پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

بحران نژادی آمریکا و کاذب بودن حقوق بشر آمریکا
در چهل و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو، مسایلی در روند مقابله با کرونا در آمریکا از جمله نقض حقوق بشر و تبعیض نژاد برملا و مایه نگرانی طرف ها شده است
‍ صمد چراغی کماکان شهردار پلدختر است
خبرهای ضد و نقیض از شهرداری و فرمانداری پلدختر ما را برآن داشت تا گفت و گوی تلفنی با صمد چراغی پور شهردار هویزه ثانی داشته باشیم و پایانی بر تمام خبرهای کذب و گمانه زنی ها باشیم .
‍  مسئول مطبوعات و خبرگزاری های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان منصوب شد
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین و مسئولین ستادی این اداره کل احمد کاظمی به عنوان مسئول امور مطبوعات و خبرگزاری های این اداره کل معرفی شد.
سیاسی بازی ترامپ، فضای همکاری های بین الملل علیه کرونا را مسموم کرد
روزنامه «پیپل دیلی» در گزارشی با این محور که «سازمان ملل سکوی انتشار ویروس سیاسی نیست»،‌ به نشست آنلاین اخیر مجمع عمومی سازمان ملل اشاره کرد و نوشت اگرچه سران بیشتر کشورهای جهان و سازمان های بین المللی بر ضرورت چند جانبه گرایی و اتحاد و همکاری برای مقابله با چالش های جهانی تاکید کردند، اما آمریکا همچنان سر ناسازگاری برداشت.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، کیانوش سوری به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشگان منصوب شد.
ثبت نخستین درخواست صدور مجوز گردشگری کشاورزی در خراسان رضوی/ فرآیند صدور مجوزات گردشگری کشاورزی استان در کمترین زمان ممکن
مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی خبر داد
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از ثبت نخستین درخواست صدور مجوز گردشگری کشاورزی در خراسان رضوی خبر داد و گفت: هیچ محدودیتی برای بخش خصوصی در زیر مجموعه های گردشگری به ویژه گردشگری کشاورزی وجود نداشته و در صورت درخواست ثبت گردشگری کشاورزی، مجوزات آن به سرعت صادر می شود.
پیشنهادات عملی رهبر انقلاب برای مبارزه با خطر تحریف دفاع مقدس+اینفوگرافیک
پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر فرزانه انقلاب اینفوگرافیک جدید خود را با محور مرور پیشنهادات عملی معظم‎له برای مبارزه با خطر فراموشی و تحریف دفاع مقدس منتشر کرد.
به رسم ادب برای آتش نشانان دلاور وطنم بویژه آتش نشانان شجاع شهر خرم آباد می نویسم :
مریم نظری مدیرمسئول هفته نامه چی دا بمناسبت روز آتش نشان متن ادبی در فضای مجازی منتشر کرد :
گردشگری کشاورزی در خراسان رضوی دارای ظرفیت بسیار خوبی است/ مجوزات گردشگری کشاورزی به سرعت اعطا می شود
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی:
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه گردشگری کشاورزی در خراسان رضوی دارای ظرفیت بسیار خوبی است و جلساتی را با جهاد کشاورزی داشته ایم، گفت: مجوزات گردشگری کشاورزی به سرعت اعطا می شود.
احیای صنعت فرهنگ چین همزمان با از سرگیری مشاغل و خطوط تولید
هفته نامه «بیجینگ ریویو» (bjreview) در خبری به رونق و شکوفایی صنعت فرهنگ چین در میان تلاش ها برای ازسرگیری مشاغل بعد از شیوع کرونا در این کشور پرداخت و نوشت چین به دنبال این است که همزمان با از سرگیری مشاغل و تولید در این کشور، به شتابی قوی در مسیر توسعه صنعت فرهنگ خود به صورت ارائه خدمات آفلاین و آنلاین برسد.
صفحه  از ۲۱۳۳