پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

هم‌اندیشی هنر و رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود
به همت فرهنگستان هنر
هم‌اندیشی هنر و رسانه‌های دیجیتال به همت معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.
کارهای فرهنگی و هنری تأثیر بیشتری در حل مشکل آب دارند
افشین شاهرودی مطرح کرد
داور چهارمین جشنواره ملی عکس آب معتقد است؛ نمایش موضوع مهم و حیاتی مثل آب در جشنواره ها می تواند ابعاد این بحران را هر چه بهتر برای مردم شرح دهد تا در مواجهه با این مایه حیاتی بهتر از آن نگه داری کنند.
آسمان چهل میدان و بوستان پایتخت غرق نور می شود
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
دکتر برزین ضرغامی، از نورافشانی ۴۰ میدان و بوستان شهر تهران به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: امشب ۴۰ نقطه از میادین و بوستان های شهر تهران به مناسب فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نورافشانی می شود.
جوایز نقدی در انتظار برندگان مسابقه شمعدونی
مسابقه شمعدونی به منظور ارتقا، فرهنگ عمومی برگزار می شود
لاله کاظمی معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیبیاسازی شهر تهران، گفت: جشنواره شمعدونی با گستردگی و ویژگی بیشتر با همکاری مساجد، اصناف و مدارس برگزار خواهد شد.
جشنواره شمعدونی می تواند حال مردم را بهبود بخشد
آمادگی سرای محلات برای همکاری بیشتر با سازمان زیباسازی
مهدی شیرزاد سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مدیریت محله گفت: امیدوارم در راستای شاد کردن مردم بتوانیم با همکاری سازمان زیباسازی اقدامات مفیدی در شهر تهران انجام دهیم.
تشکیل جلسه کمیته رنگ‌آمیزی المان‌های شهری
اهمیت موضوع استفاده از رنگ در شهر
جلسه کمیته رنگ‌آمیزی المان‌های شهری با حضور دکتر برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران، مهندس لاله کاظمی معاون مناطق و امور هماهنگی سازمان، دکتر یاسر جعفری معاون فنی و هنرهای شهری سازمان و اعضای کمیته متشکل از مهندس بهرام کلهرنیا، مهندس عین‌الهی، مهندس فرخنده کیش، مهندس مروارید قاسمی و دکتر شهریاری تشکیل شد.
برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی
با شعار" امنیت و ایمنی، پشتوانه تولید داخلی"
مدیر عامل ناجی پاس و دبیر نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۸ گفت: هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس ۲۰۱۸) با شعار" امنیت و ایمنی، پشتوانه تولید داخلی" از تاریخ ۹ تا ۱۲ مهرماه سال جاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
تشکیل کار گروه 'تقویت و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان'
مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان خبر داد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: پیرو سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان تشکیل کار گروه 'تقویت و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان' در شورای معاونان وزیر به تصویب رسید.