پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

مجله« لانست»: خروج آمریکا از سازمان بهداشت جهانی غیر قانونی و با آسیب های جدی است
مجله« لانست» از مجلات پزشکی معروف انگلستان روز پنج شنبه 19 تیر/ 9 ژوییه با انتشار مقاله ای به قلم مشترک پژوهشگران آمریکایی نوشت، خروج آمریکا از سازمان بهداشت جهانی نه تنها غیر قانونیست، بلکه تهدیدی برای سلامت جهان و آمریکا خواهد بود.
ترامپچیها مهار سریع کرونا در پکن را باور نمی کنند
خبرگزاری بلومبرگ چندی پیش در مقاله ای به تشریح مهار سریع کرونا در پکن ظرف 4 هفته پرداخت و تدابیر چین در پیشگیری و مهار کرونا را ستود.
در اجرای طرح آجر به آجر
۷ واحد آموزشی با مشارکت شرکت هلدینگ میهن ، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران و اداره کل نوسازی مدارس لرستان ساخته خواهد شد
اجرای عملیات آبخیزداری در حوزه آبخیز چولهول
‍ ‍ مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان:
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان از اجرای عملیات آبخیزداری در حوزه آبخیز چولهول با مساحت ۲۳ هزار هکتار که یکی از حوزه های آبخیز بحرانی شهرستان پلدختر می باشد خبر داد.
افزایش روزانه 50 نفر به شمار مبتلایان کرونا در گیلان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در حال حاضر بین 200 تا 250 نفر بیمار مبتلا به کووید19 در بیمارستان های استان بستری هستند از افزایش روزانه 50 تن از گیلانیان مبتلا به این بیماری در استان خبر داد.
هدف گذاری برای احیای 29 واحد تولیدی راکد تا پايان سال در لرستان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: احیای واحدهای راکد یکی از اقدامات است که در سال جهش تولید مد نظر قرار دارد، که با برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم که بیش از 29 واحد را به چرخه تولید بازگردانیم.
ابنیه میراثی و تاریخی پادگان ۰۷ تخریب نمی شود
‍ شهردار خرم آباد :
شهردار خرم آباد ظهر چهارشنبه ۱۸ تیرماه در سالن جلسات شهرداری مرکزی با مالکین خیابان انقلاب دیدار و گفت و گو کرد .
توهم توطئه‌ای به نام واکسن‌گریزی/ عدم اعتماد به واکسن از کجا ریشه می‌گیرد؟
در دهه‌های اخیر یک پزشک مشهور در حوزه طب اسلامی موضوع واکسن‌گریزی را یک بار دیگر مطرح و مردم را تشویق کرد برخلاف قوانین بهداشت و درمان کشور به کودکان خود واکسن نزنند.
روحانی: صادرکننده‌ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است
رئیس‌جمهور با بیان اینکه توسعه استان سیستان و بلوچستان یکی از اهداف دولت بوده و هست، گفت: رساندن گاز به این استان از جمله طرح‌هایی بود که برای این استان تعریف شد و وقتی مشعل گاز در دولت یازدهم در زاهدان روشن شد، یک روز تاریخی برای سیستان و بلوچستان بود.
ظهور مدارک علمی دقیق درباره زمان آغاز اپیدمی کرونا
گروهی از متخصصان دانشگاه فدرال سانتا کاتارینا برزیل 12 تیر (2 ژوئیه) اعلام کردند که بررسی تست های کرونا ویروس روی نمونه هایی که در بازه زمانی اکتبر 2019 تا مارس 2020 از فاضلاب شهر فلوریاپولیس مرکز ایالت سانتا کاتارینا جمع آوری شده بودند، نشان می دهد این ویروس در نوامبر 2019 در فاضلاب شهر وجود داشته است.
صفحه  از ۲۰۸۷