پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

سرانه مطالعه کشور با احتساب فضای مجازی ۷۶ دقیقه در شبانه روز است
گیتی آنلاین /مدیرکل کتابخانه های استان البرز با اشاره به اینکه ۹۱ هزار و ۲۰۰ نفر عضو کتابخانه‌های استان البرز هستند، گفت: سرانه مطالعه کشور با احتساب فضای مجازی ۷۶ دقیقه در شبانه روز بوده و این رقم در استان البرز ۷۹ دقیقه است.
807 شهرک صنعتی کشور درحال بهره برداری است
گیتی آنلاین _ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: اکنون از مجموع 978 شهرک صنعتی مصوب کشور، 807 شهرک در حال آماده سازی و بهره برداری است .
تعطلیلی مهدهای کودک البرز در روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا // هوای البرز در مرز هشدار
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز؛
گیتی آنلاین _ مهرور با اشاره به شدت بالای آلاینده ها در هوای البرز و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد، گفت: مهدهای کودک البرز در روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل می شود.
با ال‌جی دیگر نگران قبض برق نباشید
وقتی به داستان گرمایش سیستم های تهویه مطبوع می‌رسیم با فناوری‌های قدیمی و تاریخ گذشته‌ای روبرو می‌شویم که مشکلات زیادی برای مصرف‌کنندگان به همراه می‌آورند. عاملی که در بیشتر سیستم های تهویه مطبوع بازار نادیده گرفته شده است و علاوه بر ناکارآمدی سیستم های تهویه مطبوع باعث بالا رفتن میزان مصرف انرژی شده و هزینه زیادی روی دست مصرف‌کنندگان گذاشته است. ولی در این میان ال‌جی با فناوری‌های جدید سیستم های تهویه مطبوع خود میزان مصرف انرژی را به کمترین حد خود رسانده است.
هفته شگفت انگیز دیجی کالا با طعم هوآوی
هفته پرجایزه هوآوی و دیجی کالا
کمپین یک هفته به خرید از روز ۲۸ آبان ماه تا ۵ آذر ۱۳۹۷ در سایت دیجی‌کالا با حمایت هوآوی با جوایز ویژه منتظر شماست. با خرید از سایت دیجی‌کالا در این هفته می‌توانید در قرعه‌کشی جوایز هیجان‌انگیز با حمایت هوآوی شرکت کنید و یکی از برندگان خوشحال این کمپین باشید.
استفاده از هزار و 175 خودروی برف روبی در پایتخت/فعالیت 42 ایستگاه برف تکانی در تهران
یزدانی در نشست خبری اعلام کرد
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به استفاده از هزار و 175 خودروی برف روبی که 52 در صد از آن ها مکانیزه هستند، گفت: برای کاهش یخبندان 19 هزار و 683 تن شن و ماسه در سطح شهر جانمایی می شود.
الیاس حضرتی: جهانگیری و عارف در ۱۴۰۰ کاندیدا می‌شوند/ دولت روحانی «بی‌حس» شده + فیلم
الیاس حضرتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از کاندیدا شدن جهانگیری و عارف برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری و عدم کاندیدا شدن خود در انتخابات آتی مجلس خبر داد.
یک مقام بانک مرکزی: ۷۰درصد پولشویی دنیا در آمریکا و اروپاست/سهم ایران ناچیز است
بازخوانی اظهارات یک مقام بانک مرکزی در دولت دوازدهم حاکی است ۷۰درصد پولشویی دنیا در آمریکا و اروپا انجام می‌شود و سهم ایران از پولشویی دنیا ناچیز است.
گزارش: اعاده به خدمت یا دور زدن قانون؛ تکلیف بازنشسته‌های قانون‌شکن چیست؟
قانون منع بکارگیری بازنشستگان در حالی اجرا شده که برخی مدیران بازنشسته دولتی به بهانه‌های مختلف از سِمَت‌های خود کناره‌گیری نمی‌کنند.
مهلت 10 روزه قوه قضاییه به ظریف برای ارائه مستندات مربوط به پولشویی
شنیده شده قوه قضاییه نامه‌ای به محمد جواد ظریف نوشته و از وی خواسته است در مهلتی 10 روزه مستندات خود درباره پولشویی در کشور را ارائه کند.
صفحه  از ۱۷۲۰