پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
گیتی آنلاین - حجت الاسلام محمد بای گفت :انقلاب اسلامی با رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) مصداق یخرجهم من الظلمات الی النور بود.
یوسف را نمی‌فروشیم
گیتی آنلاین - در ایران هیچ‌گاه «تفکر خیانت» حاکم نمی‌شود و آنچه با قطره قطره خون شهیدان و واحد به واحد حکمت و درایت رهبری و نیروهای مخلص جان برکفی نظیر سردار سلیمانی به‌دست آمده است، به تحفه و متاع بازار ساده‌لوحان و ترسوها تبدیل نخواهد شد.
پیام تشکر امام جمعه زابل از ابراز همدردی مردم به‌ مناسبت فوت والده گرامیشان
گیتی آنلاین - امام جمعه شهرستان زابل با صدور پیامی از شخصیت‌های استانی و همچنین اقشار مختلف مردم دارالولایه سیستان که با ارسال پیام و شرکت در مراسم تشییع و ترحیم والده مکرمه‌ شان " ام الشهید مرحومه مغفوره حاجیه خانم قاسمی نژاد " موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آوردند، تشکر و قدردانی کرد.
Inadequate response to genocide
By: Hamdollah Emadi Heydari*
International human rights organizations have remained silent about the ongoing ethnic cleansing of the defenseless Rohingya Muslim community of Myanmar by that country's extremist Buddhists and under the government's inaction.
راه اندازی دهکده‌های مقاومت در سراسر کشور
گیتی آنلاین-معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه، گفت: به همت سازمان بسیج برای هر استان یک دهکده مقاومت پیش‌بینی شده که هدف آن تفریحات و سرگرمی‌های تعالی‌بخش و مجاهدپرور است.
فرمانده سپاه با وزیر دفاع دیدار کرد
گیتی آنلاین-فرمانده کل سپاه پاسداران در این دیدار گفت: دشمنان ایران راهبرد تحریم‌ و تهدید نظام را برغم ناتوانی‌های خود همچنان در دستور کار دارند که ضروری است با هوشمندی با آن مقابله شود.
گله‌مندی جهانگیری از عدم همکاری بانک‌ها در طرح‌های اقتصاد مقاومتی
گیتی آنلاین-عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در گزارشی گله‌مندی خود را از عدم همکاری بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به طرح‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی ابراز کرد.
دولت قبلی آمریکا از سر لطف به ایران وارد مذاکره درباره برجام نشد/ایجاد معاونت اقتصادی در وزارت خارجه/تمایل اروپا برای ادامه اجرای برجام
گیتی آنلاین-وزیر امور خارجه گفت: دولت قبلی آمریکا از سر لطف به ایران وارد مذاکره درباره برجام نشد، بلکه به این خاطر وارد شد که همه راه‌های دیگر را اعم از تحریم‌ها و فشارهای سیاسی امتحان کرده و ناکام مانده بود.
عملکرد مهم است نه شخص
گیتی آنلاین- برخلاف تصور رایج یا نگاه عمومی که تا الان در این دو،‌ سه ماه اخیر به موضوع تغییر وزرای اقتصادی شده، به هیچ وجه فکر نمی‌کنم که درنگ کردن روی افراد یا اسامی فایده داشته باشد یا کاری است که ما را به جایی می‌رساند.
صفحه  از ۴