پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

نمایشنامه خوانی «یک تا ده دقیقه» در حوزه هنری اجرا می‌شود
۲۵ تیرماه؛
نمایشنامه «یک تا ده دقیقه» به نویسندگی کریستوفر دورنگ _ تر الگزاندر والنزا و ترجمه هائده حائری وبه کارگردانی مهدی خطیبی در حوزه هنری ۲۵ تیر ساعت ۱۸:۰۰ در تماشاخانه مهر حوزه هنری نمایشنامه خوانی واجرا می‌شود.
دبیر و هیئت انتخاب آثار «جشنواره نقالی و پرده خوانی غدیر» منصوب شدند
طی احکامی جداگانه؛
با احکام کوروش زارعی، مرشد محسن میرزاعلی به عنوان دبیر و عضو هیئت انتخاب آثار و اردشیر صالح پور و محمدرضا معجونی نیز به عنوان اعضای هیئت انتخاب آثار«پنجمین جشنواره نقالی و پرده خوانی غدیر، مباهله (نقالان علوی)» منصوب شدند.
آشیان بر بلندای قله حقیقت
نقد در ستایش تئاتر؛
ستاره کدخدایی منتقد تئاتر در یادداشتی درباره نمایش «ادواردو» نوشته راحیل سرهنگی و به کارگردانی ابوالفضل عشرب عنوان می کند که «ادواردو»، فرصت دیدار با تاثیر عشق و پرواز با بال حق است؛ آشیان گزیدن بر بلندای قله حقیقت!
دولت تنظیم‌گر موفقی نبوده و از بخش خصوصی عقب افتاده است
مهندس ضرغامی عنوان کرد:
مراسم توسعه گردشگری ایران کهن با خلاقیت و نگاه دانش‌بنیان روز سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مشاوران و معاون گردشگری و معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع‌فرهنگی، رئیس جهاد دانشگاهی و رئیس مرکز و دبیر ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق برگزار شد.
بزرگترین دستاورد «کمیک ایلیا» ایرانی نوشتن است
در نشست «گویایی متن، پویایی نما» مطرح شد:
پرستو عسگرنژاد با تأکید براینکه بزرگترین دستاورد «کمیک ایلیا» ایرانی نوشتن است،گفت: کمیک ایلیا مسئله و فرهنگ مغفول مانده‌ی را با یک ژانر مغفول مانده احیا کرده است.به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سی‌ و نهم محفل عصرنشینی هنر و اندیشه «دیدار» که به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار می‌شود میزبان نشست «گویایی متن، پویایی نما»؛ با نگاهی به مجموعه داستان‌های مصور «ایلیا (تولد یک قهرمان)» شد.
­­­فراخوان چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی
توسط حوزه هنری اعلام شد؛
حوزه هنری انقلاب اسلامی برای عرض ارادت هنرمندان به ساحت مقدس امام حسین(ع) و شهدای گرانقدر کربلا چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی را برگزار می کند.
اجرای
به کارگردانی نسیم ادبی و ندا شاهرخی به روی صحنه می رود؛
نمایش " توران‌دخت " اثری مشترک از نسیم ادبی و ندا شاهرخی از ۱۹ تیر ساعت ۲۱ در سالن شماره یک سپند روی صحنه می‌رود.
«پیتوک» از چهارشنبه روی پرده سینماها می‌رود
هادی حجازی فر و مهتاب کرامتی در نقشی متفاوت؛
فیلم سینمایی «پیتوک» به کارگردانی سید مجید صالحی و تهیه کنندگی سید محمد قاضی از چهارشنبه 15 تیرماه به روی پرده سینماهای تهران و شهرستان‌ها می‌رود.
اولین جلسه کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتربرگزار شد
با انتخاب رئیس و مسئولان بخش‌های مختلف؛
اولین جلسه هیات مدیره جدید کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر برگزار و طی آن رئیس هیات مدیره، نایب رئیس، نماینده کانون در جلسه شورای هیات مدیره، مدیر کمیته آموزش و سخنگوی این کانون انتخاب شدند.
«دوچرخه» در مرحله تدوین و صداگذاری
به کارگردانی سید محمدصادق سیادت آماده شرکت در جشنواره های داخلی و خارجی می شود؛
فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت، تهیه کنندگی مونا جعفری سلیم به پایان فیلمبرداری، در مرحله تدوین و صداگذاری قرار گرفت.
صفحه