پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

عملکرد مهم است نه شخص
گیتی آنلاین- برخلاف تصور رایج یا نگاه عمومی که تا الان در این دو،‌ سه ماه اخیر به موضوع تغییر وزرای اقتصادی شده، به هیچ وجه فکر نمی‌کنم که درنگ کردن روی افراد یا اسامی فایده داشته باشد یا کاری است که ما را به جایی می‌رساند.
حوزه‌های موشکی‌، هوایی، دریایی، پدافند ‌و رزم زمینی ‌از اولویت‌های وزارت دفاع‌ است
گیتی آنلاین-وزیر پیشنهادی دفاع توجه به ‌حوزه‌های موشکی‌، هوایی، دریایی، پدافند هوایی و رزم زمینی را از اولویت‌های وزارت دفاع اعلام کرد و گفت: در حال حاضر قابلیت‌ها و ظرفیت تولید قدرت بازدارندگی در وزارت دفاع افزایش یافته است.
ناوگروه صلح و دوستی روسیه در بندر انزلی پهلو گرفت
گیتی آنلاین-ناوگروه صلح و دوستی کشور روسیه صبح امروز در بندر انزلی پهلو گرفت.
ایران اقدام دادگاه کانادا را مغایر رویه بین‌المللی و مردود خواند
گیتی آنلاین-سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اقدام دادگاه کانادا به تأیید احکام غیابى دادگاههاى آمریکا را مغایر‌ رویه بین‌المللى و مردود خواند و گفت: ایران حق اعتراض و پیگیری این حکم را برای خود محفوظ می‌داند.
روز قدس ، روز همبستگی و انسجام علیه غاصبان جهانی و ستمگران
به قلم جواد گلچین فعال سیاسی شهرستان آزادشهر ؛
گیتی آنلاین - روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند.
کمربندی انتحاری و غیرت
گیتی آنلاین - بعد از حادثه ترور ناجوانمردانه و عاجزانه داعشیان در پایتخت کشور عزیز ایرانِ اسلامی که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان عزیز شد، شاهد بحث و بررسی های گوناگونی از آن در رسانه ها بودیم.
دموکراسی، منافع ملی و بسیج اجتماعی
به قلم دکتر «علی خسروی»؛
گیتی آنلاین - حکومت‌های مردمی و دموکراسی بهترین نوع نگاه سیاسی نیستند و همواره باید حدود نیمی از مردم که بازنده شده‌اند، برندگان که فقط اندکی از آن‌ها بیشترند را تحمل کنند.
متن کامل قانون اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی
باز نشر ؛
گیتی آنلاین - براساس "قانون اصلاح قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجراء سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی" مصوب یازدهم اسفندماه یکهزار و سیصد و هشتاد و نه مجلس شورای اسلامی ،عنوان « قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی‌جمهوری‌اسلامی‌ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی» به قانون « اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی» تغییریافت
خوشرو: خلع سلاح هسته ای یک اولویت مطلق است/ ضرورت انهدام کامل این سلاح ها
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل خلع سلاح کامل هسته ای را یک اولویت مطلق خواند و خواستار حذف آن از دکترین های نظامی بین المللی شد.
صفحه  از ۳