پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

بحران خشکسالی جدی است
غلامرضا رضایی تربقان بیان داشت: یکی از بحران های جدی جامعه خشک سالی است که جامعه را به شدت تهدید می کند. متاسفانه مصرف بی رویه آب و اسراف، آینده ما و فرزندان ما را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. ما نسلی هستیم که از نظر اسراف یکی از بدترین نسل های تاریخ ایران هستیم، که منابع طبیعی مانند آب ،که برای آیندگان هم هست را با زیاده روی و عدم استفاده صحیح مصرف می کنیم و چیزی برای نسل های آینده نمی گذاریم.
اعضای بدن معلم دورودی زندگی دوباره ای به دیگران بخشید
اهدای اعضای بدن یک معلم اهل دورود که در بیمارستان شهید چمران بروجرد بستری بود، به بیماران نیازمند زندگی دوباره بخشید...
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مشکلات زیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر وجود دارد اما با تدبیر و هم افزایی تنش ها کمتر و مشکلات قابل حل خواهد بود.
درهفته پزوهش صورت گرفت
معاون منابع انسانی و تحقیقات این شرکت گفت: هم زمان با هفته پژوهش از دو محصول پژوهشی رونمایی شد.مهران قاسمی با اعلام این خبر افزود: در نمایشگاه مجازی که به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه شهرکرد افتتاح گردید
برخورد خودرو با موتور سیکلت در کاشمر یک کشته برجا گذاشت
فرمانده پلیس‌راه کاشمر‌گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو با موتورسیکلت در محور روستای ممرآباد از توابع بخش مرکزی کاشمر منجر به فوت یک نفر شد.
از۱۲۳کارشناس اورژانس اجتماعی سراسر کشور تقدیر شد/خانم ملایی منتخب کشوری و جزو چهار نفر برتر اورژانس اجتماعی هرمزگان
آئین تقدیر از ۱۲۳ نفر از کارشناسان اورژانس اجتماعی با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون کارورفاه اجتماعی، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، دکتر قبادی دانا معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور و مدی
به عمل کار برآید...
مدیر کل فنی حرفه ای استان البرز
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹ در بین دستگاههای اجرایی استان ، رتبه اول در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی استان را کسب کرد.
نماینده مردم کرج فردیس اشتهارد و آسارا:
علیرضا عباسی گفت: ما در حوزه بهداشت و درمان بین ۳۱استان در جایگاه ۲۶قرار داریم و این جایگاه خوبی نیست.
اختتامیه مسابقات تابستانی آپارات گیم جمعه ۲۸ شهریور ۹۹ با معرفی افراد برتر رشته فیفا ۲۰ و اهدای جوایز برندگان به پایان رسید.
صفحه