پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

وارد مرحله پسا غربی شدیم/آمریکا در منطقه افول کرده
سجادپور در برنامه رو در رو:
معاون وزیر امور خارجه در تشریح سیاست آمریکا در منطقه با بیان اینکه دیگر قدرت، ثروت و فکر در انحصار غرب، آمریکا و اروپا نیست و وارد مرحله پسا غربی شدیم، گفت: آمریکا دیگر دست برتر منطقه نیست و در منطقه خاورمیانه افول کرده.
آمریکا معاهده مودت 1955 با ايران را نقض کرده است
رئیس دادگاه لاهه در مجمع عمومی سازمان ملل،
رئیس دادگاه لاهه در مجمع عمومی سازمان ملل درباره شکایت ایران از آمریکا گفت: آمریکا بخشی هایی از معاهده مودت را نقض کرده است .
استاندار، فرمانده پلیس و رئیس اداره امنیت ملی قندهار کشته شدند
پس از پایان ملاقات فرمانده کل نیروهای ناتو
زلمی ویسا استاندار ، ژنرال عبدالرازق فرمانده پلیس و عبدالمومن حسین خیل رئیس اداره امنیت ملی قندهار افغانستان عصر روز پنجشنبه براثر حمله مهاجم مسلح جان خود را از دست دادند.
نقشه های ولیعهد عربستان نقش برآب شد
با قتل خاشقچی در ترکیه
ماجرای ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری این کشور در ترکیه و گزارش‌های منتشر شده درباره قتل وی، سایه سنگینی بر کنفرانس داووس و بن سلمان انداخته است.
سخنگوی وزارت خارجه ایران درباره تصمیم گروه ویژه اقدام مالی (اف ای تی اف) اعلام موضع کرد
نباید تصمیمات گروه ویژه اقدام مالی (FATF) تحت تاثیر فشارها و شانتاژهای سیاسی یک کشور خاص که به قلدری و يكه تازی در سطح بین الملل عادت کرده است، قرار گیرد.
تصویب لایحه بودجه دفاعی سال 2019 امریکا را محکوم کردند
دستگاه های سیاسی چین
'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا لایحه بودجه دفاعی سال 2019 این کشور را امضا و به قانون تبدیل کرده است که ضمیمه آن «مقابله با تهدیدهای چین و تقویت روابط نظامی با تایوان» است. آمریکا با بی اعتنایی به 'اصل یک چین' تمام بیانیه های مربوط میان دو کشور در موضوع تایوان را نقض کرده و در مسایل داخلی چین مداخله نموده است.
پاکستان برای دستگیری عوامل نیروهای ربوده شده ایرانی همکاری می کند
وزیر امور خارجه پاکستان:
شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان ضمن اعلام همکاری برای تأمین امنیت جانی مرزبانان ایرانی ، گروه تروریستی را دشمن مشترک دو کشور دانست.
دیدار و گفتگوی مدیر سیاسی وزارت امور خارجه آلمان با معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در تهران
در تهران انجام شد؛
خانم آنتیه لیندرتسه مدیرسیاسی وزارت خارجه آلمان در سفر به تهران با حضور در محل وزارت امور خارجه کشورمان با سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.
تحریم های اخیر آمریکا ناقض دستورات دیوان بین المللی دادگستری است
ظریف:
امریکا با نقض دو دستور دیوان بین المللی دادگستری اوج بی اعتنایی به حاکمیت قانون و حقوق بشر را به نمایش گذاشته است.
امضای موافقت نامه ایران بین هندو افغانستان
درجلسه مشترك هماهنگي اجرايي نمودن توافقنامه ايران، هندوستان و افغانستان (موافقتنامه چابهار) با حضور معاونين وزراي امورخارجه سه كشور ایران، هند و افغانستان در کابل برگزار گردید.
صفحه  از ۵