پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

وزیر کشور: هر استان به یک دژ مستحکم در برابر کرونا تبدیل خواهد شد
در نشست امروز وزیر کشور با متولیان ارشد حوزه های هفتگانه وزارت کشور، راهکارهای مديريت هرچه بهتر بيمارى كرونا در استانهاى كشور مورد بررسی قرار گرفت.
ملاک رای دادن به‌جای مُهر شناسنامه، پاسخ سامانه احراز الکترونیک هویت است
رئیس مرکز دولت الکترونیک وزارت کشور گفت: استناد شرکت در انتخابات، احراز هویت الکترونیکی است، نه مُهر در شناسنامه، هرچند که شناسنامه رأی‌دهنده‌ها هم مُهر خواهد شد.
کار انقلابی این است که اقدامی بکنیم که همه احساس پیروزی کنند
رئیس جمهور در اجتماع بزرگ مردم تهران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن:
رئیس جمهور، خوشحال کردن 83 میلیون ایرانی را کاری انقلابی خواند و با بیان اینکه" انقلاب اسلامی متعلق به همه ملت ایران است"، تاکید کرد: "همه با هم"؛ استراتژی مهم حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی است و هر وقت همه با هم بودیم انقلاب پیروز شد، آمریکا شکست خورد و کشور شکوفا گشت و نباید اجازه داد گروهی بگوید این جناح و آن جناح چرا که استراتژی ما، همه با هم بودن" است.
تجدید میثاق مدیران و کارکنان وزارت کشور با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی
با حضور در مرقد مطهر امام خمینی صورت گرفت؛
جمعی از مدیران و کارکنان وزارت کشور با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
جهانگیری: تضعیف جایگاه نیروهای نظامی و دفاعی به مصلحت کشور نیست
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه تضعیف جایگاه نیروی نظامی در هیچ شرایطی به مصلحت کشور نیست، گفت: آنها باید روحیه دفاع از کشور را داشته باشند.
تدوین «پیش‌نویس لایحه عدالت ترمیمی» با رویکرد تعاملی
معاون حقوقی رئیس جمهور خبر داد:
معاون حقوقی رئیس جمهور از تدوین «پیش‌نویس لایحه عدالت ترمیمی» را با رویکرد تعاملی در معاونت متبوع خود خبر داد و در یادداشتی با عنوان ضرورت تدوین «قانون عدالت ترمیمی» به ضرورت توسعه عدالت ترمیمی در نظام حقوقی ایران پرداخت.
اگر سران قوا بر سر افزایش قیمت توافق ندارند اعلام کنند
نوروزی:
مجلس از توافق سران قوا برای افزایش قیمت بنزین ناراحت است و اقناع وجدانی ندارد. اگر هر یک از سران قوا به افزایش قیمت بنزین اعتقاد ندارند اعلام کنند تا مجلس طرح سه فوریتی خود را ارائه کند.
ما توان استحصال الکل سالم از ذرت آلوده را داریم
مدیرعامل شرکت جهان الکل:
ما به استانداری خوزستان اعلام آمادگی کردیم که می توانیم از ذرت آلوده وارداتی محصول سالم و صادراتی تولید کنیم.
جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد
رحمانی فضلی در بازدید وزیر کشور از سرویس مبارزه با مواد مخدر قرقیزستان:
جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و اقدامات بسیار گسترده ای در این زمینه انجام داده است و علیرغم عدم دریافت کمک های بین المللی، همچنان به مبارزه با مواد مخدر ادامه داده است.
صفحه  از ۵۰