پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

اسراییل درحال آب شدن وفرو ریختن است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با رادیو النور:
محسن رضایی در آستانه روز جهانی قدس در گفتگوی اختصاصی با رادیو النور گفت: اسرائیل روز به روز کوچک تر و ضعیف‌تر می‌شود و پیروزی بزرگی در انتظار همه نیروهای مقاومت است.
رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است
سرلشکر پاسدار محسن رضایی در گفتگو با پایگاه لبنانی العهد:
به مناسبت بیستمین سالگرد اخراج صهیونیست ها از جنوب لبنان و روز جهانی قدس، پایگاه خبری العهد، با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون مقاومت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به گفتگو پرداخته است. دکتر محسن رضایی در مصاحبه با این پایگاه لبنانی، تاکید کرد که رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است.
شکست برجام، شکست یک اندیشه در اداره کشور در چند دولت است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین سالگرد خروج آمریکا از برجام:
محسن رضایی در نشست تخصصی "برجام؛ مسیر طی شده و چشم انداز پیش رو" گفت: برجام ِ دولتی، به تاریخ پیوسته است و فقط می تواند مایه درس آموزی باشد. باید شکست برجام را "شکست یک اندیشه در اداره کشور" آن هم در چند دولت دانست.
حقوق شهروندی و اشتغال پناهندگان چگونه اعمال می‌شود؟
اسناد بین‌المللی/۲
فصل دوم و سوم کنوانسیون ۱۹۵۱ مربوط به امور پناهندگان به مسائل مهمی از جمله اشتغال، ازدواج، حقوق شهروندی و مالکیت معنوی آثار پناهندگان پرداخته است.
تعریف پناهنده در کنوانسیون پناهندگان چیست؟
اسناد بین‌المللی/۱
کنوانسیون مربوط به امور پناهندگان توسط ۱۴۶ کشور امضاء شده و با گذشت نیم قرن از تصویب آن از مهمترین اسناد حقوقی بین‌المللی در زمینه پناهندگان است.
۲۸ سال از نسل کشی خوجالی گذشت
۲۶ فوریه سالگرد نسل کشی خوجالی؛
مردم آذربایجان این فاجعه خونین را فراموش نکرده و نفرت و انزجار عمیق خود را نسبت به مرتکبین این نسل کشی ابراز می‌دارند.
دشمن ملت ما را نشناخته است/دلخوش به بحث‌های داخلی در انقلاب هستند
ظریف در جمع خبرنگاران:
وزیر امور خارجه گفت: دشمنان به هر جار و جنجالی که در خانه بین برادران و خواهران اتفاق می‌افتد، دلشان را خوش می‌کنند تا به آرزوی ۴۱ ساله خود دست یابند.
غرب به افول خود و ظهور تمدن انقلاب اسلامی اذعان دارد
حجت الاسلام صدیقی در هیئت محبان فاطمه زهرا:
امام جمعه موقت تهران نهضت عاشورا را موجب بقای اسلام دانست و گفت: انقلاب اسلامی تمدنی است که در جهان ظهور می‌کند و تمدن غرب رو به افول است.
پهبادهای آمریکا توان رویارویی با تجهیزات ایران و یمن را ندارد
در برنامه رو در رو مطرح شد؛
انجام عملیات بزرگ نصر من الله رزمندگان یمنی موضوع برنامه چهارشنبه شب رو در رو از شبکه چهار سیما بود که مراد عنادی با دعوت از مجتبی امانی کارشناس غرب آسیا و نماینده پیشین جمهوری اسلامی ایران در مصر و عبدالله عبداللهی کارشناس سیاسی، ابعاد مختلف این عملیات بزرگ را بررسی کردند.
بخشی از عقب نشینی از یمن تاکتیکی است
در برنامه رو در رو مطرح شد:
عقب نشینی عربستان و امارات از یمن موضوع برنامه این هفته رو در رو از شبکه چهار سیما بود که با حضور حسین اکبری سفیر پیشین ایران در لیبی و سید هادی سیدافقهی کارشناس مسائل غرب آسیا و با اجرای مراد عنادی بررسی شد.
صفحه  از ۱۱