پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

فراخوان اولین مسابقه سراسری
با هدف تولید استیکرهای بومی- ایرانی برای استفاده در فضای مجازی؛
شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ اولین مسابقه سراسری جایزه سال استیگر را برگزار می‌کند.
زبان
در حمایت از زبان های محلی؛
نسخه جدید ۲.۰.۷ آیگپ برای پلتفرم اندروید منتشر شد. در این نسخه علاوه بر اضافه شدن امکانات متنوع و کاربردی جدید، کاربران شاهد بهبود عملکرد در قابلیت های موجود نرم افزار خواهند بود.
نسخه اندرویدی جدید آیگپ منتشر شد
با بهبود عملکرد در قابلیت های موجود نرم افزار؛
نسخه جدید آیگپ برای پلتفرم اندروید منتشر شد. در این نسخه علاوه بر اضافه شدن امکانات متنوع و کاربردی جدید، کاربران شاهد بهبود عملکرد در قابلیت های موجود نرم افزار خواهند بود.
طرح حمایتی پیام رسان گپ از بازی سازان
گیم سنتر گپ ایجاد شد؛
در سومین دورهمی بازی سازان که به همت پیام رسان گپ برگزار شد مدیر عامل این شرکت از ایجاد یک گیم سنتر و همچنین طرحهای حمایتی از بازی سازان خبر داد.
سومین دورهمی بازی سازان ایران برگزار می شود
4 شهریور ماه 1398؛
سومین دورهمی ماهیانه بازی سازان ایران به میزبانی پیام رسان گپ شهریورماه سال جاری با برنامه های جدید و رونمایی از یک کتاب در حوزه گیم برگزار خواهد شد.
نسل بعدی سلول‌های خورشیدی در راه است
نوعی مواد نانویی ساخته شده از فسفر به نام فسفرین که پایدارتر و کارآمدتر است، ماده اصلی نسل بعدی سلول‌های خورشیدی پروسکایت خواهد بود.
افزایش ۴۰ درصدی قیمت اینترنت
درخواست شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت از وزارت ارتباطات:
یکی از مسائلی که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت به آن گلایه دارند، عدم افزایش هزینه است. آنها بارها نقد خود را نسبت به این مسئله اعلام کرده‌اند اما هنوز به نتیجه نرسیده‌اند. آن‌ها معتقدند از آن جا که کالاهای مصرفی و تجهیزات 400 درصد افزایش پیدا کرده‌اند، 40درصد افزایش قیمت منطقی است.
تخفیف ویژه برای خرید سیم کارت‌های دائمی همراه اول
فروش ویژه سیم کارت‌های دائمی همراه اول با ۴۰ درصد تخفیف از ابتدای تیرماه و به مدت سه ماه آغاز شد.
آذری جهرمی: توجیهات شرکت های خدمات ارتباطی، قابل قبول نیست
با پایان مهلت دو هفته ای؛
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی درباره لزوم بهبود کیفیت خدمات پشتیبانی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی، به پایان مهلت در نظر گرفته شده برای این شرکت ها اشاره کرد و نوشت که توجیهات مدیران شرکت ها در این خصوص قابل قبول نیست.
فراخوان ثبت ایده در جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان
بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور حمایت از ایجاد کسب و کارهای فناورانه دانشی و ترویج فرهنگ کارآفرینی، سومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می‌ کند.
صفحه  از ۴