پذیرش آگهی در پایگاه خبری گیتی آنلاین 09036503610      

گیتی آنلاین

آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان
کوچکی نژاد اعلام کرد؛
گیتی آنلاین - رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان با تشریح آخرین وضعیت تحقیق از این صندوق گفت: عدد تخلف هشت هزار میلیارد تومان اعلام شده، فقط مربوط به بانک سرمایه است.
آخرین اخبار از عملیات آوار برداری و جستجو
گزارش لحظه به لحظه از شاهدان عینی عملیات پلاسکو؛
گیتی آنلاین - آواربرداری از حادثه پلاسکو در حالی وارد چهارمین روز خود شد که همچنان وضعیت زیر آوارماندگان نامشخص است.
رشد و شکوفایی کشور بدون حضور بخش خصوصی امکان‌پذیر نیست
وزیر ارتباطات در اتاق زنجان عنوان کرد
گیتی آنلاین - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در اتاق زنجان با صادرکنندگان و فعالان اقتصادی استان زنجان دیدار کرد.
بایدها و نبایدهای فعالیت‌ اقتصادی در بازار عراق چیست؟
فاضل شنیور
گیتی آنلاین - فاضل شنیور، نایب‌رئیس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران درباره مشکلات فعالان اقتصادی در مرزهای عراق می‌گوید: تعرفه‌ها، BV، قیمت‌گذاری بر کالاها در عراق، حمل و نقل، مبادلات ارزی و بسته شدن مرزها در ایامی از سال از مهمترین مشکلات فعالان اقتصادی در تعامل با این کشور است.
آمادگی اتاق ایران برای همراهی با اصناف در پی حادثه پلاسکو
در نامه رئیس اتاق ایران به رئیس اتاق اصناف اعلام شد
گیتی آنلاین - غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پی حادثه ساختمان پلاسکو در نامه‌ای به علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف کشور، ضمن ابراز تاسف و تاثر نسبت به این حادثه، برای همکاری میان دو اتاق اعلام آمادگی کرد.
رشد بهای طلا با آغاز ریاست جمهوری ترامپ
تازه ترین نظرسنجی کیتکونیوز نشان می دهد؛
گیتی آنلاین - کیتکو تازه ترین نظرسنجی کیتکونیوز از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا با آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.
جزئیات و نحوه پرداخت عیدی کارگران
گیتی آنلاین - مدیر کل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار با تشریح نحوه پرداخت عیدی برای گروههای مختلف کارگری گفت: حداقل عیدی کارگران یک میلیون و ۶۲۴هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶هزار تومان خواهد بود.
کاسبان و کارگران پلاسکو چه می‌شوند؟
وضعیت بیمه خسارت دیدگان؛
گیتی آنلاین - از آنجایی که تنها ۲۵ درصد از خسارت دیدگان بیمه بودند این اتفاق نشان می‌دهد که بخش عظیمی از آنها تحت حمایت بیمه قرار نمی‌گیرند اما در این میان خبرهای خوشی از سوی اتاق اصناف برای کاسبان پلاسکو به گوش می‌رسد.
چه کسانی می توانستند جلوی فاجعه «پلاسکو» را بگیرند؟/ وقتی عمل نکردن وزارت کار به مصوبه دولت، فاجعه آفرید+سند
گیتی آنلاین - فاجعه پلاسکو در شرایطی رخ داد که قانون مدت ها پیش برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی راهکارهای دقیقی را ارائه کرده بود، اما کم‌کاری برخی دستگاه ها باعث شد تا فاجعه ای بزرگ در قلب تهران رخ دهد.
رهبر معظم انقلاب درگذشت مرحوم آیت‌ الله خسروشاهی را تسلیت گفتند
با صدور پیامی؛
گیتی آنلاین - رهبر معظم انقلاب درگذشت عالم پارسا وسالک الی الله، مرحوم آیت‌ الله آقای حاج سیدابراهیم خسروشاهی رضوان‌الله‌علیه را تسلیت گفتند.
صفحه  از ۳۹۵
آخرین اخبار