پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

آغاز یک حرکت فرهنگی صحیح درجهت ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست در ایام محرم
تعدادی از جوانان و فعالین محیط زیست شهر زاهدان با نام (گروه جهادی مهدی طلبان) در اقدامی محیط زیستی خواستار همکاری در حوزه فرهنگسازی درمورد رها نکردن زباله ها و ظروف یکبار مصرف حاصل از نذورات در معابر سطح شهر و کمک به پاکبانان شهرداری گردیدند.
رونمایی از سند توسعه گردشگری سیستان و بلوچستان
سند توسعه گردشگری سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد فرصت های شغلی، معرفی و ایجاد دسترسی به جاذبه های گردشگری، تقویت و توسعه زیرساخت های صنعت توریسم و ارتقاء رتبه جهانی و ملی شاخص های گردشگری و صنایع دستی این استانی رو نمایی شد.
همه نشسته بر یک قایقیم/ «خاکستر» ماجرای آرمان‌خواهی است
حسین سناپور:
حسین سناپور می‌گوید همه‌ ما کمک کنیم که شرایط نویسندگی کمی سهل‌تر شود و نویسندگی کاری حرفه‌ای شود، بعد ببینیم کجا هستیم و چه کرده‌ایم و چه باید بکنیم.
چرا در برنامه رشیدپور خلیج فارس به نام خلیج خوانده شد؟
اگرچه ما با هجمه کشورهای عربی با همراهی کشورهای غربی برای تحریف اقتدار خلیج همیشه فارس ایران روبرو بودیم اما جای تاسف است هنوز هم وطن‌فروش‌های داخلی وجود دارند و برخی هم غافل هم نسبت به اهمیت این موضوع اشرافی ندارند و سهوا یا عمدا سخنانی را بر زبان می‌آورند و خلیج فارس را با نام‌های دیگری می‌خوانند
پشتوانه تلگرام در ایران که بود؟
اظهارات اخیر یکی از مسئولان دولتی مبنی بر لغو مجوز استقرار سرورهای شبکه توزیع محتوای پیام رسان تلگرام(CDN) در ایران یکی از مسائلی است که ثابت می‌کند مهم‌ترین پشتوانه در پشت تلگرام دولت بوده است.
طبیعت زیبا و نمونه بی نظیر گردشگری روستای تمین در دل کوه تفتان از سرسبزی و زیبایی خاصی برخودار است. تمین یکی از روستاهای پرجاذبه در حوزه گردشگری استان سیستان و بلوچستان است که به سبب موقعیت بکر و دست نخورده‌اش به کانون تردد گردشگران تبدیل شده است.
وادی‌السلام ثبت جهانی شود
گیتی آنلاین-عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: شایسته است گورستان وادی‌السلام بعد از پژوهش و معرفی در ردیف یکی از مواریث جهانی به ثبت یونسکو برسد.
ویترین خالی فرودگاه امام(ره) برای گردشگران + تصاویر
گیتی آنلاین-فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) با نزدیک به ۳۰۰ پرواز در روز، مهم‌ترین پایانه ورود و خروج مسافر به کشور محسوب می‌شود که در عین حال، نقش ویترین کشور را در اولین برخورد ایفا می‌کند، در حالیکه به اعتقاد خبرگان گردشگری، ضعیف‌ترین "First Impact" را در بین مسافرانش دارد.
صفحه  از ۲