پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

زندگی کنونی حق مردم ایران نیست
محسن رضایی در آیین گشایش دوره تربیت مدیران راهبردی خوزستان:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع فراگیران دوره تربیت مدیریت راهبردی در خوزستان گفت: همه ملت ایران و همه نظام منتظر حرکت نسل جوان برای فتح میدان های تازه هستند.
ما در دفاع مقدس توانستیم، پس درجنگ اقتصادی هم می توانیم
محسن رضایی در جمع مدیران و کارکنان صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از واحدهای گوناگون صنایع پتروشیمی و شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان بازدید کرد و در جمع مدیران و کارکنان این شرکت ها، به ایراد سخنرانی پرداخت.
افتتاح 350 مدرسه و واحد مسکونی زلزله زدگان توسط دکتر محسن رضایی
به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجدسلیمان برگزار شد
در دومین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، بهره برداری از ۳۰۰ واحد مسکونی و ۵۰ واحد آموزشی برای زلزله زدگان تیرماه 98 شهرستان مسجد سلیمان آغاز شد.
پیام تسلیت دکتر محسن رضایی در پی درگذشت مادر شهید همت
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت مادر شهید والامقام سردار حاج محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت.
سلطنت‌شان با خیانت به اسلام و امت اسلامی حفظ نخواهد شد
هشدار دکتر محسن رضایی به حاکمان مرتبط با رژیم صهیونیستی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در چند پیام پیوسته در توییتر نوشت: ‏رژیم‌هایی که روابط را علنی می‌کنند از پیش نیز با رژیم صهیونیستی ارتباط داشتند اما منافقانه آن را انکار و پنهان می‌کردند. اما تاریخ ثابت کرده تخت سلطنت‌شان با خیانت به اسلام و امت اسلامی حفظ نخواهد شد. این سنت خداوند است.
بهره‌برداری از سامانه نجم تحولی در فرایند ماموریت‌های دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام
سامانه نجم یا "نظام جمع سپاری مجمع" (najm.cfss.ir)به‌عنوان مهم‌ترین درگاه ارتباط دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با نخبگان و در رابطه با موضوعات مختلف با رویکرد جمع سپاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
ادغام بانک‌های تابعه نیروهای مسلح در بانک سپه
در گزارش بانک مرکزی به هیئت عالی نظارت مجمع مطرح شد؛
رئیس کل بانک مرکزی و معاونان وی، عصر روز چهارشنبه 19 شهریورماه، گزارش عملکرد این بانک در راستای تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را به هیئت عالی نظارت مجمع ارائه کردند.
از پیوند اسلام و لیبرالیسم، نظام و پیشرفت اقتصادی شکل نمی‌گیرد
محسن رضایی در مدرسه حکمرانی شهید بهشتی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در آیین گشایش اولین دوره تربیت مدرس در حوزه حکمرانی زنان و خانواده که به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده است، گفت: اگر انتقال مفاهیم مدیریتی انقلاب به صورت ناکارآمد یا دیرهنگام انجام شود آسیب هایی را در پی خواهد داشت.
کاری کنید برنامه هفتم توسعه ریل‌گذاری جدید اقتصاد کشور شود
محسن رضایی در جمع نخبگان جوان کشور؛
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از جوانان نخبه در نخستین فراخوان جمع سپاری دبیرخانه مجمع خواست تا در بررسی‌های کارشناسی برنامه هفتم توسعه را به ریل‌گذاری جدید در اقتصاد کشور تبدیل کنند.
اقامه عزاداری‌ها جهادی بزرگ است که عقب نشینی ندارد
محسن رضایی در گرامیداشت عزاداری سالار شهیدان و یاد حاج قاسم؛
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود یاد و خاطر شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و درباره عزاداری سالار شهیدان و راهپیمایی اربعین نوشت: صدام، داعش، کرونا، امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نتوانسته و نخواهند توانست از رواج و افزایش این گرایش و راهپیمایی تاریخی جلوگیری کنند.
صفحه  از ۳۱