پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

خطای آزمایش‌ها و قتل جنین در غربالگری اجباری
مصاحبه با دکتر خزعلی رئیس شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده؛
غربالگری صرفا باید برای گروه خاصی تجویز شود نه همه و وزارت بهداشت اعتراف کرده که چه میزان غربالگری دچار خطا هست و مادرانی که از سقط جنین سر باز زده‌اند فرزند سالم به دنیا آورده‌اند و پزشکان از حقایق و ریسک موضوع در استرس شدید هستند.
سکته مغزی، علائم و درمان
سکته مغزی به وضعیتی گفته می شود که به علت اختلال در خونرسانی مغزی اتفاق می افتد و می تواند یکی از علل مهم مرگ و میر و ناتوانی باشد.
شناسایی 100 مادر باردار مشکوک به کرونا در تایباد
رئیس شبکه بهداشت و درمان تایباد از شناسایی 100 مادر باردار مشکوک به کرونا در این شهرستان خبر داد.
ایران جزو معدود کشورهای تولیدکننده‌ی داروی «رمدسیویر» شد
دست‌یابی به دانش فنی تولید داروی رمدسیویر؛
با دست‌یابی گروه دارویی برکت به دانش فنی تولید داروی ضد کرونای رمدسیویر Remdesivir و تولید انبوه آن در این گروه، توزیع این دارو در مراکز درمانی و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور انجام می‌شود.
زایمان موفق توسط نیروهای اورژانس تهران
معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با اعلام این خبر، گفت: حین انتقال و قبل از رسیدن به مرکز درمانی تکنسین‌ها توانستند طی زایمان موفق نوزاد را در صحت و سلامت به دنیا بیاورند.
احداث ۳۰ مرکز بهداشتی- درمانی برکت در مناطق محروم
معاون عمرانی بنیاد برکت خبر داد:
به گفته معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، این بنیاد در سال جدید ۳۰ مرکز بهداشتی- درمانی جدید می‌سازد.
ارسال محموله ضدکرونایی بنیاد برکت به مناطق محروم
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از ارسال یک محموله بهداشتی به مناطق محروم جهت مقابله با شیوع کرونا خبر داد.
اورژانس تهران از مردم خواست سیزده‌به‌در در خانه بمانند
معاون فنی و عملیات عمران اورژانس تهران از افزایش ۵۰ درصدی تماس با اورژانس خبر داد و از مردم خواست سیزده‌به‌در در خانه بمانند.
۸ بیمارستان برکت در خدمت بیماران کرونایی
مدنی خبر داد:
به گفته مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، بیمارستان‌های این بنیاد با ظرفیت ۱۰۰۰ تخت‌خواب پذیرای بیماران کرونایی شده‌اند.
توزیع 16 میلیون انواع اقلام بهداشتی و دارویی برای پیشگیری و درمان کرونا توسط پخش البرز
با اولویت عرضه‌ به مراکز درمانی کشور:
مدیرعامل شرکت پخش البرز گفت: با حمایت‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، از ابتدای شیوع ویروس کرونا حدود 16 میلیون نواع دارو و مکمل دارویی، الکل، ژل و مواد ضدعفونی، ماسک، دستکش، بسته‌های بهداشتی سلولزی و ...، از طریق شرکت پخش البرز در تمام نقاط کشور، به‌ویژه بیمارستان‌ها توزیع شده است.
صفحه  از ۱۱