پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

سیره فاطمی، شاخصه مهر و اعتدال دینی و عامل وحدت اسلامی
«نکته حایز اهمیت در مطالعه سیره آن بزرگ بانو آن است که زهرای اطهر (س) با عمری بسیار کوتاه اما پربار، شخصیتی فراگیر داشته و خطابه به یادگار مانده از ایشان منشوری جهانی است که می‌تواند مایه وحدت و انسجام بین مسلمین شود. از این منظر حضرت زهرا (س) یک الگوی فراگیر و مطلق است که به شهر، دیار و زمان خاصی بستگی ندارد و الگوی همه قرون و اعصار است، نه قرن و عصر خاصی و می‌تواند، در همه زمینه‌ها، سرمشق نسل امروز و فردا قرار گیرد.»
رقابت داغ مونولوگ ها و نمایشنامه خوانی ها
برنامه روزهای ششم و هفتم نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی
روزهای ششم و هفتم نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی، شاهد اجرای دو مونولوگ و چهار نمایشنامه خوانی است.
همایش بزرگ برگزیدگان تئاتر استان ها پایان یافت
پایانى بر یک آغاز
همایش بزرگ برگزیدگان جشنواره هاى تئاتراستانى به کارخود پایان داد.
گزارش تصویری نشست خبری پویش
چند شات خبر
نشست خبری پویش "کتاب قهرمان" با حضور "سیدسجاد موسوی" دبیر پویش، "مهدی طحانیان" راوی کتاب "سرباز کوچک امام"، "قلعه قوند" معاون پژوهشی نشر "پیام آزادگان"، "دوست‌کامی" نویسنده کتاب "سرباز کوچک امام" صبح روز دوشنبه، 12 آذر ماه 1397 در موسسه پیام آزادگان برگزار شد. گیتی آنلاین/ عکاس: مجید نیک نفس
تیزر فیلم
با پایان تصویربرداری در سکوت خبری
با اتمام فیلمبرداری فیلم "۲۴ ساعت" به نویسندگی و کارگردانی سهیل عبدالهی، تیزر این فیلم رونمایی شد.
مراسم تشییع نمادین
صبح امروز با حضور عزاداران حسینی مراسم تشییع نمادین "پیکر شهدای کربلا" در زاهدان برگزار شد.
فیلسوفی با شال گردن زرد
نقد در ستایش تئاتر با عکس
بدون شک "اگزوپری" در رمان فرا داستانی اش "شازده کوچولو"، فقط دنبال قصه گفتنن نبوده است و تصمیم داشته با این روایت، عرفان و ارزشهای انسانی را به رخ بی باوران به این ارزشها بکشد زیرا او اعتقاد داشته، انسانِ کامل همان کودکیِ پاک انسان است.
آل بویه موسس جشن غدیر نیست/چرا آیه تبلیغ در سه مرحله نازل شد؟
آیت الله یوسفی غروی:
استاد تاریخ و حوزه گفت: این که آل بُوَیه یا به بیان رضاخانی آل بویه جشن غدیر را به تبعیت از فاطمیان راه انداخته باشد صحیح است اما آل بویه موسس این کار نیستند.
ابوریحان در غرب ناشناخته مانده است/ دانشمندی با ۱۵۰ رساله علمی
غلامرضا اعوانی:
غلامرضا اعوانی در مراسم بزرگداشت ابوریحان بیرونی گفت: متأسفانه بر خلاف ابن سینا هیچ کدام از کتاب های ابوریحان بیرونی به لاتین ترجمه نشده است، بنابراین در غرب تا دوره جدید ناشناخته مانده است.
دانشجویان دانشگاه تهران بیشترین مشارکت را در نمایش های تئاتر مولوی دارند
روزهای شلوغ تئاتر مولوی در شهریور داغ تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، با پایان هفته دوم اجراهای شهریورماه، نمایش های «از خط زرد فاصله بگیرید» اثر تحسین شده بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی به کارگردانی رضا رشادت از دانشگاه تهران، «فرایند» اثر برگزیده جشنواره بیست و یکم به کارگردانی علی کرسی زر از دانشگاه سوره، «ال اس دی» به کارگردانی پویا عربگری از دانشگاه هنر و معماری، «ادیپ افغانی» به کارگردانی مجتبا جدی از دانشگاه میراث فرهنگی و «راندوو» به کارگردانی وحید منتظری از دانشجویان پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران مورد استقبال تماشاگران قرار گرفتند.
صفحه  از ۷