پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

تهران و اسلام آباد یک سند همکاری در زمینه بهداشت و درمان امضا کردند
با حضور رئیس جمهور ایران و نخست وزیر پاکستان؛
یک سند همکاری در زمینه بهداشت و درمان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران و عمران خان نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان در زمینه بهداشت و درمان به امضا رسید.
استقبال رسمی روحانی از نخست وزیر پاکستان
در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعد آباد انجام شد؛
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور روز دوشنبه به طور رسمی از "عمران خان " نخست وزیر پاکستان در مجموعه تاریخی - فرهنگی سعد آباد استقبال کرد.
رئیس جمهور انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت
رئیس جمهور در پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
واعظی: آینده کسب و کارها در کشور به استارت آپ گره خورده است
رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اهمیت استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی در کشور یادآور شد: آینده کسب و کار و پیشرفت کشور به این حوزه گره خورده است و باید ازهمه ظرفیت ها برای توسعه آن استفاده کرد.
روحانی از مناطق سیل زده استان لرستان بازدید کرد
رئیس جمهور با حضور در شهرستان پلدختر ضمن بازدید از این منطقه سیل زده، با توضیحات مسئولان و گفت و گوی صمیمانه با مردم غیور این شهرستان در جریان روند امدادرسانی، رفع مشکلات و میزان و نحوه امدادرسانی به مردم سیلزده قرار گرفت و بر ضرورت اتخاذ اقدامات لازم در جهت بازگشت هرچه زودتر روند زندگی عادی به این منطقه تاکید کرد.
بررسی پیشنهاد اصلاح ۲ قانون برای افزایش شفافیت مالیاتی در کمیسیون اقتصاد دولت
برای افزایش شفافیت مالیاتی، وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد جایگزین کردن عبارت "مالیات صفر" را به جای عبارت "معافیت " در قانون‌های چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسه‌های دانش بنیان و تجاری سازی نورآوری‌ها و اختراعات را ارائه کرده است.
دولت اجاره مسکن موقت آسیب دیدگان را می پردازد
رئیس جمهور در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان لرستان:
رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه های بازسازی باید بر مبنای تکرار سیل تدوین شود، حفظ حریم رودخانه ها و ساخت سد در مکانهای مناسب برای پیشگیری و کاهش خسارات سیل را ضروری خواند و اعلام کرد: دولت اجاره مسکن موقت آسیب دیدگان را می پردازد.
امام خمینی یکی از اهداف انقلاب را عزت ارتش می دانست
روحانی در مراسم رژه ارتش گفت:
رئیس جمهور در مراسم روز ارتش گفت: امام خمینی یکی از اهداف انقلاب را عزت ارتش می دانست.
شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا تشکیل شد
به ریاست روحانی؛
در جلسه عصر چهارشنبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که با حضور سران سه قوه و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل شد، چگونگی انعکاس رسانه ای موضوعات اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس جمهور قانون دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری را ابلاغ کرد
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور ، «قانون دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری» را پس از تصویب مجلس شورای اسلامی برای اجرا به سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
صفحه  از ۳۶