پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

تیزر فیلم
با پایان تصویربرداری در سکوت خبری
با اتمام فیلمبرداری فیلم "۲۴ ساعت" به نویسندگی و کارگردانی سهیل عبدالهی، تیزر این فیلم رونمایی شد.
مراسم تشییع نمادین
صبح امروز با حضور عزاداران حسینی مراسم تشییع نمادین "پیکر شهدای کربلا" در زاهدان برگزار شد.
فیلسوفی با شال گردن زرد
نقد در ستایش تئاتر با عکس
بدون شک "اگزوپری" در رمان فرا داستانی اش "شازده کوچولو"، فقط دنبال قصه گفتنن نبوده است و تصمیم داشته با این روایت، عرفان و ارزشهای انسانی را به رخ بی باوران به این ارزشها بکشد زیرا او اعتقاد داشته، انسانِ کامل همان کودکیِ پاک انسان است.
آل بویه موسس جشن غدیر نیست/چرا آیه تبلیغ در سه مرحله نازل شد؟
آیت الله یوسفی غروی:
استاد تاریخ و حوزه گفت: این که آل بُوَیه یا به بیان رضاخانی آل بویه جشن غدیر را به تبعیت از فاطمیان راه انداخته باشد صحیح است اما آل بویه موسس این کار نیستند.
ابوریحان در غرب ناشناخته مانده است/ دانشمندی با ۱۵۰ رساله علمی
غلامرضا اعوانی:
غلامرضا اعوانی در مراسم بزرگداشت ابوریحان بیرونی گفت: متأسفانه بر خلاف ابن سینا هیچ کدام از کتاب های ابوریحان بیرونی به لاتین ترجمه نشده است، بنابراین در غرب تا دوره جدید ناشناخته مانده است.
دانشجویان دانشگاه تهران بیشترین مشارکت را در نمایش های تئاتر مولوی دارند
روزهای شلوغ تئاتر مولوی در شهریور داغ تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، با پایان هفته دوم اجراهای شهریورماه، نمایش های «از خط زرد فاصله بگیرید» اثر تحسین شده بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به کارگردانی رضا رشادت از دانشگاه تهران، «فرایند» اثر برگزیده جشنواره بیست و یکم به کارگردانی علی کرسی زر از دانشگاه سوره، «ال اس دی» به کارگردانی پویا عربگری از دانشگاه هنر و معماری، «ادیپ افغانی» به کارگردانی مجتبا جدی از دانشگاه میراث فرهنگی و «راندوو» به کارگردانی وحید منتظری از دانشجویان پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران مورد استقبال تماشاگران قرار گرفتند.
ورکشاپ نقاشی گروهی در طبیعت، شرکت کنندگان خودش را شناخت
"اعلام اسامی شرکت کنندگان در ورکشاپ نقاشی گروهی در طبیعت"
ورکشاپ نقاشی گروهی در طبیعت به دبیری استاد امیر کیانی در رشته آبرنگ، سه شنبه 13 شهریور ماه 1397 در بوستان جمشیدیه برگزار خواهد شد.
رفتیم ماهی صید کنیم با قران برگشتیم  و پس از خشک کردن کتاب های مقدس قرانی شروع به تلاوت کردیم 
و خدا را شاکریم که با ایات قرانی برگشتیم
پیدا شدن کتب قرانی از اعماق دریای چاه نیمه
دو روزی بود که در محل ماهیگیری حضور داشتیم و صبح روز سوم که برای جمع کردن تور های ماهیگیری به محل رفتیم پس از نیم ساعت تلاش با کیسه ای سربسته مواجع شدیم و هزار سوال در ذهنمان از محتویات کیسه نقش بست
نارضایتی مردم سیستان از عدم حضور کارکنان پست بانک زابل در ساعات اداری
با توجه به طوفانهای شدید اخیر در سیستان و کاهش دید و مشکلات در رفت و امد مردم به شهر.. عدم حضور و پاسخگویی به موقع کارکنان پست بانک زابل مشکلاتی برای مردم به وجود اورد
به گزارش خبر گذاری پایگاه خبری گیتی انلاین باتوجه به شرایط نامناسب اب و هوا و مشکلات در رفت وامد مردم ومتاسفانه عدم حضور کارکنان نهاد مربوطه به موقع در این شعبه مشکلات فراوانی برای ارباب رجوع به وجود امده است
کارگاه آموزشی غدیرشناسی و پاسخ به شبهات در ایرانشهر برگزار شد
با مشارکت اداره تبليغات اسلامي ايرانشهر، همزمان با آغاز دهه امامت و ولايت کارگاه آموزشي غديرشناسي و پاسخ به شبهات با حضور روحانيون منطقه و مسئولين هيئات مذهبي برگزار شد.
صفحه  از ۶