پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

کم‌ترین واکنش ایران به توهمات دشمن باید خروج از NPT باشد/ تعداد مخاطبان تلگرام ۳۰ درصد کاهش یافته است
حبیبی در نشست دبیران مؤتلفه:
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دولت باید به طور جدی برای پاسخ عملی به توهمات دشمن، خود را آماده کند و کم‌ترین واکنش ایران باید خروج از NPT باشد.
انحراف افکار عمومی از موضوعات اصلی جامعه جزو سیاست‌ دولت بود/ آمریکا از همان روز امضای برجام از آن خارج شد
سعادت در گفت‌وگو با فارس:
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: انحراف افکار عمومی از موضوعات اصلی جامعه از جمله مشکلات اقتصادی و معیشتی سیاست دولت‌های یازدهم و دوازدهم از همان سال ۹۲ بوده است.
قدرتمندان را تبرئه و تهیدستان را به صلابه می‌کشند/ این ویژگی‌ اسلام آمریکایی است
واکنش حمید روحانی نسبت به توهین به مقدسات
مسئول بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به اهانت به ساحت مقدس ائمه علیهم السلام واکنش نشان داد.
آقای روحانی هنرهای خاتمی، هاشمی و احمدی‌نژاد را یکجا دارد/ به در و دیوار زدن‌های احمدی‌نژاد ناشی از قدرت‌طلبی است
زاکانی در نشست «کوتاه نیامدیم » دانشگاه صداوسیما:
نماینده سابق مجلس گفت: برجام از رسوبات فکری، خودباختگی، بدعملی و بی‌تدبیری مسؤولان و به واسطه اغواگری‌ای که در جامعه صورت گرفت، رخ داد که از نظر کارشناسی ایراد دارد.
ادعای غلط تایپی در ترجمه «لایحه پالرمو» بی‌پایه و فریب‌کارانه است/ دولت از پیشگاه ملت ایران عذرخواهی کند
ذوالنوری در گفت‌وگو با فارس:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ادعای معاون حقوقی رئیس‌جمهور مبنی بر غلط تایپی در ترجمه «لایحه پالرمو» بی‌پایه و فریب‌کارانه است، تأکید کرد: دولت یکبار شهامت و شجاعت داشته باشد و از پیشگاه ملت ایران عذرخواهی و تلاش کند که دیگر این اتفاقات تکرار نشود.
صمیمانه تبریک می‌گویم و تأکید می‌کنم که از کید دشمن غفلت نشود/ حفظ انگیزه و آمادگی‌های همه‌جانبه نباید فراموش شود
گیتی آنلاین-رهبر انقلاب اسلامی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ داد.
بخش خصوصی نگران تصمیمات خلق الساعه دولت
/یاداشت اقتصادی/
گیتی آنلاین - تجار و بازرگانان برای فعالیت اقتصادی خود، برنامه ­ریزی‌­های لازم را انجام داده اند اما تصمیمات ناگهانی دولتی باعث شده تا بخش خصوصی نگران از بین رفتن ثبات در تصمیم گیری ها و فضای حاکم بر کلیت اقتصاد باشد.
نامه ظریف به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا
گیتی انلاین- وزیر امور خارجه کشورمان در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هشدار داد که در صورت خروج آمریکا ایران نمی‌تواند به صورت یک طرفه به اجرای برجام ادامه ادامه دهد.
نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می‌گرفت تا این‌گونه نشود/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید
گیتی آنلاین-رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه بیگانه نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند، گفتند: نمی‌گویم با دنیا قطع رابطه کنیم و از اول انقلاب تاکنون همواره بر ارتباطات گسترده با دنیا تأکید داشته‌ام اما می‌گویم «پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید!»
ارکان نظام موظفند هیچ گونه تبعیضی بین ایرانیان روا ندارند
گیتی آنلاین- رهبر معظم انقلاب در پاسخ به نامه امام‌جمعه زاهدان تاکید کردند:همه ارکان جمهوری اسلامی موظفند براساس معارف دینی وقانون اساسی هیچ‌گونه تبعیضی بین ایرانیان از هر قوم و نژاد و مذهبی روا ندارند.
صفحه  از ۳