پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

49 درصد بستری‌های کرونا در کاشمر غیربومی هستند
فرماندار کاشمر گفت: طی چند روز گذشته 49 درصد بستری‌های کرونا در کاشمر غیربومی بودند.
موفقیت‌هایی مبارزه با کرونا مستندسازی شوند
سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: می‌طلبد موفقیت‌هایی که تاکنون در مسیر مبارزه با ویروس کرونا به دست آمده را مستندسازی کرده و از آن‌ها استفاده کنیم.
مردان از پزشک می‌ترسند!
مردان معمولاً از رفتن به پزشک وحشت دارند. بر اساس تحقیقات انجام شده، از جمله دلایل فراری بودن مردان از پزشک به خاطر این است که اغلب فاقد پزشک خانوادگی هستند.
زندگی سالم با محصولات ارگانیک محقق می‌شود
رئیس هیئت‌مدیره محصولات ارگانیک سولاکان در گفت‌وگو با «گیتی آنلاین» مطرح کرد:
توجه عموم مردم به سبک زندگی سالم و عاری از محصولات تراریخته باعث شده تا پای صحبت شرکت آتین بهزیست نگر، با دو برند سولاکان و درنیکا، بنشینیم که ماحصل آن در ادامه می‌آید:
صبا ۷ ساله چشم‌انتظار پیوند ریه
گیتی آنلاین گزارش می دهد؛
صبا کودک ۷ ساله رامیانی که بدون دستگاه اکسیژن نفس کشیدن برایش بسیار سخت است، چشم انتظار کمک خیران و مسئولان برای انجام پیوند ریه و قرنیه چشم است.
شیوع افسارگسیخته ویروس کرونا در گیلان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از شیوع مجدد کرونا ویروس در گیلان که ناشی از عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط برخی مردم بوده، ابراز نگرانی کرد.
واقعه نگاری حضور در بیمارستان امام خمینی ره اهواز
بر حسب ناچاری و نیاز روز گذشته گذرم به اورژانس چشم در بیمارستان امام خمینی ره اهواز از واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خورد .که ای کاش چشمم این همه نازیبایی ها و حقارت را نمی دید!
بیمارستان ۷۰ تختخوابی شهدای سرپل ذهاب به بهره برداری رسید/استمرار و توسعه خدمات سلامت در مناطق زلزله زده کرمانشاه
در هشتمین سفر وزیر بهداشت به مناطق زلزله زده کرمانشاه:
پروژه مقاوم سازی و بهسازی بیمارستان شهدای سرپل ذهاب که سال گذشته در زلزله آبان ماه تخریب شده بود، در هشتمین سفر وزیر بهداشت به مناطق زلزله زده عرب کرمانشاه به بهره برداری رسید و آماده ارائه خدمات به مردم این منطقه شد.
حیدرعلی عابدی عضو ناظر در شورای عالی نظام پرستاری شد
با رای نمایندگان ملت
نمایندگان مجلس عابدی را به عنوان عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری انتخاب کردند.
صدور مجوز ارتباطات سلامت از سوی هیات نظارت بر مطبوعات
در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات با صدور مجوز برای رسانه تخصصی ارتباطات سلامت با صاحب امتیازی و مدیر مسئولی احمد عامری موافقت بعمل آمد.
صفحه  از ۲