پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور افتتاح شد.
با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در مشهد
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور با حضور مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در شهر مشهد‌مقدس افتتاح شد.
آغاز ثبت نام طرح ترافيك ١٤٠٠ خبرنگاران؛ از فردا
سعيديان فر خبر داد:
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک سال ١٤٠٠خبرنگاران را تشریح کرد.
صدای تاکسیرانان شنیده می‌شود
سامانه تلفنی باشماره ۱۸۰۰ صبح امروز با حضور مصطفی کاظمی اسفه مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران و مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک راه اندازی شد.
مددکاری، اشتغال و مسکن اولویتهای مهم ارائه خدمت به مددجویان در خراسان رضوی است
اولویت‌های ارائه خدمت کمیته امداد در سال 1400؛
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی، مددکاری، اشتغال و مسکن را از اولویتهای مهم کاری این نهاد به منظور رسیدگی به امور مددجویان تحت حمایت در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد.
530 بانو در تعاونی سازه گستر امیرفاتح نوشاد شهریار مشغول به كار شدند
امیر وثوقیان، مدیر تعاونی سازه گستر امیرفاتح نوشاد شهریار گفت: در فاز اول 530 نفر اعم از بانوانی که در منزل یا کارگاه یا تدارکات و حسابداری هستند مشغول به فعالیت می‌شوند و انشاالله با یک افق دید هدفمان این است چیزی حدود 3500 خانوار در این طرح مشارکت داشته باشند.
گرمای محبّت علوی درزمستان سرد شهر
قابل توجه ریاست محترم قوه قضاییه، من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
آری حضرت آیت الله رئیسی ، چنین مسئولینی در تراز قوه قضاییه ای است که تعلق دارد به نظام جمهوری اسلامی ، چنین مسئولینی امید را در دل مردم زنده می کنند و باور مردم را به عدالت علوی در نظام جمهوری رشد می دهند نه آن مسئولی که در روزی که وقت ملاقات عمومی است...
روزی ۱۱ مرگ زودرس در تهران به دلیل آلودگی هوا
خسارت آلودگی هوای تهران روزانه ۷ میلیون دلار است؛
خسارات جانی و مالی آلودگی هوا به شهر تهران و شهروندان آن از ۷ میلیارد دلار تا ۱۱ مرگ زودرس در تهران به دلیل آلودگی هوا که به گفته مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بر شهروندان تهرانی تحمیل می‌شود.
لزوم نظارت مجلس بر بندهای زمین‌مانده قانون هوای پاک
نماینده تهران در مجلس در دیدار از شرکت کنترل کیفیت هوا تأکید کرد:
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مصرانه خواستار ورود فراکسیون محیط زیست مجلس به موضوع آلودگی هوای تهران هستم.
باید نوشتار به سمت کاربردی شدن برود
نگاهی به مجموعه تألیفات مسعود محمدحیدر ...
رسالت مجموعه سماء انتقال درست کلام خدای متعال و نیز روایات، به آحاد جامعه است
صفحه  از ۲۲