پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

ظریف: وکلای ایرانی بر متون حقوقی بین‌المللی بیشتر مسلط‌ شوند
نخستین جلسه بررسي راهكار چگونگي نشست سمينارهاي تخصصي مرتبط با حقوق بين الملل در مركز علمي كاربردي کانون وکلای دادگستری مرکز باحضور دکتر محمد جواد ظریف و برخی از اساتید این رشته برگزار شد.
آغاز فرایند ثبت نام در آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال ١٤٠٠
فرایند ثبت نام در آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال 1400 آغاز شد.
آزادی ۳۸۰۹ زندانی غیرعمد در نیمسال ۹۹
به همت خیرین در نیمه نخست سال جاری تعداد ۳ هزار و ۸۰۹ زندانی جرایم غیرعمد از بند حبس آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشته‌اند.
دادگاه بر اساس نظر پزشکی قانونی رأی صادر می‌کند
رییس دیوان عالی کشور با تأکید بر سختی کار در پزشکی قانونی گفت: کار پزشکی قانونی کارشناسی برای محاکم قضایی است و دادگاه عمدتا بر اساس نظر کارشناسی پزشکان قانونی رأی صادر می کند.
شروع به کار پویش «ارمغان» با هدف آزادی زنان زندانی
با هدف حمایت از 197 مادر دربندی که به دلیل ارتکاب جرایم غیرعمد در حبس حضور دارند، پنجمین دور از پویش «ارمغان آزادی» شروع به کار کرد.
کمک 390 میلیون تومانی سران قوا به ستاد دیه
سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه در مجموع با اهدای مبلغی معادل 390 میلیون تومان در آیین گلریزان مجازی ستاد دیه کشور، ویژه ماه مبارک رمضان مشارکت داشتند.
تمامی فعالیت های اجتماع محور در زندان های کشور به حالت تعلیق درآمد
با دستور رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور:
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور طی دستوری به مدیران زندان های سراسر کشور تمامی فعالیت های اجتماع محور در زندان های کشور را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.
تشکیل کمیته های سلامت به صورت فوق العاده در زندان ها برای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
رئیس سازمان زندانها درنشست سراسری با مدیران کل ستادی واستانی که ازطریق ویدئوکنفرانس برگزارشد با تأکید بر رعایت حقوق زندانیان گفت: حفظ سلامتی زندانیان ورسیدگی به وضعیت بهداشتی زندان ها ازحقوق زندانیان است.
۱۲۳ نفر از قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی شناسایی شدند+اسامی
سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: تطبیق نمونه های DNA، تعداد پیکرهای شناسایی شده قربانیان سقوط هواپیمای اوکراین به ۱۲۳ نفر رسید.
تاکید رئیس سازمان زندان ها بر توسعه فرهنگ مطالعه در زندان ها
رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور بدو ورود به استان اصفهان با حضور در زندان شهرستان نائین از این مرکز بازدید و با مددجویان دیدار و گفتگو کرد.
صفحه