پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

با وجود مرزهای مشترک با عراق تحریم معنی ندارد
قابل توجه استانداران مرزهای غربی کشور:
1458 کلیومتر مرز مشترک با عراق و 499 کیلو متر مرز با ترکیه ظرفیت بی نظیری است که هرگز به دید فرصت بدان نگریسته نشده بلکه عمدتا به علت عدم شناخت از مرز و ظرفیت های جامعه برون مرزی کاملا فضایی فکر کرده و از واقعیات بدور هستند.
پیام تسلیت عبدالرحمن نقشین نماینده مردم شریف ارومیه در شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت درگذشت جلال طالبانی
به کناسبن درگذشت پیر سیاست کردستان عراق
مبارزی که سوابق جهاد وی علیه رژیم بعث و نقش مؤثرش در تدوین قانون اساسی جدید و ایجاد ثبات در عراق و جلوگیری از گسترش درگیری‌های قومی و مذهبی، در حافظه تاریخ معاصر خاورمیانه خواهد ماند‌.
صریح گفتیم برجام غیرقابل مذاکره است/ترامپ نمی داند توافق چیست
گیتی آنلاین-رئیس جمهور گفت:به طور صریح گفتیم که برجام غیرقابل مذاکره است و مقامات اروپایی نیز بر غیرقابل برگشت و اصلاح بودن برجام تاکید کردند.
ظریف خواستار اقدام فوری جامعه جهانی نسبت به حوادث میانمار شد
گیتی آنلاین-وزیر امور خارجه کشورمان در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار اقدام فوری جامعه جهانی نسبت به خشونت های سازمان یافته علیه مسلمانان میانمار شد.
مشکلی با عربستان در روابط دوجانبه نداریم/آمانو از گذشته درس بگیرد
گیتی آنلاین-مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: مراکز نظامی ایران جزء امنیت ماست و هیچ کسی اجازه بازدید از آن را ندارد. می خواهد آمانو باشد یا غیر آمانو.
برجام را آسان بدست نیاوردیم که آسان از دست دهیم/اراده کنیم غنی‌سازی 20 درصد را حداکثر تا 5 روز آغاز می‌کنیم
گیتی آنلاین-رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد، بزرگترین اولویت ما حفظ برجام است، البته نه به هر قیمتی و اگر اراده کنیم می‌توانیم حداکثر تا پنج روز غنی‌سازی 20 درصدی را در فردو آغاز کنیم.
قاسمی: گزارش وزارت خارجه آمریکا از وضعیت آزادی های مذهبی در ایران نادرست، مغرضانه و سیاسی است
گیتی آنلاین-سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به انتشار گزارش وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص آزادی های مذهبی در جهان گفت: ایران این گزارش را غیر واقع بینانه، بی پایه و اساس و مغرضانه می داند که تنها با هدف بهره برداری های خاص سیاسی تهیه شده است.
توضیحات بعیدی‌نژاد در مورد مصوبه FATF در مورد ایران
گیتی آنلاین-سفیر ایران در انگلیس و عضو تیم ایران در جریان مذاکرات هسته‌ای، توضیحاتی را پیرامون مصوبه FATF در مورد ایران ارائه کرد.
مطالبه‌ای به نام «برجام منطقه‌ای» و سناریوی گام به گام «ناتوان‌سازی» ایران
گیتی آنلاین-در منطق برجامیون، ما همچنان باید با امتیازات نسیه‌ای که غربی‌ها وعده می‌دهند، دل خود را خوش کنیم، ولی برای این که به گوشه اعتماد آن‌ها آسیب نبیند، چک امتیازات نقد را در وجه حامل به آن‌ها بسپاریم.
پاسخ به ۹ سؤال درباره S.۷۲۲ یا سیاه چاله تحریمی
گیتی آنلاین-قسمت خطرناک این است که افراد و نهادهایی که دارای ارتباط کاری با سپاه هستند، به موجب دستور اجرایی ۱۳۲۲۴ باید تحریم شوند و در لیست تحریمی آمریکا که با عنوان SDN List شناخته می‌شود قرار گیرند.
صفحه  از ۳