پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

سرپرست علوم پزشکی ایرانشهر گفت:اولین محموله تجهیزات بیمارستان ۹۶ تخت خوابی نیروی دریایی ارتش در کنارک با ارزش ریالی حدود هشتصدمیلیارد ریال بارگیری و تا پایان هفته اتی تحویل بیمارستان می شود.
موحد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: دستگاه پیشرفته آلورا کلاریتی از پیشرفته ترین دستگاههای آنژیو گرافی داخل محسوب و در مراکز بزرگ درمانی کشور استفاده می شود.
بخش آنژيو گرافی قلب بيمارستان امام علی (ع) چابهار طی چهارماه آینده افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
به مناسبت هفته سلامت ۳ پروژه در شهرستان دلگان با حضور دکتر موحد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، دکتر اسدی سرپرست معاونت درمان دانشگاه، دکتر پورواحد معاون فنی معاونت بهداشتی و جمعی از مدیران مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
ایت‌الله محامی نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر مسئولیت جدید وی را سنگر دیگری برای خدمت به مردم و نظام اسلامی دانست
49 درصد بستری‌های کرونا در کاشمر غیربومی هستند
فرماندار کاشمر گفت: طی چند روز گذشته 49 درصد بستری‌های کرونا در کاشمر غیربومی بودند.
موفقیت‌هایی مبارزه با کرونا مستندسازی شوند
سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: می‌طلبد موفقیت‌هایی که تاکنون در مسیر مبارزه با ویروس کرونا به دست آمده را مستندسازی کرده و از آن‌ها استفاده کنیم.
مردان از پزشک می‌ترسند!
مردان معمولاً از رفتن به پزشک وحشت دارند. بر اساس تحقیقات انجام شده، از جمله دلایل فراری بودن مردان از پزشک به خاطر این است که اغلب فاقد پزشک خانوادگی هستند.
زندگی سالم با محصولات ارگانیک محقق می‌شود
رئیس هیئت‌مدیره محصولات ارگانیک سولاکان در گفت‌وگو با «گیتی آنلاین» مطرح کرد:
توجه عموم مردم به سبک زندگی سالم و عاری از محصولات تراریخته باعث شده تا پای صحبت شرکت آتین بهزیست نگر، با دو برند سولاکان و درنیکا، بنشینیم که ماحصل آن در ادامه می‌آید:
صفحه