پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

زندگی همچون رودی خروشان ، جریان است
در خردسالی و در سن ۴ سالگی ، مادرم بر نبوغ ادبی اینجانب واقف گشته و اشعار فی البداهه ام ، مزید بر علت شد تا در آزمون تیزهوشان شرکت نموده و پیروز شوم و آغازی شد بر پدیدار گشتن مسیر سبز ادبی سرنوشتم .
رویداد ملی «بانوی برکت» فراخوان داد
با هدف اشتغال‌آفرینی در حوزه کسب‌وکارهای خانگی برای بانوان؛
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام رویداد ملی «بانوی برکت» را با هدف کارآفرینی در حوزه کسب‌وکارهای خانگی و خانوادگی برای بانوان برگزار می‌‎کند.
بشقاب غذا برایم حکم بوم نقاشی را دارد
غذاهای بیست دقیقه ای با حفظ ارزش غذایی
کتاب آشپزی در بیست دقیقه، کادوی من به مردم سرزمینم
عروسک‌های هدیه برای تبلیغ حجاب
خلاقیت برای امر به معروف؛
یک جوان فعال فرهنگی کشور در مشهد چند سالی است در تلاش است تا امر به معروف و نهی از منکر واجب را فراموش نکند و با خلاقیت و هنر آن را به همه یادآور شود.
فقیهی معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را منصوب کرد
با حکم معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد؛
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار را به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب کرد.
تغییر زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
مدیر روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از تغییر زمان برگزاری نمایشگاه قرآن کریم خبر داد.
توجه به تفاوت‌های فردی و فرهنگی برای پذیرش و رابطه حرفه‌ای با بیماران مهم است
اولین سمینار سالانه سرطان جوانان در کشور برگزار شد
اولین سمینار سالانه سرطان جوانان از سوی مؤسسه خیریه محمدحسین رضوی در هتل استقلال تهران با همکاری مؤسسه‌ها و سازمان‌های مختلف دولتی و غیردولتی از جمله انجمن مددکاران اجتماعی ایران برگزار شد
اردوهای جهادی عمرانی ویژه فرزندان دانشجو کارکنان وزارت نیرو برگزار می شود/ جشنواره نخبگان قرآنی فرزندان همکار وزارت نیرو در مشهد مقدس برگزار شد.
مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی در گفت‌وگو با گیتی آنلاین:
مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی گفت: نیز اردوهای جهادی ویژه فرزندان دانشجو همکار در وزارت نیرو در بخش های عمرانی با هدف آشنایی با محرومین و خدمت به آن ها به همت این وزارت خانه در سال جاری برگزار خواهد شد.
تجلیل از پزشکان بمناسبت روز پزشک
مراسم گرامیداشت روز پزشک همزمان با مراسم روز پزشک در سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد.
آغاز طرح مقابله با قاچاق و کار کودک در پایتخت
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور:
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، از آغاز طرح مقابله با قاچاق و کار کودک خبر داد و گفت: این طرح در مرحله نخست در استان تهران و سپس در استان البرز اجرایی می‌شود.
صفحه  از ۵