پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

ضامني: 50درصد از رانندگان تاکسی از بیمه برخوردار نیستند/بابایی کارنامی:پیگیری می کنیم
در غیرمحرمانه مطرح شد:
نماينده مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه هیچ راننده تاکسی در کشور نباید فاقد بیمه تامین اجتماعی باشد، تصریح کرد: به نمایندگی از مجلس قول خواهم داد تا تمام توان خود را برای ارتقاء وضعیت بیمه ای و مسائل معیشتی و رفاهی رانندگان تاکسی دریغ نخواهم کرد.
برگزاری رویداد بزرگ قرآنی در  سیستان وبلوچستان
بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
۱۲۰ کیلومتر راه روستایی در روتک شهرستان خاش در دست ساخت است
رییس راه و شهرسازی شهرستان خاش گفت: ۱۲۰ کیلومتر راه روستایی در منطقه صعب العبور و کوهستانی روتک این شهرستان در دست ساخت است.
تاکید بر ساماندهی دفاتر تسهیلگران زاهدان
دفتر تسهیلگری زاهدان با برگزاری جلسات هماهنگی و هم اندیشی، یک نوا می شوند.
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل افتتاح شد
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل با حضور فرماندار، امام جمعه‌و جمعی از مسئولان محلی همزمان با پنجمین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.
صدور سند مالکیت برای بیش از هزار و ۶۴۸ هکتار از اراضی دولتی شهر زاهدان
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از صدور سند مالکیت افزون بر یک هزار و ۶۴۸ هکتار از اراضی واقع در حریم شهر زاهدان بنام دولت همزمان با هفته دولت ۱۴۰۰ خبر داد.
طرح شورای امر به معروف و نهی از منکر طوایف در دهه احیاء رونمایی می‌شود
دبیر ستاد امر به معروف استان سیستان و بلوچستان گفت: در اولین روز ماه محرم و دهه احیاء امر به معروف و نهی از منکر، طرح شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر طوائف در استان رونمایی می‌شود.
جانشین پروری،نخستین گام مدیریتی
اولین گام یک مدیر و یا یک بنیان گذار در یک سازمان نوپا، یعنی اولین اقدام اصلی مدیریتی خود، ایجاد مسیر ویژه جانشین پروری است! یکی از سنجه ی اندازه گیری یک مدیر خوب و آینده نگر که برای حیات سازمان احترام قائل است و برنامه دارد، تربیت جانشین است.
دستگاه‌های اجرایی هیچ اقدامی برای ممیزی انرژی در ساختمان‌ها نکرده‌اند
کارشناس ارشد حقوق عمومی:
کارشناس ارشد حقوق عمومی، عدم الزام دستگاه‌ها به تامین انرژی از منابع پاک و تجدیدپذیر یک خلل دانست و گفت: دستگاه‌های اجرایی برای انجام ممیزی انرژی در ساختمان‌ها و آموزش کارکنان هیچ اقدامی نکرده‌اند.
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور افتتاح شد.
با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در مشهد
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور با حضور مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در شهر مشهد‌مقدس افتتاح شد.
صفحه  از ۲۳