پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

گردشگری و سرمایه گذاری نفتی، دو اولویت همکاری های اقتصادی ایران و چین
دانش جعفری در نشست بررسی همکاری های مشترک با هیأت نمایندگی حزب حاکم چین عنوان کرد:
هیأت عالیرتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست غلامعلی حداد عادل برای تقویت مناسبات راهبردی و شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح «یک کمربند، یک جاده» به چین سفر کرده بود، سه شنبه، سوم اردیبهشت با هیأت نمایندگی حزب حاکم چین نشست هم اندیشی برگزار کرد.
چین در سیاست خارجی ما جایگاه ویژه ای دارد
حدادعادل در دانشگاه مطالعات بین المللی پکن:
غلامعلی حداد عادل، رییس هیأت عالی مذاکره کننده مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای تقویت مناسبات راهبردی و شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح «یک کمربند، یک جاده» به چین سفر کرده است، عصر سه شنبه، سوم اردیبهشت به دعوت جی جینگ بیاو، رییس دانشگاه مطالعات بین المللی پکن، ضمن بازدید از این دانشگاه در جمع دانشجویان آن سخنرانی کرد و به پرسش های آنان در موضوعات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پاسخ گفت.
همکاری های ایران و چین، اقدامات خصمانه آمریکا را خنثی می کند
حداد عادل در نشست بررسی همکاری های مشترک با هیأت نمایندگی حزب حاکم چین:
هیأت عالیرتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست غلامعلی حداد عادل برای تقویت مناسبات راهبردی و شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح «یک کمربند، یک جاده» به چین سفر کرده بود، صبح سه شنبه، سوم اردیبهشت در نشست بررسی همکاری های مشترک با حضور هیأت نمایندگی حزب حاکم چین شرکت کرد.
حمایت ایران از احیای جاده ابریشم/همکاری ایران و چین در مقابله با تروریسم
حداد عادل در دیدار وزیر اموربین الملل حزب حاکم چین عنوان کرد:
غلامعلی حداد عادل که در رأس هیأتی بلندپایه از مجمع تشخیص مصلحت نظام برای شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح « یک کمربند، یک جاده» به پکن سفر کرده است، عصر دوشنبه، دوم اردیبهشت با « سونگ تائو» وزیر بین الملل و نماینده ارشد حزب حاکم چین دیدار کرد.
پیام تبریک دکتر داودی به سردار سرلشگر جعفری
رییس دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری ، انتصاب وی را به عنوان فرماندهی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم تبریک گفت.
پیام تبریک محسن رضایی به سرلشکر سلامی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه را تبریک گفت.
پیام تبریک رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به فرمانده جدید سپاه پاسداران
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به سردار سرلشکر حسین سلامی، انتصاب وی را به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
رهبر معظم انقلاب خواسته اند که در مجمع یک تحول ساختاری و محتوایی صورت گیرد
محسن رضایی در همایش سیاسی جوان پیشرو در مسیر تمدن سازی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز شنبه 31 فرودین در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر بخواهیم اصلاح اساسی صورت بدهیم باید تفکر جهادی را در سطح مدیران، سبک ونحوه اداره کشور، ساختارهای اداری و فرهنگ گروهی وسازمانی، فراگیر کنیم.
ارتش نماد خدمت است
بیانیه شورای نگهبان به مناسبت روز ارتش؛
در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، شورای نگهبان با صدور بیانیه‌ای این روز را به ارتشیان قهرمان، انقلابی و مکتبی تبریک گفت.
انگلیس ۱۰۰ سال روی کودتای سودان کار کرد
در برنامه رو در رو مطرح شد؛
رو در رو سه شنبه شب ۲۷ فروروین کودتا در سودان را با حضور کارشناسان مسائل آفریقا بررسی کرد و مواردی همچون مطرح شد: انگلیس ۱۰۰ سال روی کودتای سودان کار کرد/ مخالفان در سودان خواستار همکاری شورای نظامی برای تحقق دموکراسی هستند/دشمن در برابر روحیه سودانی خلع سلاح است
صفحه  از ۱۴