پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       

gitionline.ir

هلدینگ خلیج فارس نیروهای خود را برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان بسیج کرد
جواد گلی:
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، از دستور ویژه مدیرعامل این هلدینگ برای ‏جمع‌آوری و ارسال کمک شرکت‌های تابعه به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
یک فوریت الزام شهرداری تهران به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارشات شهروندان درباره فساد به تصویب رسید
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در دفاع از فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارشات شهروندان درباره فساد و رشوه و تشویق گزارشگران تخلفات در شهرداری تهران گفت: اصلی‌ترین ابزار کشف و کاهش فساد ، «مردم» و «گزارشگری مردم» است.
طرحی به شورای شهر دادیم تا گزارشگران فساد تشویق شوند
مجید فراهانی در نشست خبری:
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در نشست خبری مشترک با سخنگوی شورا گفت: داشتن شهر و شهرداری عاری از فساد بدون حضور مردم شدنی نیست.
از طریق منابع غیر نقدی به توسعه خطوط مترو کمک می کنیم
معاون شهردار در بازدید از غرفه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)؛
معاون شهردار با تاکید بر ضرورت توسعه خطوط مترو برای برون رفت از مشکلات ترافیک و آلودگی هوا گفت: با توجه به اینکه منابع نقدی چندانی در اختیار نداریم؛ بنابراین تلاش داریم از طریق منابع غیر نقدی به شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو ) در تکمیل و توسعه خطوط کمک کنیم.
تحویل ۴۵۰۰ واحد مسکونی به شهروندان منطقه ۲۲
در جلسه طرح نو سازی شهرک پیکانشهر مطرح شد:
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: ما آمادگی داریم در ارتباط با نوسازی شهرک پیکان‌شهر با بخش خصوصی و مجریان پروژه همکاری کنیم، اما این همکاری منوط به رعایت ضوابط و مقررات است.
اقامه اذان در گوش نوزادان توسط امام جماعت مسجد انجام شود
نوری زاده:
برای مدیریت مسجد باید شناسنامه محله اش را داشته باشد.
تقدیر رییس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها، از معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک
شهریار آل شیخ؛ رئیس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها، از تلاش ها و پیگیری های موثر و قابل قبول، خان‌محمدی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک در زمینه اصلاح قوانین منابع انسانی شهرها پس از ۲۰ سال و همچنین اصلاح حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها، تقدیر کرد.
شهرداری تهران به کمپین بین المللی هفته حمل و نقل پاک پیوست
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران خبر داد:
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار از پیوستن شهر تهران برای اولین بار به کمپین بین المللی هفته حمل و نقل پاک در راستای روز جهانی بدون خودرو خبر داد.
آخرین مهلت ثبت نام دوره کارشناسی  دانشگاه جامع علمی کاربردی ۲۰شهریور
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه از ۲۷ مرداد و کارشناسی ۲شهریور ماه ماه آغاز شده و تا بیستم سهریور ادامه دارد.
حمایت بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از اشتغال‌زایی در حوزه‌ی‌ فناوری
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایده‌های فناورانه با قابلیت تجاری‌سازی و اشتغال‌زایی حمایت مادی و معنوی به‌عمل می‌آورد.
صفحه  از ۱۳