پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

حکیم زاده: مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد/ افزایش توانمندی معلمان در استفاده از فناوری‌های نوین
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش وزارت آموزش و پرورش می‌گوید مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد و همکاران ما بیشتر از ساعاتی که موظف به انجام کار بودند، فعالیت داشتند و واقعا ایثار کردند اما متاسفانه ما نتوانستیم پرداختی متفاوتی به آن‌ها داشته باشیم.
کمرئی:هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود/ اسماعیلی: یکی از دغدغه‌های جامعه و مسئولان،مدیریت کرونا در نظام آموزشی کشور است
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: با تعطیلی مدارس فرآیند تربیتی هم کاملا متوقف شده بود و باید بر این نکته تاکید کرد که هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود.
تکمیل فرآیند ثبت نام ۸۴/۰۳ درصد دانش آموزان استان تا کنون
نخعی گفت: با همت و تدبیر و برنامه‌ریزی همه عوامل در مجموعه‌های مختلف ستادی و صف، تاکنون ۸۴/۰۳ درصد دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند.
لزوم مدیریت زمان و اهمیت دو چندان فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از آنجاییکه اولین مرحله از مراحل و فرآیندهای تعریف شده در یکپارچه سازی سامانه ها، موضوع ثبت نام دانش آموزان می باشد، ضرورت دارد همه عوامل به این مهم بیش ازپیش توجه نموده و زمان دراختیار را مدیریت نمایند.
ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه 12 شهریور برگزار می‌شود
مدیرعامل و موسس مؤسسه ذهن نو از برگزاری ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا این رقابت‌ها به صورت آنلاین و با حضور 825 دانش اموز در سه گروه سنی برگزار می‌شود.
واگذاری مسکن به کدام دسته از فرهنگیان تعلق می‌گیرد؟
به گفته مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش با توجه به ایجاد ظرفیت‌های جدید مسکن، با ارسال بخشنامه ای، از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها خواسته شده است تا فهرست و مشخصات متقاضیان واجد شرایط (اصلی و ذخیره) را طبق فرمت تنظیمی با رعایت اولویت‌ها و گروه‌های هدف این اداره کل ارسال کنند.
زمان ثبت نام دانش‌آموزان در پایگاه‌های اوقات فراغت اعلام شد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره فعالیت پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان توضیحاتی داد و نحوه ثبت نام آنان در فعالیت‌های اوقات فراغت را تشریح کرد.
شبکه شاد بستر مشارکت رای اولی‌ها در آموزش و پرورش می‌شود
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از ساحت‌های مهم مجموعه آموزش و پرورش با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه تربیت دارد، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است تاکید کرد برای مشارکت حداکثری رای اولی‌ها برنامه‌های موثری خواهیم داشت.
هیأت انتخاب یازدهمین جشنواره عکس رشد آغاز به کار کرد
مهلت ثبت نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره عکس رشد پایان یافته و بدین ترتیب کارهیأت انتخاب این دوره جشنواره آغاز شد.
نمایش‌نامه‌ها بر تربیت کودکان و نوجوانان تأثیری عمیق دارند
داور گروه نمایش‌نامه و فیلم‌نامه هجدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد بر این باور است که نسبت به تأثیرات گسترده‌ و عمیق نمایش بر دانش‌آموزان شناخت کافی وجود ندارد؛ گرچه در سال‌های اخیر در برخی کتاب‌های درسی، به نمایش و نمایش‌نامه پرداخته شده است.
صفحه  از ۳۲