پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

کلهر: کمتر از یک درصد از اعتبارات عمومی، به ورزش و امور فرهنگی تعلق می گیرد/بابایی کارنامی: دولت مردمی با ورزش تعریف می شود
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: نظام ما به گونه ای است که ۲۵ درصد اعتبارات عمومی صرف درمان می‌شود و کمتر از یک درصد آن به ورزش و امور فرهنگی تعلق می گیرد.
بازدید مهندس علیرضا عاصم یوسفی از اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی در مجموعه آزادی
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی بازدید کرد.
دروزارت ورزش چيزي محرمانه نيست!
با حكم وزير ورزش تهيه كننده ي برنامه ي غير محرمانه ي سيما رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی شد.
۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان آماده افتتاح است
زاهدان- مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۷ طرح ورزشی با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در این استان افتتاح می‌شود.
آقای مرتضی بابایی هیچ گونه ارتباطی با گیتی آنلاین ندارد
پایگاه خبری گیتی آنلاین به این وسیله اعلام می دارد که آقای مرتضی بابایی هیچ گونه ارتباطی با این رسانه ندارد و خبرنگار این پایگاه نیست.
نفرات برتر شطرنج ایران مشخص شدند
نفرات برتر مسابقات شطرنج سریع رده های سنی کشور مشخص شدند.
یاسر ملکی «مسئول کمیته کراس فیت» تهران شد
یاسر ملکی با حکم دکتر شجاع پوریان، به سمت « مسئول کمیته کراس فیت» تهران منصوب شد.
امیر رضا خادم : ۴ هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور
معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور، گفت‌: در سال جاری سه هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی اختصاص یافته است.
سومین دوره ازمسابقات جام خلیج فارس یادواره شهدای مدافع حرم در بندرعباس
در هرمزگان برگزار شد؛
سومین دوره ازمسابقات جام خلیج فارس یادواره شهدای مدافع حرم در بندرعباس در کنار آب های نیلگون خلیج فارس با حضور شش تیم از استان های کرمان،سیستان و بلوچستان، فارس، البرز وتهران ودو تیم ازخود استان هرمزگان، تیم الف به اسپانسری باشگاه نایبند بر گزار گردید.
زاهدان میزبان رقابت های دو و میدانی منطقه 6 کشور
رئیس هیات دو ومیدانی سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های دو و ومیدانی رده نونهالان و پیشتازان پسران منطقه 6 کشور از امروزبه مدت 2 روز در زاهدان آغاز شد.
صفحه  از ۳