمن آزادشهر برگزار شد .
خراسان شمالی در بحث اقتصاد مقاومتی چه جایگاهی دارد؟ / در همین خراسان شمالی که برخی ها سنگ آن را به سینه می زنند روحانی چند درصد رای آورد
گیتی آنلاین - رئیس حزب اعتدال و توسعه استان گلستان به برخی مقایسه ها بین حسن صادقلو استاندار گلستان و محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی واکنش نشان داد و گفت : واقعا در حق استاندار گلستان اجحاف و بی انصافی شده است .
184 هزار تن گندم در کلاله تولید شد
گیتی آنلاین - مدیر جهادکشاورزی کلاله اعلام کرد : کشاورزان گندمکاراین شهرستان با تولید 184هزار و 225 تن، برداشت محصول گندم را به پایان رساندند.
جهانگیری:جزایر خلیج فارس باید به کانون توسعه و پیشرفت کشور تبدیل شوند
گیتی آنلاین - معاون اول رییس جمهور اظهار کرد : از اولویت های مهم و اصلی کشور این است که تمامی جزایر خلیج فارس با کمک و همراهی مناطق آزاد به کانون توسعه و پیشرفت کشور تبدیل شوند.
بلیت فروشی دربی 85 آغاز شد /چینش جالب جایگاه سرخابی ها +تصاویر
گیتی آنلاین - سایت رسمی باشگاه آرمنیا بیله فلد نحوه چینش جایگاه های هواداران سرخابی ها برای دربی را مشخص کرد.
اردوی تفریحی برای مددجویان بهزیستی آزادشهر + تصاویر
گیتی آنلاین - به مناسبت هفته بهزیستی اردوی تفریحی با هدف بهبود روحیه و فراهم نمودن امکانات تفریحی برای معلولین و خانواده هایشان در رامیان برگزار شد .
درگیری مسلحانه در رامیان
گیتی آنلاین - در درگیری مسلحانه عصر امروز در یکی از تفرجگاه های رامیان، یک نفر زخمی شد.
گفتگو
گزیده اخبار
رسانه ها به مناطق مرزی توجه بیشتری کنند/ استیفای حقوق مرزنشینان از وظایف ذاتی نیروهای مرزبانی است
گزارش
دیدار صمیمی نماینده مردم شریف شهرستان های آزادشهر و رامیان با کارکنان تامین اجتماعی شعبه آزادشهر + تصاویر
آخرین عناوین