پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

جلیلی: دولت منتخب باید از روز نخست، اقدامات اصلاحی خود را آغاز کند/ با نیروهای جبهه انقلاب تقابل نکنید
عضو شورای‌عالی امنیت ملّی با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که بعضا خیلی سخاوتمندانه با آن برخورد می‌شود، مسئله زمان است، گفت: برخی کارها بسیار با کندی پیش می‌رود و این به ضرر کشور است. دولت منتخب باید از روز شروع مسئولیت، بسیاری از اقدامات اصلاحی خود را شروع کند.
رهبر انقلاب: فرسایشی شدن مذاکرات برای کشور ضرر دارد
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه فرسایشی شدن مذاکرات برای کشور ضرر دارد، فرمودند: آمریکا مذاکره نمی‌کند که حرف حقی را قبول کند بلکه آمریکا می‌خواهد مذاکره کند تا حرف باطلی را تحمیل کند.
وقتی مجری قانون جنگل نگران حفظ نظم جهان است
«آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه اخیر خود با روزنامه «واشنگتن پست» گفت «جو بایدن» رئیس جمهور ایالات متحده معتقد است رهبری آمریکا در جهان برای جهان مفید است و بدون رهبری آمریکا، دنیا دچار قانون جنگل می شود.
یوان دیجیتال؛ نویدبخش آینده ای فراگیر در عرصه فناوری
همزمان با بررسی های ادامه دار چین قبل از راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی، «شنزن» قلب تکنولوژی واقع در جنوب این کشور گامی فراتر برداشته و آزمایش دیگری را اجرایی کرده و جمعیت حاضر در روند آزمایشی خود را به 500 هزار نفر رسانده است.
سیاست یک بام و دو هوای هسته ای آمریکا در قبال ژاپن و ایران
باز هم موضوع، همان مسئله همیشگی هسته ای است اما با این تفاوت که این بار آمریکا دیدگاه و نگرشی متفاوت پیش گرفته است.
آغاز ماه رمضان برای مسلمانان پکن
مسلمانان شهر پکن نیز همراه با بسیاری از مسلمانان سایر کشورهای جهان از روز سه شنبه 24 فروردین (13 آوریل) ماه رمضان را آغاز کردند.
پیام رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان
رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان پیامی بدین شرح صادر کرد :
ضرغامی: مردم تمایل دارند به قبل از سال ۹۲ برگردند
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر از مردم پرسیده شود که دوست دارید به سال ۹۲ باز گردید؛ پاسخ آنها مثبت است؛ چه کرده اند در این مذاکرات که امروز دنبال دو قطبی مذاکرات و غیرمذاکرات هستند؟
چرا مرگ پس از واکسیناسیون کووید ۱۹ همیشه تصادفی تبلیغ می‌شود؟
درحالیکه برخی از افراد به طور واضح پس از تزریق واکسن کووید ۱۹ می میرند اما در میان پزشکان و مقام های بهداشتی تعصب خاصی وجود دارد تا دلیل مرگ پیگیری نشود و علت به واکسن بیماری کرونا ارتباط پیدا نکند.
آیا صنعت مس کشور از مدیران بی برنامه پاک سازی می شود؟
مقایسه سرعت رشد و میزان بهره وری و نحوه مدیریت صنعت مس ایران با دیگر کشورها و شرکت های هم تراز حکایت از عقب ماندگی شدید کشورمان دارد و تغییر ریشه ای نگرش در وضعیت سرمایه گذاری و مدیریت این صنعت را ضروری می سازد.
صفحه  از ۲۲۲۶