پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

تحریم های چین علیه سیاستمداران آمریکا؛ شرارت شما بی پاسخ نمی ماند
وزارت امور خارجه چین در بامداد امروز 21 ژانویه (2 بهمن) اعلام کرد که علیه 28 سیاستمدار ضد چینی ایالات متحده از جمله «مایک پمپئو» وزیر خارجه سابق، «مایک ناوارو» مشاور سابق کاخ سفید و «رابرت سی اوبراین» مشاور امنیت ملی سابق آمریکا تحریم اعمال می کند.
آشنایی با پرس سرد برای روغن‌گیری، روشی سازگار با محیط زیست
تیم تحقیقاتی درنیکا عنوان کرد
با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی مردم در مورد اثرات نامطلوب ناشی از باقیمانده حلال مورد استفاده در استخراج روغن بر سلامتی انسان و بر طبیعت، علاقه مندی برای استخراج روغن با روش هایی که سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند رو به افزایش است. در این مورد استفاده از پرس های سرد بسیار مورد توجه است.
گذاشتن لینک در توضیحات ویدیو
با امکان جدید آپارات آشنا شوید؛
امکان افزودن لینک به توضیحات متنی زیر هر ویدیو، برای کاربران آپارات فعال شده است.
پنج بازیکن هندبال تربت جام به اردوی تیم‌ملی نوجوانان دعوت شدند
ازسوی کمیته استعدادیابی فدراسیون هندبال کشور به منظور ارتقای سطح مهارت های فنی و اثربخشی تمامی بازیکنان رده های سنی پایه تا سال ۱۴۰۱ و متولدین دی ماه سال ۸۲ را که در مسابقات مناطق و کشوری سال ۹۸ حضور داشتند را جهت غربالگری به اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال کشور جهت شرکت در مسابقات قهرمانی سال ۲۰۲۳ آسیا دعوت کردند.
آیا ترامپ واقعاً هیچ جنگی را آغاز نکرد؟!
چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالت متحده در مراسم خداحافظی از کاخ سفید بار دیگر به تمجید از خود پرداخت و از عملکرد دولتش با تمام وجود دفاع کرد اما به باور بسیاری از تحلیلگران داخلی و خارجی میراث این تاجر «غریبه» در جهان سیاست آمریکا و جهان نه تنها مثبت نبوده که موارد منفی بسیاری نیز در کارنامه او دیده می‎ شود.
کشف ۱۶۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در تربت‌جام
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام از کشف ۱۶۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال خبر داد.
اجرای سنت میر نوروزی ایرانی در سیاست داخلی آمریکا
ایرانیان و بسیاری از ملت های دیگر نوروز را به عنوان اولین روز سال جدید شمسی جشن میگیرند و پس از آن شمارش معکوس 365 روز تا نوروز بعدی و سال جدید آغاز میشود.
عزم راسخ چین برای تضمین سلامت در برگزاری المپیک زمستانی
رئیس جمهور چین در سخنانی با اشاره به برگزاری قریب الوقوع المپیک زمستانی در این کشور، از عزم راسخ چین برای تضمین سلامت و بهداشت لازم در روند برگزاری المپیک زمستانی خبر داد.
امیدواری رئیس جمهور چین برای توسعه بازیهای المپیک جهان
رئیس جمهور چین در میان ورزشکاران این کشور با اشاره به برگزاری المپیک زمستانی در آینده نزدیک، این مسابقات در چین را فرصتی برای توسعه بازیهای المپیک در جهان دانست.
‍ سارق فیبرهای نوری با 20 فقره سرقت درخرم آباد
گروه استان ها – لرستان– فرمانده انتظامی استان ازدستگیری سارق فیبرهای نوری با 20 فقره سرقت درشهرستان "خرم آباد" خبر داد .
صفحه  از ۲۱۸۷