پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

توجه بیشتر به ساحت های شش گانه تربیت از اهداف اصلی سند تحول بنیادین است/ با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دارد
ساکی در غیرمحرمانه مطرح کرد:
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش با بیان اینکه به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی خوشبین هستم، گفت: با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دارد و تا ابلاغ آن باید منتظر بود.
یزدی خواه،: حوزه نوشت افزار، مهم ترین رسانه فرهنگی اثر گذار است/ یقینی: صنعت نوشت افزار، هویت ساز است
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه نوشت افزار جزو مهم ترین رسانه ای است که پیام های ما را به دانش آموزان و خانواده ها منتقل می کند. قطعا اثر فرهنگی این رسانه، بیشتر و مهم تر از اثر اقتصادی آن است. انتقال پیام از طریق این رسانه برای دانش آموزان بسیار جذاب و ماندگار است.
افتتاح یک باب مدرسه شش کلاسه در شهرستان فنوج
استمرار نهضت مدرسه سازی
با مشارکت یک شرکت قطعه سازی خودرویی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یک باب مدرسه ۶ کلاسه در فنوج به بهره برداری رسید.
حکیم زاده: مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد/ افزایش توانمندی معلمان در استفاده از فناوری‌های نوین
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش وزارت آموزش و پرورش می‌گوید مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد و همکاران ما بیشتر از ساعاتی که موظف به انجام کار بودند، فعالیت داشتند و واقعا ایثار کردند اما متاسفانه ما نتوانستیم پرداختی متفاوتی به آن‌ها داشته باشیم.
کمرئی:هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود/ اسماعیلی: یکی از دغدغه‌های جامعه و مسئولان،مدیریت کرونا در نظام آموزشی کشور است
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: با تعطیلی مدارس فرآیند تربیتی هم کاملا متوقف شده بود و باید بر این نکته تاکید کرد که هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود.
تکمیل فرآیند ثبت نام ۸۴/۰۳ درصد دانش آموزان استان تا کنون
نخعی گفت: با همت و تدبیر و برنامه‌ریزی همه عوامل در مجموعه‌های مختلف ستادی و صف، تاکنون ۸۴/۰۳ درصد دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند.
لزوم مدیریت زمان و اهمیت دو چندان فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از آنجاییکه اولین مرحله از مراحل و فرآیندهای تعریف شده در یکپارچه سازی سامانه ها، موضوع ثبت نام دانش آموزان می باشد، ضرورت دارد همه عوامل به این مهم بیش ازپیش توجه نموده و زمان دراختیار را مدیریت نمایند.
ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه 12 شهریور برگزار می‌شود
مدیرعامل و موسس مؤسسه ذهن نو از برگزاری ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا این رقابت‌ها به صورت آنلاین و با حضور 825 دانش اموز در سه گروه سنی برگزار می‌شود.
واگذاری مسکن به کدام دسته از فرهنگیان تعلق می‌گیرد؟
به گفته مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش با توجه به ایجاد ظرفیت‌های جدید مسکن، با ارسال بخشنامه ای، از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها خواسته شده است تا فهرست و مشخصات متقاضیان واجد شرایط (اصلی و ذخیره) را طبق فرمت تنظیمی با رعایت اولویت‌ها و گروه‌های هدف این اداره کل ارسال کنند.
زمان ثبت نام دانش‌آموزان در پایگاه‌های اوقات فراغت اعلام شد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره فعالیت پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان توضیحاتی داد و نحوه ثبت نام آنان در فعالیت‌های اوقات فراغت را تشریح کرد.
صفحه  از ۳۳