پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

ستاد مرکزی و احزاب و تشکل‌های مردمی رئیسی افتتاح شد.
با حضور جمعی از فعالان سیاسی؛ستاد مرکزی و احزاب و تشکل‌های مردمی رئیسی افتتاح شد
 «حامد باکایوکو» نخست‌وزیر ساحل عاج در سن 56 سالگی در بیمارستانی در آلمان درگذشت.
 حامد باکایوکو ششم مارس تحت عمل جراحی قرار گرفت اما به دلیل وخامت وضعیت جسمانی روز چهارشنبه فوت کرد 
افول قدرت آمریکا
ابوالفضل صدقی
افول قدرت آمریکا موضوعی بحث بر انگیز است که بارها توسط پژوهشکده‌ها و محققان مورد بررسی قرار گرفته است در مقاله پیش رو ابعاد افول با توجه به وقایع جدید و پیش رو مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.
وزارت امور خارجه ترور مقام القاعده در ایران را تکذیب کرد
خطیب‌زاده در خصوص برخی گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع اسرائیلی و گزارش اخیر روزنامه نیویورک‌تایمز مبنی بر ادعای ترور یک مقام گروه تروریستی القاعده در ایران، قویا هرگونه حضور اعضای این گروه در ایران را تکذیب و به رسانه‌های آمریکایی توصیه کرد در دام سناریوپردازی‌های‌هالیوودی مقام‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی نیفتند.
سخنگوی شورای نگهبان میزبان وبینار جنگ قره‌باغ
با حضور سفیر ایران در آذربایجان برگزار می‌شود؛
نشست‌ تخصصی(وبینار) بررسی جنگ قره باغ از منظر اصول سیاست خارجی قانون اساسی و حقوق بین الملل با حضور سخنگوی شورای نگهبان و سخنگوی سابق وزارت امور خارجه برگزار می‌شود.
سفرای فرانسه از کشورهای اسلامی اخراج شوند
محسن رضایی در دیدار با مراجع عظام در قم:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اقدام‌رییس جمهور فرانسه را حماقت سیاسی دانست.
ایران از عراق مستقل، یکپارچه و مقتدر حمایت می‌کند
محسن رضایی در دیدار با شیخ اکرم کعبی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نجبا عراق بر حمایت ایران از سیاست اخراج امریکا از منطقه تاکید کرد.
اسراییل درحال آب شدن وفرو ریختن است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با رادیو النور:
محسن رضایی در آستانه روز جهانی قدس در گفتگوی اختصاصی با رادیو النور گفت: اسرائیل روز به روز کوچک تر و ضعیف‌تر می‌شود و پیروزی بزرگی در انتظار همه نیروهای مقاومت است.
رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است
سرلشکر پاسدار محسن رضایی در گفتگو با پایگاه لبنانی العهد:
به مناسبت بیستمین سالگرد اخراج صهیونیست ها از جنوب لبنان و روز جهانی قدس، پایگاه خبری العهد، با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون مقاومت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به گفتگو پرداخته است. دکتر محسن رضایی در مصاحبه با این پایگاه لبنانی، تاکید کرد که رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است.
شکست برجام، شکست یک اندیشه در اداره کشور در چند دولت است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین سالگرد خروج آمریکا از برجام:
محسن رضایی در نشست تخصصی "برجام؛ مسیر طی شده و چشم انداز پیش رو" گفت: برجام ِ دولتی، به تاریخ پیوسته است و فقط می تواند مایه درس آموزی باشد. باید شکست برجام را "شکست یک اندیشه در اداره کشور" آن هم در چند دولت دانست.
صفحه