پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

تکریم ارباب رجوع به معنای احترام به رأی و مطالبه مردم است
معاون استاندار سمنان:
گیتی آنلاین - معاون استاندار سمنان گفت : تکریم ارباب رجوع ، احترام به رأی و مطالبات مردم است و پاشنه آشیل و چشم اسفندیار هر نظام، رضایت مردم است.
لزوم وارونگی برنامه درسی در تربیت معلم
گیتی آنلاین-سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه انتظار از معلم هنرمند این است که به شکل گروهی و جمعی اهمیت زیاد دهد، گفت: برنامه درسی در تربیت معلم باید وارونه شود. معلمان با رعایت نکاتی که مطرح شد می‌توانند در تدریس اثر بخش و دارای اعتبار اجتماعی باشند.
پرستاری از سگ، شغل جدید دختر جوان برای رهایی از تنهایی +عکس
گیتی آنلاین-پرستاری از سگ، شغل جدیدی است که این روزها عده ای حتی به صورت مجانی دنبال انجام آن هستند. اقدامی که نشانه بروز خلأ عاطفی در زندگی برخی افراد است.
شغل اصلی راننده اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی «آهنگری» است/ نبستن کمربند ایمنی به سفارش راننده بود
گیتی آنلاین-گروه کارشناسی وزارت آموزش و پرورش که با هدف بررسی سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان هرمزگانی ماموریت ویژه یافته بود، گزارش اولیه خود را منتشر کرد.
اقدام بی‌سر و صدای سازمان محیط زیست برای واگذاری جزیره آشوراده+عکس
اولین سیلی «کلانتری» به محیط زیست کشور
گیتی آنلاین-در حالی که در سالهای گذشته بحث واگذاری جزیره زیست محیطی آشوراده در دریای خزر مورد انتقاد شدید کارشناسان محیط زیست قرار داشت، عیسی کلانتری در یک اقدام بی سر و صدا توافقاتی را برای واگذاری این جزیره با استاندار گلستان انجام داده، اقدامی که خبر آن حتی روی پرتال رسمی سازمان محیط زیست قرار نگرفت.
چهارشنبه روز پایان فعالیت شهردار تهران
گیتی آنلاین-یک منتخب شورای پنجم گفت: روز چهارشنبه (اول شهریور ماه) پایان کار شهردار کنونی تهران خواهد بود.
هاشمی رئیس شورای شهر تهران شد
گیتی آنلاین-عضو شورای پنجم شهر تهران با اکثریت آراء محسن هاشمی رئیس پنجمین دوره شورای شهر تهران شد.
پرسه در تلفن همراه بچه مدرسه‌ای‌ها/ ساعت‌هایی که پای کنجکاوی هدر می‌رود
گیتی آنلاین-تلفن همراه با قابلیت‌های بی‌شماری که دارد، این امکان را به نوجوانان می‌دهد که بتوانند استفاده‌های متفاوتی از آن داشته باشند اما زمان‌هایی که نوجوانان در گوشی‌شان سپری می‌کنند، مشغول چه کاری هستند و چقدر نظارت بر آنها وجود دارد؟
آغاز به کار شوراهای شهر و روستا از ۲۵ مردادماه
گیتی آنلاین-علیرغم آن که پیشتر اعلام شده بود شوراهای کشوراز ۱۲ شهریور آغاز به کار خواهد کرد اما با قانون جدید شوراها که رئیس جمهور ابلاغ کرده این شوراها از اواخر مرداد فعالیت خود را شروع می‌کنند.
صفحه  از ۳