پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

تهران ۱۵ روز هوای پاک تنفس کرد
بر اساس آمار شش ماه نخست سال ۹۹؛
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه از ابتدای سال ۹۹ روش محاسبه شاخص کیفیت هوا بر اساس ابلاغ سازمان محیط‌زیست سخت‌گیرانه‌تر شد،گفت: بر این اساس در ادامه، مقایسه بازه موردنظر در سال جاری و سال گذشته با هر دو روش محاسبه قدیم و جدید انجام شده است.
روزانه ۳ تن اکسیدگوگرد در هوای تهران منتشر می‌شود
مدیر واحد مدلسازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هشدار داد:
مدیر واحد مدلسازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا با اعلام اینکه هر روز بیش از 3 تُن اکسیدهای گوگرد در اثر تردد خودروها در هوای تهران منتشر می‌شود، گفت: مقدار انتشار سالانه این آلاینده خطرناک در هوای پایتخت در اثر تردد وسایل نقلیه، یک هزار و 127 تُن برآورد می‌شود.
افتتاح ایستگاه برج میلاد تا پایان سال ۹۹
در بازديد معاون شهردار تهران از ايستگاه مترو برج ميلاد اعلام شد
معاون حمل و نقل ترافيك شهردارى تهران صبح امروز( سى و يكم شهريور ماه ) از آخرین وضعیت روند تکمیل ایستگاه برج میلاد بازديد كرد.
چرا غلظت دی‌اکسید گوگرد در جنوب تهران افزایش یافته است؟
مدیر واحد سنجش و نگهداری شرکت کنترل کیفیت هوا، از افزایش غلظت آلاینده دی‌اکسید گوگرد در شهر تهران در بازه زمانی یکم تا هفدهم شهریور ۹۹ خبر داد.
غلظت آلاینده ازن در تهران کاهش یافت
خبر خوش شهریور برای تهرانی‌ها؛
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوا از کاهش غلظت آلاینده «ازن» در ۱۸ روزی که از شهریور می‌گذرد، خبر داد.
مرداد ماه هوای تهران ۱۱ روز بالاتر از حد مجاز بود
کیفیت هوا تهران بیانگر؛
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: مرداد ماه امسال در شرایطی به پایان رسید که شاخص کیفیت هوا در شهر تهران طی ۲۰ روز قابل قبول و طی ۱۱ روز بالاتر از حد مجاز قرار گرفت.
تالیف تق تق تق کرونا هستم دغدغه امروزه ام بود
گفت وگو با یک نویسنده فعال در حوزه داستان نویسی:
در بین کتاب‌هایم، کتاب "سه خط قصه!" را خیلی دوست دارم چرا که توانستم با نگارش سه خط داستان کوتاه، دغدغه و پیام خود را انتقال دهم.
بهره‌برداری از ایستگاه متروی برج میلاد در شهریورماه
معاون شهردار تهران به دنبال انتشار اوراق مشارکت سال ٩٨ خبر داد:
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با تشریح نحوه هزینه‌کرد اوراق مشارکت سال‌های ٩٧ و ٩٨، از بهره‌برداری ایستگاه برج میلاد در خط ٧ مترو در شهریورماه سال جاری خبر داد.
فوت ۶۰۰ نفر در تصادفات سال ۹۸ تصادفات تهران
مناف هاشمی عنوان کرد؛
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاكيد بر اهميت فرهنگسازى و مهندسى ترافيك در كاهش تصادفات تصريح كرد: متاسفانه در سال گذشته ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند.
محدوده‌ طرح‌های ترافیک و محدوده‌ی آلودگی هوا تا اطلاع ثانوى اجرا نمی‌شود
به درخواست وزير بهداشت از شهردار تهران؛
طرح‌های ترافيكى كه قرار بود از فردا ٦ خرداد ماه مجدداً اجرا شود، به درخواست وزير بهداشت از شهردار تهران و به منظور همدلى و رفع نگرانى در خصوص افزايش شيوع ويروس كرونا، تا اطلاع ثانوى اجرا نمی‌شود.
صفحه  از ۱۸