پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

گذری بر عملکرد ۴۰ روزه محمدرضا عسگریان
نگاهی به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان لرستان
رمز موفقیت مسئولین محلی بازگشت به دامان مردم است
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد:
حمیدرضا صفریان در شصت و یکمین جلسه رسمی و عادی شورای اسلامی شهر خرم آباد در حضور سعید رازانی مدیرکل سازمان بازرسی استان لرستان گفت: رمز موفقیت مسئولین استان لرستان بویژه شهر خرم آباد بازگشت به دامان مردم است .
روایت داستان از طریق آثار هنری کاغذی توسط بانوی هنرمند اهل استان جیلین چین
هر بار که مردم برای دفعه اول به آثار هنری برش کاغذی مانند برش‌های یک دختر زیبا، یک خانم مسن، و یک آبشار توسط هنرمند آثار مردمی خانم لی بائوفنگ نگاهی می اندازند، فکر می کنند که این آثار در واقع نقاشی‌های رنگ روغنی هستند، زیرا بسیار واقعی به نظر می رسند.
نیم سال پس از فرود RCEP، سرمایه واقعی به دست آمد
با ورود به ماه ژوییه، نیم سال از اجرایی شدن مشارکت جامع اقتصادی منطقه ای (RCEP) می گذرد. در شش ماه گذشته در شرایط تشدید درگیری‌های ژئوپلیتیکی، چالش‌ های قوانین اقتصادی و تجاری بین‌المللی و گسترش همه ‌گیری کرونا در بعضی مناطق، RCEP قدرت و سرزندگی قوی نمایان شده است. از “ساخت” گروه ۱۰ کشور در ابتدای سال جاری تا “تلاش مشترک” کنونی ۱۳ کشور، “حلقه دوستان” کشورهای عضو RCEP به طور پیوسته گسترش می یابد و ارتباط و مبادلات متقابل اقتصادی منطقه ای مزایایی را برای تعداد زیادی از شرکت های وارداتی و صادراتی و مصرف کنندگان همراه آورده است.
چین اقدامات مختلفی برای تقویت اشتغال جوانان انجام می‌دهد
مقامات مرکزی چین با سازماندهی نمایشگاه های شغلی منظم و ایجاد مشاغل بیشتر در سطح جامعه، اشتغال جوانان، به ویژه تازه فارغ التحصیلان از کالج را در اولویت قرار داده‌اند.
تداوم واردات نهاده های دامی از طریق بندر شهیدبهشتی چابهار
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان سیستان و بلوچستان گفت: بمنظور تامین نهاده های مورد نیاز کشورهفته گذشته یک فروند کشتی با ظرفیت۶۸ هزار تن در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگرفته است.
پیگیری  تجهیز و بهره برداری پارک های بانوان استان سیستان و بلوچستان
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت:پیگیری ها برای تجهیز پارک بانوان شهرستان های دارای پارک و احداث برای شهرستان های فاقد آن، در حال انجام است.
حضور دو بوکسور سیستان و بلوچستان بهمراه تیم ملی در تورنمنت بین‌المللی کویت
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان،گفت:ولین دوره تورنمنت بین‌المللی بوکس به میزبانی کویت، طی روزهای 30 تیرماه تا سوم مردادماه در هفت وزن المپیکی 52، 57، 63، 69، 75، 81 و 91 کیلوگرم ودر گروه مردان برگزار می‌شود.
روایت های مقاومت مردم در پیروزی انقلاب اسلامی را باید به فرزندانمان منتقل کنیم
معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: روایت های مقاومت مردم در پیروزی انقلاب اسلامی را باید به فرزندانمان منتقل کنیم چرا که ما دوران سختی را پشت سر گذاشته ایم.
جلوگیری از اختلال در روند آبرسانی به روستاهای منطقه سیستان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: عدم‌آورد رودخانه هیرمند و پایین آمدن سطح آب چاه‌نیمه یک، کارایی پمپ‌های ایستگاه پمپاژ را تحت تأثیر قرار داده، که در یک عملیات فوری و پس از یک هفته تلاش شبانه‌روزی این مشکل برطرف شد.
صفحه