پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام بخش خصوصی
دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با اعلام اینکه تاکنون در این آزمون حدود ۶۰ هزار نفر ثبت نام خود را قطعی کرده اند، از کارجویان و علاقه مندان به فرصت های شغلی بهتر خواست ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند
اهمیت امن بودن حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی
در یادداشت یک کارشناس فناوری اطلاعات مطرح شد:
در یادداشتی که سیدمحمدمتین کلاهدوزان، کارشناس فناوری اطلاعات در اختیار پایگاه خبری گیتی آنلاین قرار داد، زوایای مختلف حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی تحلیل و بررسی شد.
نسخه جدید آیگپ با قابلیت مدیریت ادمین‌ها در کانال و گروه
نسخه 2.1.3 منتشر شد؛
برای اولین بار در بین پیام رسان های بومی، در نسخه جدید آیگپ سازندگان/مالکان کانال و گروه می‌توانند برای کاربران و مدیران خود دسترسی‌های خاصی را در نظر بگیرند.
۱۱۰۰ شغل بنیاد برکت در حوزه دانش بنیان
با پیش‌بینی ایجاد حداقل ۵۰۰ شغل در سال جاری، تعداد مشاغل ایجاد شده توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در حوزه دانش بنیان به بیش از ۱۱۰۰ شغل خواهد رسید.
صفحه های نمایشگر پیروز شدند
ویروس کرونا، به مجادلات بر سر میزان استفاده از صفحه های نمایشگر پایان داد؛
ما تمام راه های را امتحان کردیم که ما را از خیره شدن به گوشی های هوشمند باز بدارد. سم زدایی دیجیتالی. ریاضت کشی. اما حالا؟ زمان مهمانی با Zoom فرا رسیده است.
پویش مسئولیت اجتماعی «همیار» آغاز به‌کار کرد
استارتاپ‌ها و دانش‌بنیان‌ها پای کار کرونا؛
پویش مسئولیت اجتماعی «همیار» با محوریت معرفی و حمایت از خدمات اکوسیستم نوآوری کشور به مردم در دوران شیوع ویروس کرونا، آغاز به‌کار کرد.
کاخ سلطنتی انگلیس، در پاسخ به انجام آزمایش کووید 19 روی ملکه سکوت اختیار کرد
ملکه با بوریس جانسون و شاهزاده چارلز تعامل داشته است؛
با اعلام نتیجه مثبت آزمایش ویروس کرونا روی بوریس جانسون و شاهزاده چارلز، گمانه زنی ها درباره ابتلای ملکه الیزابت دوم به ویروس کرونا شدت گرفته است و گزارش پیش رو، به بررسی این موضوع می پردازد.
آمریکا، یک سمت شغلی بهداشت عمومی مستقر در چین را حذف کرد
بررسی ابعاد تاثیرگذاری یک عنوان شغلی؛
دولت ترامپ اقدام به حذف یک جایگاه شغلی در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری "CDC" واقع در چین کرد که در حال حاضر، برخی متخصصان می گویند که می توانست منجر به شناسایی زودهنگام شیوع ویروس کرونا شود.
نگاهی به همه رقبا
پیرو اعتراض به تغییرات ایجادشده در نظرسنجی انتخاب پیام رسان برای وزارت آموزش و پرورش صورت می گیرد؛
اعتراض میثم عسگری مدیرعامل پیام رسان آیگپ به جا به جایی ها در نظرسنجی انتخاب پیام رسان برای وزارت آموزش و پروش موجب شد تا پیشینه، رویکردهای اجرایی و کیفیت خدمت رسانی پیام رسان های مطرح کشور مورد بررسی قرار بگیرد تا یک کمک فکری برای هموطنان رای دهنده در نظرسنجی سامانه باشد.
درخشش بنیاد برکت در حوزه دانش بنیان
شرکت مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در میان 10 شرکت دانش بنیان برتر کشور قرار گرفت.
صفحه  از ۷