پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

با این 20 روش از ابتلا به سرماخوردگی پیشگیری کنید
گیتی آنلاین - فصل سرماخوردگی از راه رسیده و بسیاری از ما به دنبال یافتن روش‌های درمانی به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس‌ها هستیم.
نجفی بدون رقیب شهردار تهران شد/اولین غیبت سکان دار بهشت در جلسه رسمی
گیتی آنلاین-محمدعلی نجفی در جلسه رسمی امروز شورای پنجم به عنوان شهردار انتخاب شد.نجفی در جلسه رأی گیری رسمی شورایی ها حضور نیافت.
دخترهای این روستا در سن بلوغ، پسر می‌شوند! +عکس
گیتی آنلاین-در یک پدیدۀ عجیب وراثتی، دختران روستایی در جمهوری دومنیکن در دوران بلوغ بدون مداخله پزشکی پسر می شوند!
۵ استان کشور درگیر سیل تابستانه/ وقوع طوفان شن در ۴ شهرستان سیستان و بلوچستان
گیتی آنلاین-رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۵ استان کشور گفت: یک نفر به دلیل این حادثه در ساوجبلاغ مفقود شده است.
گروکشی داروهای حیاتی برخی از بیماران خاص به دلیل مطالبات بیمه‌ای
گیتی آنلاین-سهمیه داروهای حیاتی برخی از بیماران خاص در انبارهای دارویی به دلیل عدم پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی از سوی سازمان‌های بیمه‌گر دپو شده است.
دولت حق ندارد افزایش مستمری را نپردازد/ کمیته امداد و بهزیستی سکوت نکنند
گیتی آنلاین-عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در بودجه سنواتی کشور آمده و نباید قطع شود گفت: باید دلایل این عدم پرداخت مشخص شود که آیا این اقدام دولت یک ژست انتخاباتی بوده یا خیر.
زندگی داخل سطل آشغال/«چته، چی می خوای؟»
گیتی آنلاین-بی توجه به اطراف، سرش درون سطل زباله بزرگ خیابان است. درون سطل زباله خم شده است و بدون توجه به چیزی درحال گشتن است تا شاید چیز به درد بخوری پیدا کند.
کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال 96 اعتبار دارد/ هزینه صدور کارت هوشمند ملی ۳۱ هزار تومان است
گیتی آنلاین-سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که تاریخ صدور کارت ملی قدیمی آنها بین سال‌های 80 تا 89 است، تا پایان امسال کارت‌شان اعتبار دارد و باید به ادارات ثبت احوال، دفاتر پست و پیشخوان دولت برای صدور کارت‌ هوشمند ملی مراجعه کنند.
انحصار واردات دارو در اختیار شرکت‌های دارویی خاص/ آمارسازی وزارت بهداشت و ادعای دروغین کاهش واردات دارو/ هفتاد درصد بازار داروهای وارداتی در انحصار ۲ شرکت واردکننده
گیتی آنلاین-رئیس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی با بیان اینکه انحصار هفتاد درصد بازار داروهای وارداتی در انحصار ۲ شرکت واردکننده است گفت: چندی پیش آقای دیناروند انحصاری به یک شرکت تولید کننده دارویی داد که متعلق به همسرشان بود که بعد از اعتراض ما این انحصار لغو شد.
آخرین وضعیت جراحی کودک مشهور حادثه تروریستی مجلس/ «عماد» در آی سی یو بستری است
گیتی آنلاین-«عماد» کودک مشهور حادثه تروریستی مجلس، ظهر امروز پس از عمل جراحی در بخش آی سی یو مرکز طبی کودکان بستری شد.
صفحه  از ۳