پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

تیراندازی درگودال مدیران بی تجربه!
فدراسیون های ورزشی و قِصه پر غُصه تخصص گرایی
گیتی آنلاین - حوزه ورزش - نگاهی انتقادی و گذرا به پروسه گزینش و انتخاب مدیران فدراسیون های ورزشی در سالهای متمادی اخیر بیان گر این مهم است که حوزه ورزش عموماً مبدل به حیات خلوت سیاسیونی می گردد که یا از کاروان دولت ها به جا می مانند ویا ماموریتی خاص و غیر ورزشی را در حیطه ورزشی ویژه بر عهده دارند.
کلهر: کمتر از یک درصد از اعتبارات عمومی، به ورزش و امور فرهنگی تعلق می گیرد/بابایی کارنامی: دولت مردمی با ورزش تعریف می شود
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: نظام ما به گونه ای است که ۲۵ درصد اعتبارات عمومی صرف درمان می‌شود و کمتر از یک درصد آن به ورزش و امور فرهنگی تعلق می گیرد.
بازدید مهندس علیرضا عاصم یوسفی از اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی در مجموعه آزادی
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی بازدید کرد.
دروزارت ورزش چيزي محرمانه نيست!
با حكم وزير ورزش تهيه كننده ي برنامه ي غير محرمانه ي سيما رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی شد.
۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان آماده افتتاح است
زاهدان- مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۷ طرح ورزشی با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در این استان افتتاح می‌شود.
آقای مرتضی بابایی هیچ گونه ارتباطی با گیتی آنلاین ندارد
پایگاه خبری گیتی آنلاین به این وسیله اعلام می دارد که آقای مرتضی بابایی هیچ گونه ارتباطی با این رسانه ندارد و خبرنگار این پایگاه نیست.
طرح بهسازی اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان افتتاح می شود
زاهدان - مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: در هفته تربیت بدنی امسال ۴۵۶ عنوان برنامه در این استان اجرا می شود.
نفرات برتر شطرنج ایران مشخص شدند
نفرات برتر مسابقات شطرنج سریع رده های سنی کشور مشخص شدند.
محسن سپهری رییس اداره ورزش وجوانان تربت جام از افتخارآفرینی مچ اندازان شهرستان در مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان خبرداد.
صفحه