پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

روابط‌عمومی بیمارستان ها نقشی فراحرفه ای دارند.
روابط‌عمومی وظیفه برقراری ارتباط موثر با مخاطبان کلیدی بیمارستان از جمله رسانه‌ها، ساکنین محلی، کارکنان، پزشکان، اعضای هیات‌مدیره، رهبران فکری جامعه، مقامات دولتی و دیگر افراد علاقمند به بیمارستان است.
انتخاب معنادار رئیس نظام پزشکی/توافق قبل از انتخابات
گیتی آنلاین-رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، شب قبل از برگزاری مجمع عمومی نظام پزشکی، در مراسمی در هتل المپیک عنوان داشته که برای انتخاب دکتر فاضل به عنوان رئیس سازمان نظام پزشکی، توافق کرده ایم.
پرداخت مطالبات وزارت بهداشت در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم
گیتی آنلاین-نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: بیمه ها در پرداخت مطالبات وزارت بهداشت حول محور قانون حرکت کنند.
تولید موفق رحم مصنوعی برای نجات جنین های نارس
گیتی آنلاین-محققان از تولید نمونه اولیه رحم مصنوعی برای نگهداری جنین گوسفند خبر داده اند، اختراعی که تکمیل آن تحول چشمگیری در شیوه نگهداری نوزادان نارس ایجاد می کند.
بدهی سنگین وزارت بهداشت به شرکت‌های دارویی/ضرورت رفع مشکلات نقدینگی
گیتی آنلاین-رییس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح اقدامات انجام شده در این سازمان طی چهار سال گذشته، گفت: انگار عده‌ای حافظه کوتاه مدت دارند و فراموش کرده‌اند که در حوزه دارو چه شرایطی داشتیم، اما مردم فراموش نمی‌کنند که آن شرایط با چه تدابیری حل شد.
غذا را بو نکشید
گیتی آنلاین-محققان دریافتند برای کاهش وزن، غذا را بو نکشید.
تشدید اختلاف پرداختی پرستار و پزشک/ درخواست از وزارت بهداشت
گیتی آنلاین-رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، تشدید اختلاف پرداختی پرستار و پزشک را موجب مهاجرت و تغییر شغل پرستاران دانست.
۸۰درصد آنتی بیوتیک ها در ایران خارج از بیمارستان ها مصرف می شود
گیتی آنلاین-وزیر بهداشت، گفت: از مجموع آنتی‌بیوتیک‌های مورد استفاده در ایران فقط ۲۰ درصد در مراکز درمان و بیمارستان‌ها مصرف می‌شود.
مصرف بیش از 5 دارو در سالمندان مرگ به بار می‌آورد
گیتی آنلاین-اخیرا یک تیم از محققان اطلاعاتی را که نتیجه بررسی تأثیر شیوه مصرف دارو و مقدار آن در افراد سالخورده بود منتشر کردند و بر اساس آن اظهار داشتند، مصرف بیش از 5 دارو در طول روز می‌تواند با افزایش خطر مرگ در سالخوردگان همراه باشد.
ابهام در بیمه تعرفه پرستاری/ ماجرای تربیت پرستار بیمارستانی
گیتی آنلاین-معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به تصویب تعرفه خدمات پرستاری در منزل گفت: تکلیف پوشش بیمه ای این خدمات از سوی بیمه های پایه و تکمیلی هنوز مشخص نیست.
صفحه  از ۲