پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

حزب‌الله از یک حزب مقاومت به دولت مقاومت لبنان تبدیل شد/ سعودی‌ها ۲۰۰ میلیون دلار در انتخابات لبنان خرج کردند و شکست خوردند
سرلشکر قاسم سلیمانی:
گیتی آنلاین - فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به انتخابات اخیر لبنان تاکید کرد: حزب‌الله برای اولین بار ۷۴ کرسی از ۱۲۸ کرسی پارلمان لبنان را مال خود کرد و از یک حزب مقاومت به دولت مقاومت لبنان تبدیل شد و این پیروزی خیلی بزرگی است.
شمشادی از مردم سیستان عذرخواهی کند/ دستگاه های نظارتی با توهین کننده برخورد جدی کنند
امام جمعه بنجار:
گیتی آنلاین - امام جمعه بنجار گفت: با توجه به توهین حسن شمشادی خبرنگار به مردم سیستان باید از مردم سیستان عذرخواهی کند و دستگاه های نظارتی با این فرد برخورد جدی داشته باشند.
اقتدار دفاعی ایران خدشه ناپذیر است/ در موعد مقرر پاسخ دشمن داده خواهد شد
سرلشکر باقری:
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اینکه برخی اتفاقات در روزهای گذشته افتاد و [دشمن] هنوز پاسخی دریافت نکرده است، به معنای سکوت یا پذیرش این تجاوز آن‌ها نیست و در موعد مقرر و لازم پاسخ دشمنان داده خواهد شد.
توجه افراطی به فرهنگ اقتصادی، مامنی برای رانتخواران و سیاست‌گذاران ناکارآمد!
حمایت از اقتصاد در قالب پویش‌ها و ترویج فرهنگ صحیح، گرچه می‌تواند کمک ارزنده‌ای به کشور کند اما چنانچه در بستر نهادیِ نامناسب فعالیت کنند، به آبی گل آلود برای ماهیگیری سرمایه‌داران رانتخوار داخلی می شوند.
از دستگیری یک مجرم امنیتی تا افشای زوایای جدید از فیلم قوچ‌آزاری و ارتباط با پرونده موسوم به محیط زیست
مشروح یکصد و بیست‌ و ششمین نشست سخنگوی قوه قضائیه
گیتی آنلاین-یکصد و بیست و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه امروز با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی برگزار شد.
مدیریت جهادی به تولید ملی و ایجاد اشتغال سرعت می دهد
امام جمعه ابهر:
گیتی آنلاین - امام جمعه ابهر گفت: مدیریت جهادی می‏ تواند با سرعت بخشیدن به تولید ملی و ایجاد اشتغال، نقش میان ‏بر را به ‏خوبی ایفا نماید.
برخی از برنامه‌های جشنواره حرکت و برکت از خطوط قرمز عبور کرد/ مسئولان مردانه به اشتباه خود اقرار کنند
امام جمعه موقت میبد:
گیتی آنلاین - خطیب جمعه میبد با اشاره به انجام برخی افعال حرام در خلال جشنواره "حرکت و برکت" گفت: برگزارکنندگان این مراسم در میبد، مردانه بگویند که اشتباه کرده‌اند.
ایجاد اشتغال بزرگترین خدمتی است که می توان به مردم ارائه کرد
گیتی آنلاین - امام جمعه شهرستان قشم گفت: سخنان و مواضع رئیس جمهور در جمع مردم هرمزگان برخواسته از دل مردم و نظام اسلامی بود و باید تمام مسئولان، همواره مواضعی چنین باصلابت اتخاذ نمایند.
ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
گیتی آنلاین - حجت الاسلام محمد بای گفت :انقلاب اسلامی با رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) مصداق یخرجهم من الظلمات الی النور بود.
یوسف را نمی‌فروشیم
گیتی آنلاین - در ایران هیچ‌گاه «تفکر خیانت» حاکم نمی‌شود و آنچه با قطره قطره خون شهیدان و واحد به واحد حکمت و درایت رهبری و نیروهای مخلص جان برکفی نظیر سردار سلیمانی به‌دست آمده است، به تحفه و متاع بازار ساده‌لوحان و ترسوها تبدیل نخواهد شد.
صفحه  از ۵