پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

کرونا چوب لای چرخ ستاد بازسازی مناطق سیل زده لرستان گذاشت
یکسال از سیل فروردین ۹۸ لرستان گذشت و بهانه ای شد در این روزهای کرونایی به ستاد بازسازی مناطق سیل زده استان رفته و با مرد شماره یک بازسازی کشور گفت و گوی ویژه ای داشته باشیم
احتمال خیز مجدد بیماری در هفته بعد
سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: بیماری کرونا جدی است و اکنون در فاز مدیریت هستیم و اگر رعایت نکنیم، هفته آینده با خیز مجدد بیماری روبه‌رو خواهیم شد.
روحانی: از ۲۳ فروردین ساعت کاری از ۷ صبح تا ۱۴ است
رئیس‌جمهور گفت: کسب و کارهای کم ریسک از ۲۳ فروردین در استان‌ها می‌توانند فعالیت خود را با مراعات پروتکل‌های بهداشت و درمان آغاز کنند.
حمایت رسانه ها و مردم آمریکا از فرمانده برکنار شده ناو هواپیمابر روزولت
پس از آنکه برت کروزیر فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت نیروی دریایی آمریکا به دلیل هشدار درباره شیوع کرونا در این ناو و حفاظت از سلامت ملوانان رسماً برکنار شد، تصاویر وداع این فرمانده با ناو روز شنبه 15 فروردین در شبکه های اجتماعی مورد توجه گسترده قرار گرفت.
چینگ مینگ مناسبتی برای تقویت همدلی چین و ایران و محبوبیت سفارت ایران در میان چینیان
4آوریل، 16 فروردین/ حمل جشن چینگ مینگ در چین بود و مردم چین در مناطق مختلف به احترام شهدای مقابله با شیوع کروناویروس جدید و قربانیان این بیماری در روز شنبه در عزای عمومی شرکت کردند. سفارتهای کشورهایی مثل ایران، انگلستان، هلند، فرانسه و سوئد به اشکال مختلف از جمله نیمه افراشته کردن پرچم ملی کشورهای متبوع خود و انتشار پیامهایی در رسانه های اجتماعی تسلیت و همدردی خود را با چین بیان کردند.
درخواست آیت‌الله مکارم‌شیرازی از مردم ایران/ ‌همه ‌شبِ نیمه‌شعبان برای پایان کرونا دست به دعا بردارند
مرجع تقلید شیعیان گفت: در شب نیمه شعبان همۀ مردم در خانه‌های خود دست به دعا بردارند و خدا را به آن حضرت و اجداد طاهرینش قسم دهند و سلامتی هرچه زودتر بیماران و پایان این بلای همه‌جاگیر را از او بخواهند.
‍ لزوم اصلاح هندسی فلکه های شهر خرم آباد
دکترای مهندسی شهرسازی بر لزوم اصلاح هندسی میادین و فلکه ها در شهر خرم آباد تاکید کرد
رهبرانقلاب درگذشت مجاهد فداکار میرزا محمد سُلگی را تسلیت گفتند
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت سردار میرزامحمد سلگی را تسلیت گفتند.
بازدید شی جین پینگ از استان جه جیانگ نشانه تسریع احیای فعالیتهای اقتصادی چین
شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین در روزهای اخیر از استان جه جیانگ در جنوب شرقی چین بازدید کرد. این چهارمین سفر داخلی وی پس از شیوع کرونا در چین است.
صفحه  از ۲۰۴۱