پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

حرکت و موسیقی مثل برادرهای دوقلو می مانند
طراح رقص نامدار مالزیایی مطرح کرد:
استاد راملی ابراهیم، طراح رقص نامدار مالزیایی به خبرنگار گیتی آنلاین گفت که حرکت و موسیقی به یکدیگر تعلق دارند. شما، ابتدا حرف می زنید یا اول، حرکت می کنید؟ از آنجا که موسیقی و رقص، همانند هستند و شما قبل از اینکه برقصید، موسیقی را می شنوید. من، فکر می کنم این یک اصل و انسان توامانی از حرکت و موسیقی است و هر دوی آنها در کنار هم می آیند انگار که برادرهای دوقلو باشند.
«بازتاب هنر مانوی در قطعات مجموعه برلین»
در سلسله‌نشست‌های هنر و آموزه‌های شرقی بررسی می‌شود؛
چهارمین نشست از سلسله‌نشست‌های هنر و آموزه‌های شرقی با عنوان «بازتاب هنر مانوی در قطعات مجموعه برلین» با حضور دکتر محمد شکری فومشی، روز دوشنبه، ۲۹ مهر ماه، ساعت ۱۶ الی ۱۸ در پژوهشکده هنر برگزار می شود.
پایبندی به اصول اخلاقی و قانونمداری از خصوصیات بارز استاد عطارچیان است
مدیر موزه خوشنویسی ایران عنوان کرد:
هومن یوسفدهی در مراسم نکوداشت استاد عطارچیان، گفت: بسیار مسرورم که ششمین مراسم نکوداشت استادان پیشکسوت در هفته خوشنویسی در موزه خوشنویسی ایران برگزار می شود.
قدرشناسی از بزرگان چراغ راه شدن آنها برای دیگران است
معاون امور هنری وزارت ارشاد عنوان کرد:
معاون امور هنری وزارت ارشاد گفت: قدرشناسی از بزرگان بیش از اینکه قدرشناسی از آن چهره‌ها باشد چراغ قراردادن آنها برای سایرین است.
برپایی نمایشگاه عکس
با نمایش 40 تابلو عکس صورت گرفت؛
همزمان با عزاداری شیعیان برای ایام اربعین حسینی، نمایشگاه عکسی از آثار عکاسان بین المللی با عنوان" راهپیمایی اربعین" در لابی مرکز همایش های برج میلاد برپا شده است.
دومین دوره جشنواره ملی فیلم و عکس «مادر» برگزار می‌شود
با موضوع ارج نهادن به مقام والای مادر؛
دومین دوره جشنواره ملی فیلم و عکس «مادر» به منظور ارج نهادن به مقام والای مادر در سال جاری برگزار می‌شود.
مراسم نکوداشت استاد «محمدحسین عطارچیان» برگزار شد
همزمان با آغاز هفته خوشنویسی؛
پنجمین مراسم نکوداشت اساتید برجسته و پیشکسوت هنر خوشنویسی در عصر روز دوشنبه در موزه خوشنویسی ایران و با نکوداشت استاد «محمدحسین عطارچیان» برگزار شد.
«سماع شکسته»، بهترین‌های خط شکسته معاصر را به «صبا» آورد
با نمایش 270 اثر از حدود 200 هنرمند؛
با گشایش نمایشگاه خوشنویسی «سماع شکسته»، صبا میزبان بزرگ‌ترین مجموعه خط شکسته به‌روایت استاد یدالله کابلی و شاگردان برجسته این پیش‌کسوت طراز اول شکسته‌نویسی ایران شد.
تمدید مهلت شرکت در فراخوان طراحی سردیس نامداران ایل بختیاری
دو بخش از فراخوان برگزیده‌ای نداشت؛
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور گرامیداشت نام آوران و مشاهیر ایل بختیاری، برای دریافت طرح سردیس نامداران ایل بختیاری فراخوان داده بود که مهلت شرکت در این فراخوان افزایش یافت.
بازرس خانه موسیقی انتخاب شد
در مجمع عمومی سالانه خانه موسیقی؛
مجمع عمومی سالانه خانه موسیقی جهت انتخاب بازرس برگزار شد و با رای اعضای مجمع آذر هاشمی به عنوان بازرس و بهروز مبصری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
صفحه  از ۶۲