پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

طراحي ٤ خط جديد متروي پايتخت
پورسيدآقايي در مراسم افتتاح نيمه شمالي خط٧ مترو:
معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري تهران از طراحي و ساخت ٤ خط جديد متروي پايتخت پس از اتمام خطوطِ در دست اجرا خبر داد.
صداوسیما با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی شهرداریها را کمک کند
جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور:
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: بخشی از مشکلات و مسایل مربوط به شهرداری ها بر خلاف ظاهر سخت‌افزاري و فيزيكي، جنبه نرم‌افزاري و انساني دارند و اطلاع رسانی به موقع، فرهنگ سازی و توليد و انتشار آثار رسانه‌اي، بوِیژه توسط صدا و سیمای استانها، به بهبود آنها كمك خواهد كرد.
کاهش 17 درصدی قیمت تخم مرغ در میادین و بازارهای میوه و تره بار
عرضه گسترده تخم مرغ داخلي از سوی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛
قيمت مصوب هر شانه تخم مرغ داخلي در میادین و بازارهای میوه و تره بار به صورت بسته بندي 30 عددي با وزن 1600 تا 1700 گرمي 13900 تومان، با وزن 1701 تا 1800 گرمي 14900 تومان و با وزن 1801 تا 1900 گرمي 15900 تومان است و قيمت تخم مرغ داخلي غير بسته بندي 30 عددي نیز هر شانه 1800 گرمي 14900 تومان تعیین شده است.
میادین میوه و تره بار یک سرمایه بزرگ اجتماعی است/سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار ظرفیت‌ بالایی برای سرمایه‌گذاری دارد
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران در دیدار با مدیرعامل سازمان مدیریت میادین:
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران با تاکید بر لزوم حفظ منافع شهروندان در جریان سرمایه‌گذاری در پروژه ‌های شهری گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از ظرفیت‌ بالایی برای سرمایه‌گذاری و جلب مشارکت‌های مردمی برخوردار است.
«یازدهین جشنواره ارگانیک» آغازگر راهی تازه در مسیر خدمات رسانی به شهروندان بود
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران:
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر رضایت تولیدکنندگان محصولات ارگانیک و حضور 40 هزار نفری شهروندان در «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران» گفت: دستاوردها و تجارب این جشواره، مسیر تازه‌ای در خدمات رسانی به شهروندان را پیش روی سازمان مدیریت میادین نهاده است که باید از آن به خوبی استفاده کنیم.
ناگفته‌های پروژه ۷۰ دستگاه واگن آلومینیومی
گزارش مستند از تلاش‌های انجام‌شده برای جبران خسارات یک سوءمدیریت بزرگ
گزارش مستند شرکت واگن‌سازی تهران از مسیری که در یک سال اخیر در پروژه ۷۰ واگن آلومینیومی طی شده، مشتی نمونه خروار است که نشان می‌دهد که مدیریت جدید شهرداری تهران تا چه حد خسارات تصمیم‌های غیرکارشناسی دوره قبل را می‌دهد.
انار کیلویی ۵۲۰۰ تومان/تامین میوه و آجیل شب یلدا در میادین تره بار
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری خبر داد:
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از تامین میوه و آجیل شب یلدا در میادین میوه و تره بار خبر داد و گفت: انار دستچین کیلویی ۵۲۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.
بیش از ۲۰۰۰ خودروی متخلف زیر ذره‌بین پلیس و شهرداری
هوش مصنوعی در خدمت شناسایی متخلفان طرح ترافیک؛
با همکاری مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و پلیس راهور تهران بزرگ، دارندگان بیش از ۳۰۰ خودرو که پلاک خودروهایشان را برای ورود به محدوده‌های طرح ترافیک و زوج یا فرد مخدوش یا پنهان کرده بودند، شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.
تقدیر وزیر کشور از معاون و مدیران حمل و نقل شهرداری تهران
در همایش روز ملی حمل و نقل صورت گرفت:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به عنوان مدیر نمونه در زمینه «توسعه حمل و نقل پاک» انتخاب شد.
افزایش خانوارهای تحت پوشش افتخار نیست/با پشت میزنشینی مشکلات حل نمی‌شود
رئیس کمیته امداد در جمع خیران کارآفرین البرز:
رئیس کمیته امداد با اشاره به افزایش ۶۲۰ هزار نفری خانوارهای تحت پوشش این نهاد در سال جاری گفت: به این موضوع افتخار نمی‌کنیم؛ خودکفایی و خروج مددجویان از پوشش خدمات، مایه مباهات است.
صفحه  از ۳