پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

ترامپ امنیت جهان را با خطر جدی مواجه کرده است‌
وزیر دفاع در فرودگاه مسکو:
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز مهم‌ترین موضوع «ترامپیسم» در جهان است که یک ویژگی شبیه نازیسم دارد، گفت: ترامپ امنیت جهان را با مخاطرات جدی مواجه کرده است.
تصمیم آمریکا به مرجعیت سپاه در مبارزه با تروریست‌ها منجر خواهد شد
پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح اقدام اخیر آمریکایی‌ها در قرار دادن سپاه در زمره سازمان‌های تروریستی را ناشی از عصبانیت و بن‌بست راهبردی آنان توصیف و تاکید کرد: اطمینان دارم این تهدید عقیم و تصمیم شکست‎خورده به فرصتی برای ارتقای محبوبیت و مرجعیت سپاه در مبارزه واقعی با تروریسم تبدیل خواهد شد.
نیروهای مسلح مکمل همدیگر هستند
سردار صابری:
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: نیرو‌های مسلح کشورمان همدل در کنار یکدیگر هستند؛ یعنی نه‌تنها رقیب یکدیگر نیستند، بلکه مکمل همدیگر هستند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش عازم چین شد
امیر دریادار حسین خانزادی در صدر هیئت عالی رتبه نظامی، صبح امروز به کشور چین سفر کرد.
هوانیروز رکورد خلبانی در بحران را زد
امیر قربانی مطرح کرد؛
فرمانده هوانیروز ارتش با بیان اینکه تاکنون حدود ۴۰ فروند بالگرد جهت انجام ماموریت‌های امدادرسانی وارد مناطق سیل‌زده شده‌اند، از انجام بیش از هزار سورتی پرواز در این مناطق خبر داد.
نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان آغاز شد
پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان از امروز یکشنبه به میزبانی ستاد کل نیروهای مسلح سلطنت عمان در مسقط پایتخت این کشور فعالیت خود را آغاز کرد.
نبوغ شهید صیاد شیرازی در مسائل استراتژیک عنوان کرد
امیردریادار خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: شجاعت، دینداری، خلوص نیت، بصیرت، تواضع و نبوغ در مسائل استراتژیک از ویژگی‌های بارز سپهبد شهید علی صیاد شیرازی بود.
استقرار موکب های اربعین به مدت یک ماه در مناطق در معرض سیل
در پیام سرلشکر سلیمانی مطرح شد؛
فرمانده نیروی قدس سپاه با اعلام حضور پیشکسوتان دفاع مقدس در ادامه کمک رسانی به سیل زدگان از استقرار موکب های خدمت رسانی اربعین به مدت یک ماه در مناطق در معرض سیل خوزستان و لرستان خبر داد.
۱۲ فروردین زمینه ساز استقلال و آزادی کشور شد
بیانیه ارتش به مناسبت ۱۲ فروردین
ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، آن را از بزرگ ترين اعياد ملى و مذهبى و زمینه ساز استقلال و آزادی برای کشور دانست.
امدادرسانی در مناطق صعب‌العبور استان گلستان ادامه دارد
امیر سرتیپ حیدری؛
فرمانده نیروی زمینی با بیان اینکه ارتش از وضعیت تمامی روستاهای گرفتار در سیل اطلاع دارد، گفت: شرایط طبیعی، تقریبا در مناطق سیل زده شکل گرفته و خدمات‌رسانی توسط کارکنان ارتش در مناطق صعب‌العبور استان گلستان تا آخرین لحظه انجام خواهد شد.
صفحه  از ۳