پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

۱۳ شغل خطرناک دنیا را بشناسید
گیتی آنلاین-بسیاری از ما شغل خود را سخت ترین کار دنیا می دانیم. البته شکی نیست که هر شغلی سختی های خاص خود را دارد اما بعضی مشاغل علاوه بر دشواری هایی که دارند، با مخاطرات زیادی هم همراه هستند.
شهر تهران در دست اصلاح‌طلبان بی‌برنامه
گیتی آنلاین -معاون قالیباف در شهرداری تهران گفت: مدیریت جدید شهری روی مسائل و مشکلات مالی تأکید می‌کند اما این کم‌کاری‌ها همه ناشی از بی‌برنامگی است و شاهدیم که اصلاح‌طلبان در این دوره برنامه‌ای برای اداره شهر ندارند.
سیل‌جمعیتی‌ایران تا ۱۴۳۰ به کجا می‌رسد؛ ۹۵یا۱۱۲میلیون نفر؟
گیتی آنلاین - پیش‌بینی رشد جمعیت به تفکیک هر استان | چالش تامین آب و نیازهای حیاتی ۱۰۰ میلیون نفر!
راه و مسیر توسعه و پیشرفت استان کرمانشاه کجاست؟
محمد آشنا عباس منش
سال های زیادی است که سخن از پیشرفت استان و شهر کرمانشاه زده می شود و هر کس مسئولیتی پیدا می کند یا می خواهد مسئولیتی کسب کند، قول می دهد که صنعت و اقتصاد استان را توسعه ببخشد تا استان و شهرمان پیشرفته و صنعتی شود. سال هاست که این سخن را در استان می شنویم ولی هیچ گاه روی پیشرفت را آنچنان که دلمان می خواهد ، ندیدیم!
تکریم ارباب رجوع به معنای احترام به رأی و مطالبه مردم است
معاون استاندار سمنان:
گیتی آنلاین - معاون استاندار سمنان گفت : تکریم ارباب رجوع ، احترام به رأی و مطالبات مردم است و پاشنه آشیل و چشم اسفندیار هر نظام، رضایت مردم است.
لزوم وارونگی برنامه درسی در تربیت معلم
گیتی آنلاین-سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه انتظار از معلم هنرمند این است که به شکل گروهی و جمعی اهمیت زیاد دهد، گفت: برنامه درسی در تربیت معلم باید وارونه شود. معلمان با رعایت نکاتی که مطرح شد می‌توانند در تدریس اثر بخش و دارای اعتبار اجتماعی باشند.
پرستاری از سگ، شغل جدید دختر جوان برای رهایی از تنهایی +عکس
گیتی آنلاین-پرستاری از سگ، شغل جدیدی است که این روزها عده ای حتی به صورت مجانی دنبال انجام آن هستند. اقدامی که نشانه بروز خلأ عاطفی در زندگی برخی افراد است.
صفحه  از ۴