پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می‌گرفت تا این‌گونه نشود/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید
گیتی آنلاین-رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه بیگانه نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند، گفتند: نمی‌گویم با دنیا قطع رابطه کنیم و از اول انقلاب تاکنون همواره بر ارتباطات گسترده با دنیا تأکید داشته‌ام اما می‌گویم «پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید!»
ارکان نظام موظفند هیچ گونه تبعیضی بین ایرانیان روا ندارند
گیتی آنلاین- رهبر معظم انقلاب در پاسخ به نامه امام‌جمعه زاهدان تاکید کردند:همه ارکان جمهوری اسلامی موظفند براساس معارف دینی وقانون اساسی هیچ‌گونه تبعیضی بین ایرانیان از هر قوم و نژاد و مذهبی روا ندارند.
شهید حججی عزیز، حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد/ تقویت روحیه انقلابی و جهادی مهم‌ترین وظیفه مسؤولان فرهنگی
گیتی آنلاین-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و فرمودند: مسؤولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.
حضور نماینده رهبر انقلاب در مراسم شهید حججی
گیتی آنلاین-نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه اصفهان به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت شهید حججی حضور خواهد یافت.
حجت‌الاسلام تحریری به تولیت مدرسه مروی منصوب شد
گیتی آنلاین-رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر تحریری را به تولیت مدرسه مروی منصوب کردند.
اصلی‌ترین الزام آتش به اختیاری
گیتی آنلاین-اینگونه به نظر می ر­سد که اصلی‌ترین و اولین راهی که دشمن برای مقابله با فرمان آتش به اختیاری برمی‌گزیند، مسیر «بدنام کردن» است و برای این بدنامی هم چه کسانی بهتر از نفوذی ها یا بی‌بصیرت ها.
مفهوم 4 درصدی چیست؟
گیتی آنلاین-از سال 1368 تاکنون یک دالان ویژه برای تصاحب مزیت‌‌های نسبی کشور در حوزه اقتصادی به وجود آمده است که پرچم‌داران عیان و نهان آن کسانی هستند که در دولت‌‌های سازندگی، اصلاحات و اکنون مدیریت‌‌های کلان نظام را بر عهده دارند.
نقش جامعه روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی
امام جماعت شهر تاتارعلیا عنوان کرد:
گیتی آنلاین - امام جماعت مسجد جامع شهر تاتارعلیا گفت: روحانیون و طلاب در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی داشتند و سرآغاز مبارزه با استبداد و ظلم ‌رژیم طاغوت به همت روحانیون و مراجع معظم تقلید بود.
ایمان به خدا ٬ رهبری امام خمینی و حضور با بصیرت مردم رمز پیروز انقلاب ما بود
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر :
گیتی آنلاین - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر اظهار کرد: دانشگاه ها نباید تنها به فعالیت های آموزشی و پژوهشی بسنده کنند٬ آنها باید به عنوان یک اتاق فکر و نظریه پرداز به مسئولیت خود در قبال حفظ نظام و اهداف انقلاب انجام وظیفه کنند.
صفحه  از ۲