پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

بلاکچین فرافناوری است که ۲۷ سال پیش آغاز شده و غیرقابل نفوذ و هک است
مدیر جدید آموزش رمز ارز و بلاکچین کانون انجمن های صنفی کارفرمایی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور منصوب شد
مدیر کشور گفت: مهم ترین اصل در سیاست ها و منویات مقام معظم رهبری جدید آموزش رمز ارز و بلاکچین کانون انجمن های صنفی کارفرمایی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای (مدظله العالی) استقرار و تقویت اقتصاد دانش بنيان است و فرافناوری بلاکچین راهکار نوین این امر است .
توجه بیشتر به ساحت های شش گانه تربیت از اهداف اصلی سند تحول بنیادین است/ با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دارد
ساکی در غیرمحرمانه مطرح کرد:
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش با بیان اینکه به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی خوشبین هستم، گفت: با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دارد و تا ابلاغ آن باید منتظر بود.
یزدی خواه،: حوزه نوشت افزار، مهم ترین رسانه فرهنگی اثر گذار است/ یقینی: صنعت نوشت افزار، هویت ساز است
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه نوشت افزار جزو مهم ترین رسانه ای است که پیام های ما را به دانش آموزان و خانواده ها منتقل می کند. قطعا اثر فرهنگی این رسانه، بیشتر و مهم تر از اثر اقتصادی آن است. انتقال پیام از طریق این رسانه برای دانش آموزان بسیار جذاب و ماندگار است.
افتتاح یک باب مدرسه شش کلاسه در شهرستان فنوج
استمرار نهضت مدرسه سازی
با مشارکت یک شرکت قطعه سازی خودرویی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یک باب مدرسه ۶ کلاسه در فنوج به بهره برداری رسید.
حکیم زاده: مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد/ افزایش توانمندی معلمان در استفاده از فناوری‌های نوین
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش وزارت آموزش و پرورش می‌گوید مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد و همکاران ما بیشتر از ساعاتی که موظف به انجام کار بودند، فعالیت داشتند و واقعا ایثار کردند اما متاسفانه ما نتوانستیم پرداختی متفاوتی به آن‌ها داشته باشیم.
کمرئی:هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود/ اسماعیلی: یکی از دغدغه‌های جامعه و مسئولان،مدیریت کرونا در نظام آموزشی کشور است
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: با تعطیلی مدارس فرآیند تربیتی هم کاملا متوقف شده بود و باید بر این نکته تاکید کرد که هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود.
تکمیل فرآیند ثبت نام ۸۴/۰۳ درصد دانش آموزان استان تا کنون
نخعی گفت: با همت و تدبیر و برنامه‌ریزی همه عوامل در مجموعه‌های مختلف ستادی و صف، تاکنون ۸۴/۰۳ درصد دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند.
لزوم مدیریت زمان و اهمیت دو چندان فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از آنجاییکه اولین مرحله از مراحل و فرآیندهای تعریف شده در یکپارچه سازی سامانه ها، موضوع ثبت نام دانش آموزان می باشد، ضرورت دارد همه عوامل به این مهم بیش ازپیش توجه نموده و زمان دراختیار را مدیریت نمایند.
ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه 12 شهریور برگزار می‌شود
مدیرعامل و موسس مؤسسه ذهن نو از برگزاری ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا این رقابت‌ها به صورت آنلاین و با حضور 825 دانش اموز در سه گروه سنی برگزار می‌شود.
واگذاری مسکن به کدام دسته از فرهنگیان تعلق می‌گیرد؟
به گفته مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش با توجه به ایجاد ظرفیت‌های جدید مسکن، با ارسال بخشنامه ای، از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها خواسته شده است تا فهرست و مشخصات متقاضیان واجد شرایط (اصلی و ذخیره) را طبق فرمت تنظیمی با رعایت اولویت‌ها و گروه‌های هدف این اداره کل ارسال کنند.
صفحه