پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

ناوگروه صلح و دوستی روسیه در بندر انزلی پهلو گرفت
گیتی آنلاین-ناوگروه صلح و دوستی کشور روسیه صبح امروز در بندر انزلی پهلو گرفت.
ایران اقدام دادگاه کانادا را مغایر رویه بین‌المللی و مردود خواند
گیتی آنلاین-سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اقدام دادگاه کانادا به تأیید احکام غیابى دادگاههاى آمریکا را مغایر‌ رویه بین‌المللى و مردود خواند و گفت: ایران حق اعتراض و پیگیری این حکم را برای خود محفوظ می‌داند.
روز قدس ، روز همبستگی و انسجام علیه غاصبان جهانی و ستمگران
به قلم جواد گلچین فعال سیاسی شهرستان آزادشهر ؛
گیتی آنلاین - روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند.
کمربندی انتحاری و غیرت
گیتی آنلاین - بعد از حادثه ترور ناجوانمردانه و عاجزانه داعشیان در پایتخت کشور عزیز ایرانِ اسلامی که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان عزیز شد، شاهد بحث و بررسی های گوناگونی از آن در رسانه ها بودیم.
دموکراسی، منافع ملی و بسیج اجتماعی
به قلم دکتر «علی خسروی»؛
گیتی آنلاین - حکومت‌های مردمی و دموکراسی بهترین نوع نگاه سیاسی نیستند و همواره باید حدود نیمی از مردم که بازنده شده‌اند، برندگان که فقط اندکی از آن‌ها بیشترند را تحمل کنند.
متن کامل قانون اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی
باز نشر ؛
گیتی آنلاین - براساس "قانون اصلاح قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجراء سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی" مصوب یازدهم اسفندماه یکهزار و سیصد و هشتاد و نه مجلس شورای اسلامی ،عنوان « قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی‌جمهوری‌اسلامی‌ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی» به قانون « اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی» تغییریافت
خوشرو: خلع سلاح هسته ای یک اولویت مطلق است/ ضرورت انهدام کامل این سلاح ها
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل خلع سلاح کامل هسته ای را یک اولویت مطلق خواند و خواستار حذف آن از دکترین های نظامی بین المللی شد.
اعلام نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی
درحال بروزرسانی/
گیتی آنلاین - نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.
صفحه  از ۲