پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

پیام تبریک معاون فرماندار آزادشهر به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع)
گیتی آنلاین - سید غلامرضا قاضوی معاون فرماندار آزادشهر در پیامی میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.
پیام تبریک معاون فرماندار آزادشهر به مناسبت میلاد پیامبر اسلام (ص)
گیتی آنلاین - قاضوی معاون فرماندار آزادشهر به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام (ص) و ولادت امام صادق (ع) طی پیامی این واقعه را تبریک گفت.
هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
گیتی آنلاین-هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
اجرای کامل برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین‌المللی است/ برای مردم منطقه فقط مردم منطقه تصمیم می‌گیرند/ ایران خواهان پایان محاصره و بمباران یمن است
گیتی آنلاین-رئیس جمهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه اجرای کامل و دقیق برجام را آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین المللی دانست.
رحمانی فضلی رئیس کمیسیون «سیاسی – دفاعی» دولت شد
گیتی آنلاین-وزیر کشور در اولین جلسه کمیسیون «سیاسی، دفاعی» در دولت دوازدهم در جریان برگزاری انتخابات داخلی با حداکثر آرا به عنوان ریاست این کمیسیون به مدت ٤ سال انتخاب شد.
نهاوندیان: شرایط امروز منطقه همکاری تهران و اسلام‌آباد را ضروری‌تر می‌کند
گیتی آنلاین-معاون اقتصادی رییس‌جمهور در دیدار با وزیر خارجه پاکستان تأکید کرد که شرایط امروز منطقه، همکاری هر چه بیشتر ایران و پاکستان را در حوزه امنیت و توسعه منطقه ای ضروری‌تر می کند.
جبارزاده معاون سیاسی وزارت کشور شد
گیتی آنلاین-وزیر کشور طی حکمی معاون سیاسی جدید وزارت کشور را منصوب کرد.
دولت میانمار مانع جنایات وحشیانه علیه مسلمانان شود/ ایران خواهان امنیت در منطقه، شبه‌جزیره کره و آسیاست/ هرگاه شیعه و سنی کنار هم بودند، بر صهیونیسم و تروریسم پیروز شدند
روحانی در نشست هیأت دولت:
گیتی آنلاین-رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت میانمار از جنایات وحشیانه علیه مسلمانان جلوگیری کند، گفت: کشورهای همسایه و سازمان ملل وظایف خود را انجام دهند؛ تفاوتی میان مسلمانان مظلوم در میانمار با سایر نقاط جهان نیست.
صفحه  از ۵