پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

مستند «دردانه ها» در شبکه افق
مستند «دردانه ها» به تهیه کنندگی سید هاشم موسوی در 25 قسمت به زودی از شبکه افق روی آنتن می رود.
وضعیت جمعیت در کشور بحرانی است/ اقتصاد، فرهنگ و باروری تکه های پازل جمیعت
اکبری در غیرمحرمانه مطرح کرد:
رئیس اداره باروری سالم جمعیت وزارت بهداشت اذعان کرد: مباحث اقتصاد، فرهنگ و باروری باید در کنار هم قرار گیرند تا یک خانواده در شرایط خوبی بتوانند برای فرزندآوری برنامه داشته باشد.
بهترین روش آموزش مسائل دینی به کودکان در اسلام از منظر مدیریت رفتار فردی و اجتماعی
سید فرزاد هاشمی پژوهشگر، مشاور و مدرس دانشگاه
در جامعه امروزی با گسترش شبکه های مجازی و پیشرفت فراوان تکنولوژی، مضافاً، وجود تهدیدات گسترده در کنار این پیشرفت ها برای گروه‌های مختلف سنی جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان، پرداختن به الگوهای تربیتی اسلامی، بهره‌گیری از روش‌های مشاوره و آموزش های مناسب، در رشد و تربیت فرزندان اهمیت بسیار فراوانی دارد
دوست دارم تا روزی فرا برسد که بتوانم الگوی مناسبی برای دختران و زنان جامعه ایرانی باشم
با مطالعه برخی از زندگی هنرمندان به این نتیجه می رسیم که آنها شرایط زندگی مناسبی نداشنند ولی با همت و تلاش خود توانستند در این عرصه موفق شوند.
یک فعال عرصه هنر تاکید کرد: یکی از مهم ترین آرزوهای من این است که بتوانم مشکلات جامعه و به ویژه نوجوانان و جوانان جامعه ایرانی را در قالب هنر نقاشی به تصویر بکشانم
زنانی که به عنوان مدل در ایران کار می کنند بارها به دلایل مختلف مورد بررسی قرار گرفته و زیر ذره بین رفته اند
یک کارشناس صنعت مد و لباس گفت:یکی از نکات مهم در این صنعت آن است که می توان به آن به عنوان یکی از صنایع پول ساز نام‌برد که در عین حال می تواند مد و پوشاک ایرانی _اسلامی را تبلیغ کرده و فرهنگ سازی مناسبی در این زمینه داشته باشد.
زندگی همچون رودی خروشان ، جریان است
در خردسالی و در سن ۴ سالگی ، مادرم بر نبوغ ادبی اینجانب واقف گشته و اشعار فی البداهه ام ، مزید بر علت شد تا در آزمون تیزهوشان شرکت نموده و پیروز شوم و آغازی شد بر پدیدار گشتن مسیر سبز ادبی سرنوشتم .
رویداد ملی «بانوی برکت» فراخوان داد
با هدف اشتغال‌آفرینی در حوزه کسب‌وکارهای خانگی برای بانوان؛
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام رویداد ملی «بانوی برکت» را با هدف کارآفرینی در حوزه کسب‌وکارهای خانگی و خانوادگی برای بانوان برگزار می‌‎کند.
بشقاب غذا برایم حکم بوم نقاشی را دارد
غذاهای بیست دقیقه ای با حفظ ارزش غذایی
کتاب آشپزی در بیست دقیقه، کادوی من به مردم سرزمینم
عروسک‌های هدیه برای تبلیغ حجاب
خلاقیت برای امر به معروف؛
یک جوان فعال فرهنگی کشور در مشهد چند سالی است در تلاش است تا امر به معروف و نهی از منکر واجب را فراموش نکند و با خلاقیت و هنر آن را به همه یادآور شود.
فقیهی معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را منصوب کرد
با حکم معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد؛
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار را به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب کرد.
صفحه