پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

نمایش
ونسان ونگوگ روی صحنه تالار حافظ
نمایش "پروانه و یوغ" نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی جواد محمدپور از ۱۸ فروردین ماه تا ۱۸ اردیبهشت ماه در تالار حافظ به روی صحنه خواهد رفت.
نظر و مشورت اهل هنر را جویا شوید
بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون درباره اجرای طرح پهنه رودکی بیان کرد
«محمود پاک‌نیت» از سرآمدان تئاتر و سینماست. نقش‌آفرینی‌اش در سریال‌های «روزی روزگاری»، «پدر سالار» و این روزها، سریال «شهرزاد»، او را به یکی از چهره‌های ماندگار در سینما و تلویزیون تبدیل کرده است. پاک‌نیت درباره پهنه رودکی که قرار است به‌زودی در منطقه 11 راه‌اندازی شود، می‌گوید: «برای ساخت و تجهیز پهنه رودکی باید نظر اهل هنر را جویا شد. برای هرچه بهتر شدن برنامه‌های شبانه‌روزی اهل هنر و دوستداران هنر در پهنه رودکی، باید از حضور و وجود هنرمندان تراز اول در عرصه‌های مختلف بهره‌برد.» گفت‌وگوی کوتاه ما را با این بازیگر پیشکسوت بخوانید.
قطعه «حلالم کن» محسن چاوشی به عنوان تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «ژن خوک» منتشر شد
همزمان با نخستین روزهای اکران
قطعه «حلالم کن» با صدای محسن چاوشی که برای فیلم «ژن خوک» ساخته جدید سعید سهیلی خوانده است، همزمان با نخستین روزهای اکران این فیلم رونمایی شد.
دریافت پیشنهادهای اجرا در سال جدید
مرکز تئاتر مولوی منتشر کرد
تئاترمولوی پیشنهادات گروههای نمایشی دانشگاهی برای اجرای عمومی در سال 1398 را دریافت می کند.
فراخوان چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد منتشر می‌شود
مدیر دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد خبر داد
مدیر دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد از انتشار فراخوان رسمی چهاردهمین جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در هفته هنر انقلاب اسلامی خبر داد.
دبیر سال آینده معرفی می‌شود
مدیر کل اداره هنرهای نمایشی خبر داد
مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد طی جلسه اخیر شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ۴ کاندیدا برای دبیری دوره سی و هشتم این رویداد مدنظر قرار گرفته‌اند.
فراخوان ارسال مقاله
در قالب شانزدهمین دوره بزرگداشت روز جهانی و روز ملی تئاتر منتشر شد
خانه تئاتر در پی برگزاری هفته جشن اردیبهشت تئاتر ایران، فراخوان ارسال مقاله منتشر کرد.
پیشکسوت نمایش‌های آیینی، پیشنهاد تملک خانه‌های بزرگ در خیابان نوفل‌لوشاتو را به متولیان شهری برای اجراهای سنتی می‌دهد
احیای تئاتر روحوضی امکان‌پذیر است
داود فتحعلی‌بیگی از چهره‌هایی است که عمری خاک صحنه خورده است و شاگردان زیادی را درعرصه تئاتر پرورش داده و به جامعه بازیگری معرفی کرده است. با او در حاشیه جشنواره تئاتر «فجر» در کنار «تئاترشهر» جایی که قلب طرح «پهنه رودکی» در آنجا می‌زند در حالی به گفت‌وگو پرداختیم که این هنرمند از دغدغه‌ها و نگرانی‌هایش راجع به مشکلاتی که تئاتر خیابانی این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کند و از امیدهایش برای احیای تئاترهای روحوضی با اجرای پهنه فرهنگی رودکی سخن می‌گوید. او همچنین به مسئولان اجرای این طرح برای غنای برنامه‌های این پهنه و گره‌گشایی از کار تئاتر پیشنهادهایی ارائه می‌کند.
پهنه رودکی سرآغاز فعالیت‌های فرهنگی موثر در حوزه کودک باشد
مجری پیشکسوت حوزه آموزش کودک عنوان کرد
بچه‌های نیمه دوم دهه 60 و اوایل دهه 70 با اسم «شهرک الفبا» همان برنامه‌ای که برای نخستین بار موسیقی را با آموزش و درس و مدرسه پیوند داد. آشنایند. «فردوس حاجیان» مجری این برنامه را بسیاری با عنوان «عمو فردوس» می‌شناسند. عمو فردوس اکنون سال‌هاست در تلویزیون برنامه اجرا نمی‌کند، اما همچنان دغدغه‌آموزش کودکان را دارد. با او درباره کودکان شهر و اثری که پهنه فرهنگی رودکی می‌تواند در تربیت و آموزش کودکان ایفا کند، همصحبت شده‌ایم.
آثار راه یافته به «بخش مدرسان» جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند
با اعلام نام سه نمایش
هیات ارزیاب و انتخاب «بخش مدرسان» و «بخش دانشجویی بین الملل» بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران آثار راه یافته به «بخش مدرسان» را معرفی کردند.
صفحه  از ۱۴۲