پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      اولین همایش ملی نقد و بررسی مدل های محرومیت زا      

گیتی آنلاین

تکذیب خبر مرتبط با اداره آب و فاضلاب استان گلستان
گیتی آنلاین - اداره آب و فاضلاب استان گلستان در پی انتشار مطلبی با عنوان "پول ها همچنان وصول می شود اما مفاد آن اجرایی نمی شود"، در این پایگاه خبری را تکذیب کرد.
گیتی آنلاین - بی شک کسب رتبه اول ایران در رشد تولید علم دنیا بدون تلاش بدست نیامده است اما آنچه حفظ روند موفقیت علمی کشور را تضمین می کند عزم جدی برای رفع نابسامانی از نظام آموزش و تحقیقات کشور است.
تالار صادراتی بورس کالای ایران میزبان عرضه 24 هزار تن آرد گندم
گیتی آنلاین - تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 4 اسفند ماه میزبان عرضه 24 هزار تن آرد گندم استان های خراسان رضوی، فارس، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، هرمزگان، کرمان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی، کردستان، ایلام، خوزستان و کرمانشاه است.
شهردار شهر شاندیز:
گیتی آنلاین - شهردار شهر شاندیز بر حمایت همه جانبه از برگزاری مسابقات ورزشی در جهت جلب توجه مردم از سراسر جهان به پدیده تأکید کرد.
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده خبر داد؛
گیتی آنلاین - مدیرعامل گروه شرکت پدیده از واریز مرحله اول کنسرسیوم به حساب پدیده شاندیز خبر داد.
در دیدار سفیر ارمنستان با رئیس اتاق ایران مطرح شد
گیتی آنلاین - در دیدار غلامحسین شافعی و آرتاشس تومانیان، سفیر جمهوری ارمنستان در ایران، استفاده از مسیر ارمنستان برای دسترسی سریعتر و ارزانتر به اروپا و اوراسیا مورد تاکید قرار گرفت.
نماینده شاهرود: افزایش سرمایه پست‌بانک‌ایران، لازم و ضروری است
سیدحسن حسینی نماینده مردم شاهرود و میامی گفت: افزایش سرمایه پست‌بانک‌ایران لازم و ضروری است و قطعاً از طرح آن در مجلس حمایت کرده و رای مثبت به آن می‌دهم.
عکس/ جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی
گیتی آنلاین - جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی روز یکشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
تصاویر جدید از خسارت سیل در استان فارس
گیتی آنلاین - پس از چندین روز باراندگی شدید در استان فارس نیروهای امدادی هلال احمر به وسیله هلی کوپتر به مناطق روستایی داراب و جهرم امداد رسانی کردند. در پی بارش‌های اخیر و سیل به‌وجود آمده حدود ۵۰میلیارد تومان خسارت وارد شده است؛ 1254 واحد مسکونی نیاز به بازسازی دارد و 2428 واحد نیز باید تعمیر و مرمت شود.
اینجا برای «نفس کشیدن» هوا کم است؛
گیتی آنلاین - آلودگی هوا تنها مختص شهرهای بزرگ نیست و روستاییان هم به خاطر استفاده از چوب و زغال در معرض آن قرار دارند و لازم است که راه های ایجاد آن و پیشگیری از آن را بدانند.
صفحه  از ۴۶۰