پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

گیتی آنلاین

اقتصاد مقاومتی به معنای ریاضت اقتصادی نیست/ کاهش ۲۵ درصدی وابستگی بودجه به نفت در برنامه ششم
انارکی محمدی:
گیتی آنلاین - عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای استفاده بهینه از منابع کشور است.
لزوم انعقاد قراردادهای جوینت ویچر خودرو با برندهای رقابت پذیر جهانی/ انتقال تکنولوژی خودرو به داخل به معنای مشارکت در ساخت موتور است
حسینی کیا مطرح کرد:
گیتی آنلاین - عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بر لزوم انعقاد قراردادهای جوینت ویچر خودرو با برندهای رقابت پذیر جهانی و همکاری و نقش آفرینی ایران در ساخت موتور تاکید کرد.
سال شکستن رکوردهای فرابورسی
1395؛
گیتی آنلاین - در تقویم کاری فرابورس ایران اواخر اسفندماه شاهد گشایش نماد فرابورس در تابلو الف بازار پایه بودیم. همچنین بر اساس مصوبه جدید هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام شد سقف تملک سهام شرکت فرابورس ایران توسط سهامداران متقاضی همانند سایر بورس‌های کشور به 2.5 درصد کاهش یافته؛ این در حالی است که پیش‌تر این سقف تملک سهام تا 10 درصد امکان‌پذیر بود.
توصیه موکد به سهامداران و سرمایه‌گذاران درباره معاملات در بازار پایه
از سوی معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران صورت گرفت؛
گیتی آنلاین - پس از طبقه‌بندی بازار پایه به سه تابلو معاملاتی الف، ب و ج و تسهیل انجام معاملات در تابلو «پایه ب» و امکان دسترسی مستقیم تمامی معامله‌گران برخط به سامانه معاملاتی آن بازار، با وجود این موضوع که روند کلی معاملات در اکثر نمادهای معاملاتی روندی عادی را در پی داشته است، در برخی از نمادهای معاملاتی تابلو «پایه ب» شاهد رفتارهایی هیجانی و اتخاذ تصمیماتی بدون برنامه‌ریزی لازم هستیم.
سامانه سمتا زمان و روند رسیدگی به شکایات را کاهش داد
حذف بروکراسی در بورس؛
گیتی آنلاین - براساس گفته مقامات بازار سرمایه "سمتا" یک سامانه‌ آنلاین است و برای ثبت شکایت دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست و اشخاص با بهره گیری از این سامانه می توانند در هر زمان و مکان تنها با در اختیار داشتن اینترنت، شکایت خود را ثبت کنند.
قندی های سبز پوش بازار بهاری
در آخرین روز هفته؛
گیتی آنلاین - در پایان معاملات امروز شاخص کل متاثر معاملات مثبت نمادهای پترول و بترانس با رشد حدود 35 واحدی به ارتفاع 77,584 رسید که در این بین نمادهای شتران و کگل بیشترین تاثیر منفی را ایجاد کردند.
ارائه محصولات کشاورزی دربورس کالا نیازمند انبارهای تخصصی است
بختیاری:
گیتی آنلاین - عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس بابیان اینکه امکان فروش محصولات کشاورزی درخریدهای غیر بورسی در سر مزرعه وجود دارد،گفت:ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا برای سفارش مشتری نیازمند ایجاد انبارهای تخصصی است.
تنظیم مقطعی بازار محصولات غذایی را به ثبات نمی رساند
مرادی :
گیتی آنلاین - نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه تنظیم مقطعی بازار غذایی را به ثبات نمی رساند،گفت:کنترل نرخ مواد غذایی نیازمند برنامه ریزی جهت ذخیره سازی مدون در طی یکسال است.
درآمدها در بودجه همیشه انبساطی دیده می شود/ دولت مکلف به ارائه بودجه عملکردی است
حسینی:
گیتی آنلاین - عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات ممجلس، تاکید کرد که همیشه درآمدها در بودجه انبساطی دیده می شود، بنابراین به دلیل عدم وصول منابع بخش پیش بینی مصارف نیز عملیاتی نمی‌شود.
اخذ مالیات از خانه های خالی تعدیل اجاره بها را در پی دارد
کیان پور:
گیتی آنلاین - عضو کمیسیون عمران مجلس با مثبت ارزیابی کردن طرح اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه، گفت: تعدیل اجاره بها و ایجاد توازن میان عرضه و تقاضای مسکن از مزایای این مهم است.
صفحه  از ۵۱۳