پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

رادیو آلمان:ایران قدرتمندتر از همیشه است
سایت رادیو آلمان در مطلبی با تأکید بر اینکه تنها راه برای پایان‌دادن به تنش‌های روزافزون در منطقه خلیج فارس اصلاح سیاست خاورمیانه‌ای شکست‌خورده آمریکا است، تلاش‌های چهل‌ساله ایالات متحده برای انزوای ایران را شکست‌خورده دانست.
تلویزیون را صدا کن!
هوش مصنوعی دنیای متفاوتی برای ما ساخته است. پشت سر بیشتر شبکه‌های اجتماعی، سایت‌ها، گجت‌ها و البته شرکت‌های بزرگ فناوری هوش مصنوعی نقش بازی کرده و کارها را بسیار راحت‌تر از چیزی که تصور کنید انجام می‌دهد. شاید تا چند سال گذشته هوش مصنوعی متعلق به کسب کارهای بزرگ بود و اثری از آن در خانه ما پیدا نمی‌شد. ولی اکنون بسیار قابل‌دسترس‌تر از گذشته شده و می‌توانید با خرید محصولات سال 2019 و یا حتی 2018 از آن در منزل خود استفاده کنید.
تبریک رهبر چین برای دومین جشنواره برداشت محصولات کشاورزی
شی جین پینگ رییس جمهور چین فرارسیدن دومین جشنواره برداشت محصولات کشاورزی را به همه کشاورزان و شاغلان در عرصه کشاورزی و مناطق روستایی تبریک گفت. وی همچنین پیام تبریک خود را به مناسبت راه اندازی شبکه کشاورزی رادیو و تلویزیون مرکزی چین ارسال کرد.
تکمیل پروژه مرمت مسجد خسرود استان قزوین
تکمیل پروژه با مشارکت قرارگاه و اهالی پر تلاش روستای خسرود به مدت سه ماه به طول انجامید.
پیام تسلیت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به دکتر نمکی
دکتر علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده ی مکرمه دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تسلیت گفت.
کیفیت پایین سوخت با تکیه بر توان داخلی قابل حل است
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از مشکلات جایگاه داران تبخیر بالا و کیفیت پایین سوخت است که قطعا استفاده از تکنولوژی های به روز که معمولا در نمایشگاه ها ارائه می شود با تکیه بر توان داخلی می تواند در برطرف کردن این مشکلات موثر باشد.
افزایش تنش در خاورمیانه به معنای فرصت‌های بیشتر برای آمریکاست
عربستان سعودی و ایران جزو کشورهای بزرگ خاورمیانه هستند، اگر بین این دو کشور درگیری و حتی جنگ مستقیم رخ دهد، نتیجه آن فاجعه بار خواهد بود.
کشت و صنعت کارون توسعه می یابد
مدیر عامل کشت و صنعت کارون:
گیتی آنلاین- مدیر عامل کشت و صنعت کارون با تاکید بر لزوم توسعه این شرکت گفت: با دو منظوره نمودن آسیاب B از مجموعه آسیاب های سه گانه کارخانه، ظرفیت تولید شکر از نی شکر و چغندر قند افزایش چشم گیری خواهد داشت .
آخرین مصوبات شورای پروانه ساخت و نمایش آثار غیرسینمایی
سازمان امور سینمایی و سمعی بصری خبر داد:
شورای صدور پروانه ساخت غیرسینمایی با ساخت یک عنوان فیلم داستانی موافقت کرد.
ارزیابی مثبت سفرای خارجی از دستاوردهای حقوق بشر در منطقه شین جیانگ
هیئت نمایندگی دائمی چین در ژنو روز چهارشنبه 27 شهریور در کاخ ملل سمیناری درباره «دستاوردهای توسعه امور حقوق بشر در منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ» برگزار و از سفرای برخی کشورها و کارشناسان مرکز مطالعات حقوق بشر چین که اخیرا از شین جیانگ دیدار کردند، برای معرفی اوضاع کنونی این منطقه دعوت کردند.
صفحه  از ۱۹۶۸