پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

درباره شعار روز جهانی مبارزه با مواد مخدر
اهمیت مبارزه فراگیر، جهان‌شمول و همه‌جانبه با هیولای ویرانگر و مفسده هزارسر مواد مخدر و قاچاق آن، موجب شد تا سرانجام سازمان ملل متحد در سال ۱۹۸۷ (۳۲ سال پیش)، روز ۲۶ ژوئن برابر با پنج تیر را روز جهانی مبارزه با قاچاق و سوءمصرف مواد مخدر اعلام کند.‌
پلمب ۳۰۰ قهوه خانه و رستوران متخلف در تهران
سردار رحیمی:
رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از ۳۰۰ قهوه خانه، رستوران، کافی شاپ پلمب شد و ۴۱ قهوه خانه و ۸ باشگاه که تخلفات محرز داشتند پلمب شد.
ترافیک روان در اکثر جاده‌های کشور
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از جوی آرام و ترافیکی روان در جاده‌های کشور خبر داد.
تاکید وزیر کشور بر تسریع روند پرداخت تسهیلات به سیل زدگان
ناصریان گفت: در جلسه هماهنگی کمیته برآورد،تعیین خسارت و تخصیص منابع قرارگاه در محل بانک مرکزی، تمامی ابهامات پرداخت تسهیلات توسط بانکهای کشور به آسیب دیدگان از سیل، اعم از کشاورزی و مسکن رفع شد و بانکها متعهد شدند سرعت روند پرداخت تسهیلات را بیشتر کنند.
اختصاص 5500 میلیارد ریال برای اشتغال‌زایی در مناطق سیل‌زده
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) خبر داد:
تفاهم‌نامه‌ی تکمیل و تعمیر واحدهای مسکونی آسیب‌دیده در مناطق سیل‌زده‌ی کشور میان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شد.
برگزاری دومین جلسه کمیته حمایت ازتولید واشتغال قرارگاه بازسازی ونوسازی مناطق سیل زده به ریاست معاون اقتصادی وزارت کشور
معاون اقتصادی وزیر کشور با اعلام اینکه تا پایان هفته جاری ارزیابی میزان خسارات وارده از سیل به بنگاههای اقتصادی و پیشنهادات لازم برای جبران خسارات وارده، بایستی جمعبندی و ارائه شود، گفت: ظرف مدت ۴۸ ساعت موارد مرتبط، با هماهنگی سازمان مدیریت بحران کشور و دستگاههای تخصصی جمعبندی و ارائه شود.
فوت ۱۰ نفر بر اثر صاعقه‌زدگی در جریان سیل اخیر
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به تعداد جان باختگان سیل اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: در سیل اخیر در کشور ۷۶ نفر جان باخته داشتیم که ۲۱ نفر مربوط به حادثه تلخ شیراز، ۶ نفر هنگام امداد رسانی،۱۰ نفر بر اثر صاعقه، تعدادی بر اثر ریزش کوه و تنها چندین نفر بر اثر سیلاب مستقیم جان خود را از دست دادند.
سردار «منتظرالمهدی» معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر شد
سردار «منتظرالمهدی» سخنگو و معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر شد.
پیام تسلیت وزیر کشور در پی درگذشت دو جهادگر عازم لرستان در حادثه تصادف
وقوع حادثه تصادف منجر به درگذشت دو تن از جوانان غیور اردبیل، در مسیر عزیمت جهادی به مناطق سیل زده لرستان، موجب تاثر و اندوه بسیار است.
کاهش مدت سربازی پیشنهاد وزیر کشور برای امدادگری داوطلبانه در حوادث
سخنگوی وزارت کشور خبر داد:
وزیر کشور به مناسبت روز جوان در پیشنهادی مطرح کرد: مدت سربازی به ازای خدمات داوطلبانه امدادگران جوان در حوادث غیر مترقبه کاهش یابد.
صفحه  از ۱۰