پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

رئیس جمهور
خبری برای فعالان صنایع دستی و گردشگری؛
رئیس جمهور در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران "قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی" را برای اجرا به نهاد ریاست جمهوری و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
شورای عالی رفع مشکلات تجار دو کشور تشکیل می شود
واعظی در دیدار با تجار و اعضای انجمن شورای همکاری اقتصاد خارجی ترکیه:
رئیس دفتر رئیس جمهور روز جمعه در استانبول با اعضای انجمن شورای همکاری اقتصاد خارجی ترکیه و مدیران ارشد عمده شرکتهای ترکیه ای که علاقه مند به همکاری با ایران هستند، دیدار و درباره رفع موانع احتمالی بر سر راه فعالیت های آنان و گسترش بیش از پیش همکاری ها گفت گو کرد.
ایران  مصمم به بازگذاشتن همه مسیرها برای حفظ برجام است
روحانی در تماس تلفنی رئیس جمهور فرانسه:
رؤسای جمهور ایران و فرانسه در مکالمه تلفنی درباره مهمترین مسائل و موضوعات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی با یکدیگر گفتگو و بر ضرورت استمرار تلاش‌ها برای حفظ و ادامه توافق برجام تاکید کردند.
پيام وزير كشور به مناسبت روزشهرداري و دهياری
همزمان با چهاردهم تيرماه خطاب به شهرداران و دهياران سراسر كشور صادر شد
حمايت دولت براي پيشرفت همه‌جانبه مناطق كمتر توسعه يافته شهري و روستاهاي كشور در ساليان اخير در پرتو توجه دولت تدبير و اميد به شهرها و روستاها در قالب تهيه و تدوين برنامه‌هاي مناسب و همچنين تخصيص اعتبارات و امكانات، معنايي ملموس يافته است و دولت و وزارت کشور مصمم به استمرار آن با قوت بيشتري می باشند.
دستور بودجه ای جهانگیری به دستگاه‌های اجرایی
در جلسه امروز هیات دولت صادر شد؛
سخنگوی دولت از دستور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به کلیه دستگاه های اجرایی مبنی بر تنظیم برنامه های خود در سقف بودجه تعدیل شده خبر داد.
جهانگیری آیین نامه عرضه قیر رایگان را ابلاغ کرد
معاون اول رئیس جمهوری، آیین نامه عرضه چهار میلیون تن قیر رایگان را برای اجرا به وزارتخانه‌های نفت، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کل کشور ابلاغ کرد.
رئیس جمهور لایحه شفافیت را به مجلس ارسال کرد
حجت الاسلام حسن روحانی، لایحه شفافیت را که در جلسه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ هیئت وزیران با هدف ارتقاء سطح شفافیت و تحقق اقتصاد سالم و پویا به تصویب رسید، برای طی تشریفات قانونی به مجلس ارسال کرد.
شهرداران مکلف به سکونت در محل خدمت خود شدند
سامانی خبر داد؛
سخنگوی وزارت کشور گفت: بر اساس دستورالعملی جدید، شهرداران مکلف به سکونت در محل خدمت خود هستند.
تاکید رئیس جمهور بر اصلاح ساختار بودجه بدون تاثیر منفی بر زندگی روزمره مردم و فشار به اقشار آسیب پذیر
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست دکتر روحانی تشکیل شد؛
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه با حضور سران سه قوه و به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی تشکیل و در آن مهمترین موضوعات اقتصادی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
فلسفه کشورداری تحقق حقوق شهروندی است
معاون رئیس جمهوری:
معاون حقوقی رئیس جمهوری و سرپرست دستیاری امور حقوق شهروندی گفت: فلسفه حکومت داری و کشورداری تحقق حقوق شهروندی است و اگر چنین نباشد، این دستگاه عریض و طویل برای مردم به هزینه اش و برای کارگزاران به زحمت اش نمی ارزد.
صفحه  از ۴۸