پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

فزایش میزان سوخت نانوایی‌های سیستان و بلوچستان
معاون استانداری سیستان و بلوچستان در کارگروه گندم ، آرد و نان از ا در سطح استان خبر داد.
سومین نشست آدینه‌های ایران‌شناسی در گوهردشت کرج برگزار می‌شود
سومین نشست آدینه‌های ایران‌شناسی بامعرفی کتاب «درآمدی بر فولکلور ایران» نوشته‌ دکتر محمد جعفری قنواتی توسط انجمن دوستداران شاهنامه البرز، در گوهردشت کرج برگزار می‌شود.
تولید فشارسنج دیجیتال در کشور/نیازمند مسامحه وزارت بهداشت با تولید داخل هستیم
در گفت‌وگو با ایسنا اعلام شد
رئیس هیئت مدیره یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت از تولید دستگاه فشارسنج دیجیتالی خبر داد و با اشاره به اینکه علت عدم ورود مستقیم محصول این شرکت به بازار، فرآیند طولانی و هزینه‌بر اخذ مجوزها و استانداردهای الزامی وزارت بهداشت است، گفت: نیازمند مسامحه وزارت بهداشت با تولید داخل هستیم.
آزادراه چابهار-سرخس درکنار خط آهن احداث خواهد شد
معاون وزیر راه خبر داد:
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پیگیری وزارت راه و شهرسازی برای احداث آزاد راه چابهار سرخس در کنار خط آهن این مسیر و استقبال دولت از آن خبر داد.
آغاز یک حرکت فرهنگی صحیح درجهت ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست در ایام محرم
تعدادی از جوانان و فعالین محیط زیست شهر زاهدان با نام (گروه جهادی مهدی طلبان) در اقدامی محیط زیستی خواستار همکاری در حوزه فرهنگسازی درمورد رها نکردن زباله ها و ظروف یکبار مصرف حاصل از نذورات در معابر سطح شهر و کمک به پاکبانان شهرداری گردیدند.
رونمایی از سند توسعه گردشگری سیستان و بلوچستان
سند توسعه گردشگری سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد فرصت های شغلی، معرفی و ایجاد دسترسی به جاذبه های گردشگری، تقویت و توسعه زیرساخت های صنعت توریسم و ارتقاء رتبه جهانی و ملی شاخص های گردشگری و صنایع دستی این استانی رو نمایی شد.
همه نشسته بر یک قایقیم/ «خاکستر» ماجرای آرمان‌خواهی است
حسین سناپور:
حسین سناپور می‌گوید همه‌ ما کمک کنیم که شرایط نویسندگی کمی سهل‌تر شود و نویسندگی کاری حرفه‌ای شود، بعد ببینیم کجا هستیم و چه کرده‌ایم و چه باید بکنیم.
چرا در برنامه رشیدپور خلیج فارس به نام خلیج خوانده شد؟
اگرچه ما با هجمه کشورهای عربی با همراهی کشورهای غربی برای تحریف اقتدار خلیج همیشه فارس ایران روبرو بودیم اما جای تاسف است هنوز هم وطن‌فروش‌های داخلی وجود دارند و برخی هم غافل هم نسبت به اهمیت این موضوع اشرافی ندارند و سهوا یا عمدا سخنانی را بر زبان می‌آورند و خلیج فارس را با نام‌های دیگری می‌خوانند
پشتوانه تلگرام در ایران که بود؟
اظهارات اخیر یکی از مسئولان دولتی مبنی بر لغو مجوز استقرار سرورهای شبکه توزیع محتوای پیام رسان تلگرام(CDN) در ایران یکی از مسائلی است که ثابت می‌کند مهم‌ترین پشتوانه در پشت تلگرام دولت بوده است.
صفحه  از ۲