پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

مدیران استان ماموریت ایجاد شغل را به عمل اجرایی کنند/دستگاه ها برنامه رونق تولید و اشتغال ارائه دهند
تاکید فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی البرز:
گیتی آنلاین - استاندار البرز با بیان اینکه مدیران، نمایندگان دولت در دستگاه های اجرایی هستند،بر ضرورت ارائه طرح و برنامه های عملیاتی جهت رونق تولید و اشتغال تاکید کرد.
مراقب تب کریمه کنگو باشید/ گوشت قرمز را از مراکز معتبر بخرید
رئیس مرکز مدیریت بیماری ها واگیر؛
گیتی آنلاین - رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گفت: بیماری تب کریمه کنگو در صورتی که زود تشخیص داده شود، قابل درمان است.
مالیات بر سوخت/ قانونی که به پای تورم تک رقمی سوخت
گیتی آنلاین - در صورت دریافت سالانه تنها ۵ درصد مالیات بر سوخت، دولت درآمدی معادل ۲۰ هزار میلیارد تومان و ۴ برابر بودجه عمرانی سال ۹۵ برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل به دست خواهد آورد.
معضلات بی‌پایان تالاسمی/بیمارستان درقبال خون مسئولیت قبول نمی‌کند
گیتی آنلاین - مدتی است که وقتی بیماران تالاسمی برای تزریق خون به بیمارستان مراجعه می‌کنند به آنها برائت نامه‌ای داده می‌شود، مبنی بر اینکه بیمارستان هیچگونه مسئولیتی در قبال عوارض ناشی از تزریق خون ندارد.
افت شدید بارگیری صادراتی در بنادر کشور/رشد تخلیه اقلام وارداتی
گیتی آنلاین - سازمان بنادر در اقدامی عجیب گزارش عملکرد ماهیانه اردیبهشت ۹۶ را بدون ارائه آمار مقایسه ای با مدت مشابه سال گذشته منتشر کرد که شائبه افت شدید صادرات و افزایش واردات را ایجاد می‌کند.
سود چند برابری دلالان از فروش خرما/ دست نخل‌داران کوتاه است
وضع کشاورزان خوب نیست؛
گیتی آنلاین - در حالی که کشاورزان یک سال برای تولید خرما تلاش می‌کنند و هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شوند، کمترین سود را از فروش این محصول می‌برند و دلالان و واسطه‌ها سود چند برابری را می‌برند.
ثبت‌نام آزمون استخدامی فصل بهار از هفته آینده آغاز می‌شود
گیتی آنلاین- رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: آزمونى در فصل بهار برگزار خواهد شد که ثبت نام متقاضیان آن از هفته آینده آغاز می‌شود.
ارتش سوریه نزدیک مهمترین پایگاه داعش در ریف حلب شد
گیتی آنلاین-ارتش سوریه در ادامه پیشروی‎های خود در شرق حلب، موفق شدند با پشتیبانی هوایی روسیه، خود را به ورودی شهر «مسکنه» مهمترین پایگاه داعش در ریف شرقی حلب برسانند.
تاوان اقدام نادرست دولت دهم همچنان بر گرده مردم / سپرده گذاران سرگردان فرشتگان سابق و وحدت غیرمجاز
گیتی آنلاین-مشکلات شکل گیری 10 تعاونی اعتبار غیرمجاز در دولت دهم گرچه با اقدام بانک مرکزی دولت یازدهم در ادغام با برخی موسسه های اعتباری و بانک ها به میزان قابل توجهی حل شد اما همچنان سپرده گذاران درگیرند و به طور کامل به سپرده هایشان نرسیده اند. گرچه یک طرف قضیه مردم هستند که با وجود هشدارهای متعدد بانک مرکزی اقدام به سپرده گذاری در موسسه های غیرمجاز با انگیزه دریافت سود بالاتر کردند.
گزارش تصویری از عملیات بسیج مردمی عراق در شمال غرب نینوا
گیتی آنلاین-۱۵ روز از عملیات نیروهای عراقی در شمال غرب استان نینوا می گذرد. تاکنون مساحتی بیش از ۲۳۰۰ کیلومتر مربع از وجود عناصر تروریستی پاکسازی شده است.
صفحه  از ۷۳۲