پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

مهلت کوتاه بارزانی به بغداد
مسعود بارزانی بار دیگر تاکید کرد، اگر ظرف سه روز جایگزین واقعی برای همه‌پرسی روی میز نباشد در مسیری گام برمی‌دارد که کشورهای هم‌جوار را نگران می‌کند.
برگزاری آیین تکریم و معارفه استاندار البرز
با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان البرز و جمعی از مسئولان استانی صورت گرفت؛
گیتی آنلاین- آیین تکریم و معارفه محمدعلی نجفی استاندار البرز با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان البرز و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
تنها یک ایرانی در سخنرانی ترامپ
دقایقی پیش دونالد ترامپ برای اولین بار به عنوان رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی و ادعاهای بی اساسی را در مورد ایران مطرح کرد.
368 تجربه سفر،جوایز باشگاه مشتریان بانک آینده
برندگان جوایز طرح «بسیار سفر باید بُرد» باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند
اختلاف زود هنگام انتخاباتی میان اصلاح طلبان
سخنان اخیر رئیس فراکسیون امید مبنی بر این که درانتخابات سال ۹۸با پرچم اصلاح‌طلبانه وارد می‌شویم وائتلاف نمی‌کنیم با واکنش هایی از سوی برخی فعالان جریان اصلاح طلب مواجه شده است.
برای هر وضعیتی در برجام برنامه داریم
روحانی:
رییس‌ جمهور در گفت و گو با سی ان ان گفت: درست است که آقای ترامپ غیر قابل پیش بینی است ولی جمهوری اسلامی ایران نیز برای هر وضعیتی پیش بینی و برنامه دارد.
دولت ترامپ سخت سرگرم بهانه جویی است
نشنال اینترست:
بر کسی پوشیده نیست که دولت ترامپ سخت سرگرم بهانه جویی است تا بتواند توافق هسته ای بین گروه ١+٥ با ایران را باطل کند. حتی زمانی که رییس جمهور امریکا با اکراه تبعیت ایران از مفاد توافق هسته ای را تایید کرد، گلایه مند بود که ایران روح این توافق را نقض کرده است.
اختلاف میان اروپا و آمریکا بر سر برجام
در حالی که رسانه‌های آمریکایی از تلاش و برنامه‌ریزی ترامپ و دولتش در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برای جلب نظر کشورهای مختلف در مخالفت با برجام خبر می‌دهند، مقامات اروپایی به ویژه کشورهای اروپایی عضو گروه 1+5 در تلاش برای رایزنی با کشورهای مختلف در جهت حمایت و اجرای مطلوب برجام هستند.
عکس روز نشنال جئوگرافیک
گیتی آنلاین-عکس روز نشنال جئوگرافیک متعلق به لحظه برخورد امواج به صخره های زیرین فانوس دریایی در پورتو پرتغال است.
عکس/ نمایشگاه تسلیحات لندن
گیتی آنلاین-یکی از بزرگترین نمایشگاه های فناوری تسلیحات در لندن برگزار شد.در این نمایشگاه خودروهای زرهی و تفنگ‌های مختلف به نمایش درآمد. بیش از ۱۶۰۰ شرکت از ۵۴ کشور دنیا محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.
صفحه  از ۱۱۷۶