پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

روحانی: دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی است
گیتی آنلاین - رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی برای آینده کشور است، گفت: ما باید با کمک هم و امید به آینده ایران را آبادتر بسازیم.
جهانگیری: عده‌ای اصرار دارند مشکلات حل نشود
گیتی آنلاین-معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به برخی مطالبات جوانان کشور اظهار کرد: بسیاری از مطالبات جوانان نباید مشکل امروز کشورباشد و ما نمی‌دانیم که چرا علی رغم پیگیری‌ها، عده‌ای اصرار دارند این مشکلات حل نشود.
پیام تبریک معاون فرماندار آزادشهر به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع)
گیتی آنلاین - سید غلامرضا قاضوی معاون فرماندار آزادشهر در پیامی میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.
پیام تبریک معاون فرماندار آزادشهر به مناسبت میلاد پیامبر اسلام (ص)
گیتی آنلاین - قاضوی معاون فرماندار آزادشهر به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام (ص) و ولادت امام صادق (ع) طی پیامی این واقعه را تبریک گفت.
هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
گیتی آنلاین-هیأت دولت امروز در دو نوبت صبح و بعد تشکیل جلسه داد و تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را به تصویب رساند.
اجرای کامل برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین‌المللی است/ برای مردم منطقه فقط مردم منطقه تصمیم می‌گیرند/ ایران خواهان پایان محاصره و بمباران یمن است
گیتی آنلاین-رئیس جمهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه اجرای کامل و دقیق برجام را آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین المللی دانست.
صفحه  از ۶