پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

با هرگونه سوءاستفاده در بررسی صلاحیت داوطلبان برخورد می‌شود
هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات:
هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با هرگونه ادعا و سوءاستفاده افراد در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان و ارتباط با اعضای شبکه نظارت در سراسر کشور و یا نهاد شورای نگهبان برابر قانون رفتار خواهد کرد.
مجلس
به بهانه آغاز ثبت نام داوطلبین نمایندگی مجلس؛
انتخابات در نظام جمهوری اسلامی یکی از مؤلفه های اصلی مشارکت همگانی توأم با احساس مسئولیت مردم در اداره کشور خود است. افتخار نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته، تلفیقی از دینداری و مردم سالاری در مدل جمهوری اسلامی است.مردم ایران به طور متوسط در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، هر سال یک بار در انتخابات شرکت کردند.
روسای سه قوه تصمیم بگیرند معایب قانون افزایش قیمت بنزین برطرف شود
حاجی بابایی:
رهبری اعلام کرد که از تصمیم روسای سه قوه حمایت می کنم؛ الان روسای سه قوه تصمیم بگیرند حداقل معایب قانون افزایش قیمت بنزین برطرف کنند و حداقل جلوی گرانی را بگیرند.
دو فوریت طرح اصلاح قانون تابعیت رأی نیاورد
در صحن علنی مجلس ؛
نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 آذرماه) مجلس شورای اسلامی با درخواست اولویت در مورد گزارش رد اصلاح قانون تابعیت با 78 رأی موافق، 64 رأی مخالف و 20 رأی ممتنع از مجموع 162 نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند.
عبارت حقوقی «تقصیر سنگین» در قانون تجارت نیازمند ارائه یک تعریف دقیق است
در صحن علنی مجلس رأی نیاورد!
تصویب مواد لایحه تجارت که از شورای نگهبان به صحن علنی مجلس اعاده شده است در دستور کار صحن علنی مجلس است. در ماده 358 و ماده 371 عبارت حقوقی «تقصیر سنگین» آمده است که در زمان تصویب این دو ماده هر بار نادر قاضی پور نماینده ارومیه به این عبارت ایراد گرفت ولی وقتی در صحن رای گیری شد پیشنهاد حذف آقای قاضی پور رأی نیاورد.
افزایش قیمت بنزین تورم، رکود و تعطیلی کارگاه ها را در پی دارد
خادمی:
افزایش قیمت بنزین تورم، رکود و تعطیلی کارگاه ها را به دنبال دارد و باعث می شود اقشار متوسط جامعه تبدیل به اشخاص فقیر شوند.
علت واقعی نبودن دستمزد در ایران را دولت باید پاسخگو باشد
نقوی حسینی :
اغلب برای بیان هم قیمت کردن انرژی با قیمت انرژی در کشورهای خارجی از واژه واقعی کردن قیمت انرژی یاد می شود. اما سوال اینجاست که برای واقعی کردن دستمزد نیروی کار در کشور چرا هیچ عزمی وجود ندارد؟
مردم چگونه صدای اعتراض خود را به جلسه سران قوا برسانند؟
مقصودی:
مردم چگونه صدای اعتراض خود را به جلسه سران قوا برسانند که به عنوان فتنه گر دستگیر نشوند؟
آثار افزایش قیمت بنزین اجتناب ناپذیر است
صادقی:
تورم ناشی از افزایش قیمت بنزین اجتناب ناپذیر است و تاثیر آن در سفره مردم قابل نظارت نیست
ذرت آلوده را می توانیم به الکل تبدیل کنیم
جمالی:
می توانیم ذرت آلوده ای که در گمرک کشور غیرقابل مصرف برای انسان و دام تشخیص داده شد را به الکل تبدیل کنیم و از هرگونه اتلاف سرمایه و نیز ایجاد آلودگی زیست محیطی پرهیز کنیم.
صفحه  از ۴۴