پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

780 هزار نفر از واجدان شرایط سنی خراسان رضوی، فاقد بیمه
مدیر کل بیمه اجتماعی، روستایی و عشایری خراسان رضوی اعلام کرد:
مدیر کل بیمه اجتماعی، روستایی و عشایری خراسان رضوی در سفر خود به تربت جام گفت: در پایشی که با همکاری سازمان توانمندسازی یارانه‌ها انجام دادیم و بیمه شده‌های سایر سازمان‌ها را از تعداد کل بیمه‌شدگان کم کردیم، مشخص شد که اکنون 780 هزار نفر در خراسان رضوی با وجود داشتن شرایط سنی، فاقد هرگونه پوشش بیمه‌ای هستند.
فرماندارتربت جام انتقاد کرد:
فرماندار تربت جام با انتقاد از عملکرد مدیران عضو کارگروه اشتغال و کاریابی در ثبت حوزه اشتغال در سامانه رصد گفت: شهرستان تربت جام رتبه اول ثبت بیکاران را در استان دارد و تا الان هزار و ۶۰۵ نفر بیکار ثبت شده است.
سیستان و بلوچستان در اولویت اشتغال‌زایی بنیاد برکت
مدیر بنیاد برکت سیستان و بلوچستان گفت:بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تا پایان امسال ۹ هزار طرح اشتغال‌زایی را در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌کند.
حذف نقش جامعه محلی در ثبت جهانی هورامان توسط مدیرکل میراث فرهنگی کردستان‌
ادامه نگاه های از بالا به پایین بازماندگان دولت روحانی؛
مدیرکل میراث فرهنگی استان کردستان در نشست خبری خود در حالی نقش جامعه محلی هورامان را در روند ثبت جهانی انکار کرد که در ادعایی نمایشی و در جهت بقای خود، موضوع ثبت جهانی غار کرفتو را محور صحبت های خود قرار داد.
رئیس جدید پارک علم و فناوری هرمزگان منصوب شد
گیتی آنلاین؛
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر علیرضا نصیری را به سمت پارک علم و فناوری هرمزگان منصوب کرد.
ترجیح «تلخی برخورد صادقانه بر شیرینی کاذب منافقانه» در اندیشه ها و تفکرات شهید دکتر بهشتی
۷ تیر مصادف است با شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق امام خمینی(ره)، اما در این بین دکتر بهشتی مانند خورشیدی بود که در بین دیگر ستارگان تلألو و پرتو افشانی می کرد.
آیین استقبال از ورودی های 99 و 1400 با حضور مسئولان برگزار شد.
در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی :
در روز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه آیین استقبال از ورودی های 99 و 1400 با حضور دکتر عالمی معاون آموزشی و دکتر مهدی واحدی معاون دانشجویی و رییس دانشکده علوم ارتباطات دکتر علی اصغر کیا در دانشکده علوم ارتباطات برگزار شد. گفتنی است، پس از شیوع ویروس کرونا ورودی های 99 و 1400 نخستین بار در دانشکده حضور پیدا کردند.
اقدامات نوروز ۱۴۰۱/بهره برداری از فاز دوم کمربندی ارتش سلماس طی سال جاری
شهردار سلماس تشریح کرد؛
شهردار سلماس با تشریح اقدامات این سازمان برای نوروز ۱۴۰۱، از پیشرفت ۴۰ درصدی فاز دوم کمربندی ارتش سلماس خبر داد و گفت: این پروژه طی نیمه نخست سال جاری به بهره برداری می رسد.
اختصاص زمین در بندر شهید رجایی برای کشورهای عضو اکو به تصمیم کلان نیاز دارد/ فقر زیبنده هرمزگان نیست
رئیسی در شورای اداری استان هرمزگان:
رئیس‌جمهور در جلسه شورای اداری استان هرمزگان گفت: با دوری که در بندر شهید رجایی زدم، به نظرم رسید که خام‌فروشی در حال اتفاق است و بدون ارزش افزوده، صادرات ارزش زیادی ندارد بلکه باید جلوی خام‌فروشی را گرفت و ارزش افزوده خلق کرد.
سپاهان گالیکش مغلوب استقلال جوان خان ببین شد
مسابقات قهرمانی نوجوانان زیر 16 سال لیگ استان گلستان با حضور 13 تیم به میزبانی خان به بین و کلاله و تقی آباد و گرگان برگزار گردید.
صفحه