پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

گزارش تصویری
چند شات خبر
مراسم عزاداری روز عاشورای حسینی، ظهر پنج شنبه با برگزاری مراسم خیمه سوزان در بازار تهران و با حضور گسترده عاشقان اهل بیت (ع) برگزار شد. گیتی آنلاین/ عکاس : سهیلا انصاری
گزارش تصویری
چند شات خبر
"کاخ گلستان" از کاخ‌های دوره زندیه و قاجار است که در مرکز شهر تهران و بازار تهران واقع شده‌است. کاخ گلستان با قدمتی بالغ بر ۴۴۰ سال یکی از منحصر به فردترین مجموعه‌های تاریخی ایران می‌باشد. گیتی آنلاین/ عکاس : سهیلا انصاری
ائمه جماعات شهریار به اردوی آموزشی، فرهنگی می روند
سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید اشرفی اصفهانی خبرداد:
70 نفر از ائمه جماعات ناحیه شهید اشرفی اصفهانی به اردوی فرهنگی- آموزشی دماوند می روند. در این اردو کلاس های درس و بحث توسط علمای قم برگزار خواهد شد.
افزایش ۱۵ درصدی تعداد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سه سال اخیر
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تعداد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۵ درصد افزایش داشته است.
معرفی طرحهای اشتغال روستایی مبتنی بر ظرفیتهای استان
طرحهای اشتغال روستایی مبتنی بر ظرفیتهای استان تعریف شود
سنجش 60 هزار نوآموز  دراستان
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنائی سیستان و بلوچستان خبرداد:
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنائی سیستان و بلوچستان گفت:پیش بینی می شود امسال تا پایان طرح 60 هزار نوآموز در بدو ورود به مدرسه مورد سنجش قرار گیرند.
بيهوده، حرفي نگویيم و حرفي، بيهوده نگویيم!
گیتی آنلاین - بعضي از افراد دنبال فرصتي مي‌گردند تا با بازي‌گرفتن واژه‌ها و كلمات، از پر كاهي كوه بسازند يا كوه را شايد ناخواسته و ندانسته، اندازه پر كاه ببينند و به تصوير بكشند.
محمدرضا احمدی نژاد شهردار کرج شد
گیتی آنلاین - در هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر کرج که امروز چهارشنبه سوم مرداد ماه برگزار شد بالاخره پس از سه ماه شهردار کرج مشخص شد.
تلگرام هرگز رفع فیلتر نمی شود
معاون دادستان کل کشور:
گیتی آنلاین - معاون دادستان کل کشور گقت: تلگرام هرگز رفع فیلتر نمی شود.
حاجیان ایرانی از امکانات استاندارد برخوردارند؛ حاجیانی که دارای بیماری های خاص هستند داروهای خود را به همراه داشته باشند
در نشست ویژه خبری مطرح شد:
زائران ایرانی خانه خدا دلباختگانی هستند که سال های زیادی است به انتظار نوبت حج تمتع بوده اند و هزینه این سفر معنوی که برای کشور برکات و خیرات بسیاری دارد با پول خود حاجیان تامین می شود و از هیچ یارانه ای برخوردار نیستند. حاجیان ایرانی از خرید سوغات و اجناس بازار عربستان استقبال نمی کنند. آنها از تحجدهای شبانه و روزه های مستحب ایام خاص استقبال می کنند و این ایام را به ذکر و دعا می گذرانند.
صفحه  از ۶