پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

افتتاح و احیای ۲۰۰ کارگاه تولید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی
مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد:
با افتتاح و احیای ۲۰۰ کارگاه تولید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، ۲ هزار فرصت شغلی در این صنعت ایجاد شده است.
دانش‌آموزان کدام پایه می‌توانند در پروژه کوچ شرکت کنند؟
مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش جزئیات اجرای پروژه کوچ (کنترل وزن و چاقی دانش‌‌آموزان با رویکرد ترویج زنگی فعال و سالم) را تشریح کرد.
کریمی‌فر: اسکان تابستانی فرهنگیان همچنان تعطیل است
به گفته مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اسکان تابستان 1399 در آموزش و پرورش، به دلیل مبارزه با شیوع کرونا ویروس در سراسر پایگاه‌های پذیرش و مدارس مجری طرح اسکان موقت، همچنان تعطیل است.
سنجش سلامت پیش دبستانی‌ها از اول مهر
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که سنجش سلامت پیش دبستانی‌ها که سال گذشته همزمان با سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان انجام می‌شد، امسال به دلیل شرایط کرونایی، از اول مهر انجام می‌شود تا تراکم جمعیت حین سنجش کمتر و فضا برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطلوب تر باشد.
چگونگی برگزاری طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در ایام کرونا
امسال به دلیل شرایط کرونا طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان از نیمه دوم تیرماه آغاز و تا آخر شهریور برای نوآموزان بدو ورود به دبستان ادامه دارد و سنجش نوآموزان پیش دبستانی نیز از اول مهر انجام می‌شود. از جمله مدارک لازم برای انجام سنجش، اصل شناسنامه دانش‌آموز و والدین، کارت واکسیناسیون تکمیل‌شده، یک قطعه عکس ۳ در ۴ و پرداخت مبلغ ۴۰۰ هزار ریال است.
بررسی عملکرد آزمون‌ساز برای ارزشیابی دانش آموزان
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: برای تغییر در نحوه ارزشیابی دانش آموزان در سال‌های آتی، استفاده از آزمون ساز مورد بررسی قرار گرفته است.
امتحان نهایی «پایه دوازدهم» حتما به‌صورت حضوری برگزار می‌شود
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش باحضور در برنامه «انتهای الوند» شبکه دو سیما درباره راهکارهای دستگاه تعلیم و تربیت برای تداوم امر آموزش در ایام تعطیلی کرونا و نحوه برگزاری امتحانات و اتمام سال تحصیلی توضیح داد.
ساخت ۱۲۰ مدرسه برکت در سال ۹۹
معاون عمرانی بنیاد برکت خبر داد:
معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از ساخت ۱۲۰ مدرسه توسط این بنیاد در سال ۹۹ خبر داد.
راه‌اندازی مرکز «صدای‌ دانش‌آموز» به زودی
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر آموزش و پرورش خبر داد
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی مرکز صدای‌ دانش‌آموز در آینده خبرداد.
لغو تمام اردوها و مسابقات ورزشی دانش‌آموزی
رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی خبر داد:
رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی از لغو تمامی مسابقات و اردوهای ورزشی دانش‌آموزی براساس تصمیم شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
صفحه  از ۲۸