پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

برای انتصاب یک معاون ۱۰۰ نفر تماس می‌گیرند
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد:
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید: اکنون فضا به‌گونه‌ای است که اگر وزیری بخواهد یک معاون برای خود انتخاب کند، صد نفر با وی تماس می‌گیرند و افراد مختلف را توصیه می‌کنند. به نظرم ما باید یک نظام شفاف طراحی کنیم که هر فردی با سازوکار توصیه برای یک پست دولتی معرفی شد، به ته صف برود.
مردم اسیر مدیریت اصلاح‌طلبان؛ اصلاح‌طلبان به فکر گزینه ۱۴۰۰
اصلاح طلبان برای انتخابات سال ۱۴۰۰ از هم اکنون دچار مشکل شده اند که آیا از کاندیدای قرضی استفاده کنند یا اینکه به هویت رادیکال خود دوباره بازگردند.
ارسال شکوائیه تعدادی از نمایندگان مجلس از آخوندی به قوه قضاییه
تعدادی از نمایندگان مجلس شکوائیه‌ ۱۰ بندی را علیه عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی تهیه و تدوین کردند.
نان سفره‌ مردم از گندم تولید داخلی تامین می‌شود
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیرجهاد کشاورزی با بیان اینکه کشور برای سومین سال پیاپی از واردات گندم بی نیاز است و نان سفره مردم ازگندم داخل تامین می شود،گفت:در حال حاضر۴۰میلیارد دلار درآمد ارزی از صادرات غیرنفتی داریم.
امریکا برای منحرف کردن اذهان عمومی جهان به ایران تهمت می زند
ظریف نوشت:
محمد جواد ظریف در توئیتر خود نوشت امریکا برای اینکه افکار جهان را از اخبار آل سعود در استانبول و بی رحمی های سعودی ها در یمن منجرف کند ایران را متهم به حمایت از گروه ضد ایرانی طالبان می کند.
برای 900 هزار زائر اربعین ویزا صادر کردیم
سخنگوی وزارت خارجه:
سخنگوی وزارت امور خارجه‌ی ایران ضمن رد تعداد هزار نفری عنوان شده برای برخی زائران ایرانی که ویزای جعلی داشته‌اند، اعلام کرد که ارقام اعلام شده توسط برخی رسانه‌های خارجی، نادرست است و از صدور حدود ۹۰۰ هزار ویزای عراق در ایران خبر داد.
سیاست ایران حفظ ثبات در منطقه است
معاون وزیر امور خارجه :
خانم دلفین او و آقای فیلیپ بونکرر روسای گروه های دوستی در مجالس ملی و سنای فرانسه به همراه تعدادی از نمایندگان و سناتورهای فرانسوی صبح امروز با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه دیدار و پیرامون موضوعات مختلف دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی گفتگو کردند.
ششمین نشست کمیته مشورت های راهبردی - سیاسی جمهوری اسلامی ایران و عمان برگزار شد
ایران و عمان بر تقویت و توسعه همکاری های دو جانبه تاکید کردند
ششمین نشست کمیته مشورت های راهبردی - سیاسی بین جمهوری اسلامی ایران و عمان دیروز و امروز در محل وزارت امور خارجه کشورمان برگزار شد.
وجود ضعف مدیریتی در برخی از ادارات رشت/ لزوم تغییرات در شیوه مدیریتی مدیران شهرستان
فرماندار رشت مطرح کرد:
گیتی آنلاین - فرماندار شهرستان رشت با انتقاد از عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان رشت در راستای اجرای طرح تکاپو گفت: مدیران اجرایی شهرستان رشت اراده کافی برای اجرای طرح تکاپو را ندارند.
تفویض اختیارات تام به نماینده ویژه رئیس جمهور در دو استان کرمان و هرمزگان بررسی می شود
به پیشنهاد وزارت کشور؛
تفویض اختیارات تام به نماینده رئیس جمهور برای راهبری سیاست های دولت در دو استان کرمان و هرمزگان در هیئت دولت بررسی می شود.
صفحه  از ۷