پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

قدرت پدافند هوایی ایران موجب شگفتی در منطقه شده است
محسن هاشمی:
رئیس شورای شهر تهران گفت: دستاورد بزرگ پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران، موجب تحسین و شگفتی کارشناسان و دولتهای منطقه گردیده است.
قیمت ۱۵ قلم میوه در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران کاهش یافت
همزمان با ورود میوه‌های جدید به میادین میوه و تره بار، قیمت ۱۵ قلم میوه در میادین کاهش یافت.
آغاز اجرای طرح محدوده‌ی کنترل آلودگی هوا از امروز
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز اجرای طرح جدید محدوده‌ی کنترل آلودگی هوا از امروز (شنبه 1 تیرماه) خبر داد.
تحریم ضد بشری آمریکا حقوق کارگران و زنان ایران را ضایع می کند
وزیر تعاون:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: در اجلاس سده (یکصدمین سالگرد تاسیس) سازمان بین المللی کار به تحریم ضد بشری آمریکا که منجر به تضییع حقوق کارگران ایرانی خصوصا زنان و به خطر افتادن اشتغال ایرانیان می شود، به شدت اعتراض کردم.
هر دو هفته یک پروژه در تهران افتتاح می‌کنیم
شهردار تهران:
شهردار تهران گفت: از این پس هر دو هفته افتتاح پروژه در تهران خواهیم داشت تا امید و نشاط به شهر بازگردد.
رونمایی از طرح نوسازی مینی بوسهای شهری
مراسم واگذاری مینی بوس های تولیدی شرکت ایران خودرو دیزل که روز دوشنبه27خرداد ماه 98 در ایران خودرو دیزل با حضوردکترجمالی نژاد رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها و مدیرعامل ایران خودرو دیزل برگزار شد.
پورسیدآقایی: قفل نوسازی اتوبوس‌های پایتخت شكست
معاون حمل‌ونقل و ترافیك شهرداری تهران تصریح كرد: در خصوص طرح نوسازی اتوبوس‌ها، با هماهنگی‌ای كه با دولت صورت گرفت مقرر شد میزان صرفه‌جویی حاصل از هر اتوبوسی كه از رده خارج و گازسوز می‌شود رقم ١٤٢ هزار دلار برای نوسازی اختصاص یابد.
تلاش ما کاهش اقبال مردم در استفاده از خودروی شخصی است
پورسیدآقایی:
معاون شهردار تهران از تلاش برای کاهش اقبال شهروندان به استفاده از خودروی شخصی خبر داد و گفت: هدف ما درآمد نیست و طرح زوج و فرد به طرح کنترل آلودگی هوا تغییر یافت و در هر فصل افراد فارغ از پلاک زوج و فرد می‌توانند ۲۰ روز در محدوده کنترل آلودگی هوا تردد کند و مابقی را عوارض پرداخت کند.
نگاه ملی به متروی تهران
ره‌آورد بازدید معاون اول رئیس‌جمهور از کارخانه‌ی واگن سازی تهران؛
معاون حمل‌ونقل و ترافیك شهرداری تهران با بیان اینكه نگاه ملی به متروی تهران مورد تأکید معاون اول رئیس‌جمهور قرار گرفت، از تشكیل كارگروه ویژه دولت و شهرداری تهران به‌منظور واگذاری بخشی از بدهی‌های شهرداری به دولت خبر داد.
زوج یا فرد بودن پلاک در محدوده‌ی کنترل آلودگی هوا ملاک نیست
معاون شهردار تهران تاکید کرد:
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از پایان طرح«زوج یا فرد» در پایتخت خبر داد و گفت: از ابتدای تیر ماه طرح «محدوه کنترل آلودگی هوا» در محدوده‌ی زوج یا فرد سابق اجرایی خواهد شد.
صفحه  از ۱۱