پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

امیر پورداراب حقیقتا فرمانده ای غیور بود
در پیام تسلیت محسن رضایی آمده:
در پیام محسن رضایی خطاب به فرمانده کل ارتش آمده است: امیر پورداراب، حقیقتاً فرمانده ای غیور و شجاع بود و در عرصه های مختلف خدمت، صادقانه تلاش کرد.
انتقام از عاملان ترور شهید فخری‌زاده در دستور کار قرار گرفت
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طراحان، عاملان و حامیان ترور شهید فخری‌زاده بدانند اینگونه جنایات در عزم و اراده ایرانیان خللی ایجاد نخواهد کرد و انتقام و مجازات سخت آنان در دستور کار قرار گرفته است.
خاطره‌گویی رحیم صفوی از فرزندان رهبر انقلاب در جبهه‌
سردار سرلشکر رحیم صفوی در مراسم پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت خاطره‌ای از رهبر انقلاب و فرزندان ایشان در جبهه‌ بازگو کرد.
ما تا آمریکا را از منطقه خارج نکنیم انتقام حاج قاسم را نگرفته‌ایم
محسن رضایی در جمع برگزار کنندگان دومین همایش بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مسئولان کمیته برگزاری همایش بین‌المللی «مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز» گفت: ما تا آمریکا را از منطقه خارج نکنیم انتقام حاج قاسم را نگرفته‌ایم.
پیام تسلیت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش
محسن رضایی، با صدور پیامی، شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به محضر فرمانده معظم کل قوا، فرمانده کل ارتش و خانواده های داغدار تسلیت گفت.
پیام تسلیت وزیر کشور در پی شهادت دریاداران ارتش
جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا در پی سانحه منجر به شهادت تعدادی از دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت ارسال کرد.
امیر سرلشکر موسوی به فرماندهان نیروهای ارتش دستور  آمادگی برای کمک داد
در پی زلزله اخیر استان تهران و برخی استانهای همجوار، فرمانده کل ارتش به فرماندهان نیروهای ارتش، دستور داد آمادگی کامل برای کمک به ستاد بحران داشته باشند.
آماده باش یگان های ارتش در پی زلزله اخیر تهران
سخنگوی ارتش مطرح کرد؛
امیر سرتیپ دوم تقی خانی ضمن ابراز امیدواری برای در امان ماندن هم‌‌وطنان از هر نوع خسارت زلزله امشب تهران، تاکید کرد یگان‌های ارتش در تهران و استان‌های همجوار، آماده کمک‌رسانی هستند.
در پی پرتاب موفقیت آمیز و غرور آفرین ماهواره نور توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشگر پاسدار دکتر محسن رضایی با ارسال پیامی، تحقق این گام را به فرماندهی کل قوا و سرلشگر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
آمادگی لازم برای مردم‌یاری در مناطق در خطر سیل
دستور امیر سرلشکر موسوی به فرماندهان نیروهای چهارگانه ارتش؛
فرمانده کل ارتش با تاکید بر حفظ آمادگی رزمی و ادامه روند امداد رسانی در مبارزه با ویروس کرونا، به فرماندهان نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی و دریایی دستور داد تا آمادگی لازم برای مردم‌یاری در مناطق در خطر سیل را داشته باشند.
صفحه