پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

حضور نماینده رهبر انقلاب در مراسم شهید حججی
گیتی آنلاین-نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه اصفهان به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت شهید حججی حضور خواهد یافت.
حجت‌الاسلام تحریری به تولیت مدرسه مروی منصوب شد
گیتی آنلاین-رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر تحریری را به تولیت مدرسه مروی منصوب کردند.
اصلی‌ترین الزام آتش به اختیاری
گیتی آنلاین-اینگونه به نظر می ر­سد که اصلی‌ترین و اولین راهی که دشمن برای مقابله با فرمان آتش به اختیاری برمی‌گزیند، مسیر «بدنام کردن» است و برای این بدنامی هم چه کسانی بهتر از نفوذی ها یا بی‌بصیرت ها.
مفهوم 4 درصدی چیست؟
گیتی آنلاین-از سال 1368 تاکنون یک دالان ویژه برای تصاحب مزیت‌‌های نسبی کشور در حوزه اقتصادی به وجود آمده است که پرچم‌داران عیان و نهان آن کسانی هستند که در دولت‌‌های سازندگی، اصلاحات و اکنون مدیریت‌‌های کلان نظام را بر عهده دارند.
نقش جامعه روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی
امام جماعت شهر تاتارعلیا عنوان کرد:
گیتی آنلاین - امام جماعت مسجد جامع شهر تاتارعلیا گفت: روحانیون و طلاب در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی داشتند و سرآغاز مبارزه با استبداد و ظلم ‌رژیم طاغوت به همت روحانیون و مراجع معظم تقلید بود.
ایمان به خدا ٬ رهبری امام خمینی و حضور با بصیرت مردم رمز پیروز انقلاب ما بود
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر :
گیتی آنلاین - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر اظهار کرد: دانشگاه ها نباید تنها به فعالیت های آموزشی و پژوهشی بسنده کنند٬ آنها باید به عنوان یک اتاق فکر و نظریه پرداز به مسئولیت خود در قبال حفظ نظام و اهداف انقلاب انجام وظیفه کنند.