پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

اعتماد مشتریان ارزشمندترین دارایی و سرمایه بانک
مشتریان به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه و دارایی بانک محسوب می‌شود و هیچ تحولی بدون مشارکت آنان اجرایی نمی‌شود.
منشاء بحران هسته ای ایران فشار حداکثری آمریکاست
در حال حاضر وضعیت هسته ای ایران در مسیری خطرناک پیش می رود. ایران پی در پی محدودیت های برجام را می شکند. آمریکا نیز کشورهای اروپایی را به پیوستن به کمپین حداکثری فرامی خواند، با این اوضاع خطر خارج شدن از کنترل رخ می نماید.
آشنایی با ساید‌بای‌ساید مدل FSR12 سامسونگ
از بین دستگاه‌های لوازم خانگی داستان انتخاب و خرید یخچال‌ها قصه دیگریست که ماجراها و گشت‌وگذارهای مخصوص به خود را دارد. یخچال‌ خانه وسیله‌ای نیست که بخواهیم هر چند وقت یک بار عوض کنیم و شاید خیلی از ماها در طول عمرمان سه چهار یخچال بیشتر نخریم. برای همین توصیه می‌شود تا در زمان خرید بهترین و پیشرفته‌ترین مدل موجود را بخرید تا هر سال با ورود مدل‌های جدید حسرت داشتن آنها را نخورید. توصیه‌ای که من دو ماه پیش وقتی میخواستم یخچال جدیدی بخرم همیشه در پس ذهنم به یاد داشتم.
‍ دیدار هيات رييسه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج)استان بافرماندار شهرستان قزوین
فرماندار قزوین:با شناسایی اماکن بلااستفاده در روستاها میتوان جهت بازسازی و تکمیل آن اقداماتی انجام و اماکن مورد نظر را بعنوان خانه عالم به بهره برداری رساند.
ایران ۹۰ درصد کشفیات تریاک جهان را به خود اختصاص داده است
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: بر اساس اعلام سازمان ملل سهم جمهوری اسلامی ایران از کشفیات تریاک در جهان هم‌اینک به ۹۰ درصد رسیده است.
با هر مفسده اقتصادی در استان با شدت برخورد می کنیم
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه
رئیس کل دادگستری استان در نشست فعالان اقتصادی استان کرمانشاه بر لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی در سطح استان تاکید کرد.
اکوسیستم فضای کسب و کار کشور دشوار است
رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه
رئیس اتاق کرمانشاه از نامناسب بودن اکوسیستم فضای کسب و کار کشور گلایه کرد و گفت: یکی از دلایل این امر عملکرد فراقانونی برخی دستگاه‌ها است.
محله شهید پرور ماسور سهم ویژه ای در انقلاب دارد
مسئولین استان لرستان و شهرستان خرم آباد با خانواده شهید والامقام ماشاالله بنده الهی از شهدای منطقه ماسور دیدار کردند.
 محافل مختلف هنگ کنگ حمله به عضو مجلس را به شدت محکوم کردند
در روزهای اخیر محافل مختلف هنگ کنگ خشونت افراطی را که طی آن جنایتکاران عامدانه در خیابان با چاقو به هه جون یائو عضو مجلس قانونگذاری حمله کرد، به شدت محکوم کردند و شهروندان را فراخواندند یکصدا خشونت را محکوم کنند و جامعه هنگ کنگ را به بازگشت به آرامش دعوت کنند.
برگزاری مسابقات تکواندو نوجوانان کشور (جام سفیر کره جنوبی) با حمایت ویژه ال‌جی در بابلسر
مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور، جام سفیر کره جنوبی از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماهدر سالن ورزشی سرداران شهید نوبخت بابلسر برگزار می‌گردد. رقابت‌های سی‌امین دوره مسابقات پسران در تاریخ ۱۶ و ۱۷ آبان ماه با حضور ۳۰۶ تکواندو‌کار و رقابت‌های بیست‌وچهارمین دوره مسابقات دختران در تاریخ ۱۸ و ۱۹ آبان با حضور۲۸۳ تکواندوکار در ۲۰ وزن انجام می‌شوند.
صفحه  از ۱۹۸۸