پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

واریز ماهانه حق‌التدریس‌ معلمان از مهرماه
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این‌که آیا نباید حق‌التدریس‌ معلمان به‌صورت ماهانه واریز می‌شد تا شاهد بروز معوقات هفت‌ماهه در پرداخت نباشیم؟ گفت: بند کاف تبصره ۱۲ قانون بودجه از ابتدای سال ۹۸ اجرایی است و با آغاز سال تحصیلی از مهر، حق‌التدریس‌ها را نیز ماهانه پرداخت می‌کنیم.
ادامه رایزنی‌ها با مجلس برای رتبه‌بندی معلمان/ ابلاغ اعتبار رتبه‌بندی
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: رایزنی‌هایی با مجلس در حال انجام است که شکل اجرای رتبه‌بندی و آنچه در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه پیش بینی شده را نهایی کنیم. هر کدام از روش‌ها نهایی شود، سریعاً وارد پروسه اجرایی می‌شویم.
بخشنامه نحوه به‌کارگیری آموزش‌دهندگان به‌صورت حق‌التدریس ابلاغ می‌شود
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی:
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از ابلاغ بخشنامه‌ای از طریق امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در خصوص نحوه به‌کارگیری آموزش‌دهندگان به‌صورت حق‌التدریس خبر داد.
ثبت‌نام کتاب‌های درسی اول دبستانی‌ها و دهمی‌ها آغاز شد
دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی و پایه دهم دوره متوسطه از امروز "یکشنبه ۲۳ تیر" باید برای ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.
معلمان برای عضویت در طرح
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه ثبت‌نام فرهنگیان متقاضی در طرح "معلم تمام وقت" از نیمه دوم تیر ماه آغاز می‌شود، گفت:‌ تلاش می‌کنیم براساس قانون بودجه پرداخت حق التدریس‌ها را به روز کنیم.
حسینی خبر داد: اجرای 70 برنامه در سال جاری برای تحقق سند تحول
سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش از اجرای 70 برنامه اولویت‌دار مربوط به خرده‌نظام‌های سند تحول بنیادین در سال جاری خبر داد.
آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی برگزار می‌شود؟
سرپرست آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت جذب نیروی انسانی جدید در این وزارتخانه زمان احتمالی برگزاری آزمون استخدامی را اعلام کرد.
اجرای
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هر آنچه درباره رتبه‌بندی از سوی دولت گفته می‌شود شعار است و جنبه تبلیغاتی دارد، گفت: اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهر ماه غیرممکن است.
۴۰ دانش‌آموز برای شرکت در مسابقات کشور امارات، شهر دبی بورسیه می‌شوند
اختتامیه جشنواره مسابقات ملی محاسبات ذهنی چرتکه با اجرای سجاد زین‌العابدین مجری شبکه آموزش سیما، روز گذشته ۱۴ تیر در مرکز همایش‌های بین المللی رایزن در تهران برگزار و از نفرات برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.
جذب ۴ هزار دانشجو‌معلم در دانشگاه شهیدرجایی از مهر ۹۸
رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی گفت: مهر ۹۸ چهار هزار دانشجو‌معلم جذب می‌کنیم، توان جذب دانشجویان بیشتری هم داریم.
صفحه  از ۱۵