پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

سرانجام طرح حذف تنوع مدارس چه شد؟
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: شورای نگهبان طرح حذف تنوع مدارس را تأیید نکرد و از مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم با در نظر گرفتن مصوبه شورای انقلاب فرهنگی این بحث را جلو ببرد.
رتبه‌بندی معلمان به‌صورت دو فوریت در مجلس بررسی می‌شود
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست کمیسیون، از آمادگی مجلس برای بررسی دو فوریتی لایحه نظام رتبه بندی معلمان خبر داد.
مابه‌التفاوت افزایش قیمت بنزین به حساب رانندگان «سرویس مدارس» واریز می‌شود؟
مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: با اعلام سهمیه بندی بنزین موضوع را از سوی مراجع تصمیم‌گیر پیگیری و پیشنهاداتی را مطرح کردیم.
اجرای نظام قدیم (۳+۱) تا مهر ۹۹ تمدید شد + جزییات
معاون آموزشی، برنامه‌ریزی و مقررات دفتر آموزش متوسطه نظری جزئیات مصوبه جدید شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر تمدید اجرای نظام قدیم آموزشی (۱+۳) تا پایان سال تحصیلی جاری را تشریح کرد.
نتایج «آزمون اصلح» امشب اعلام می‌شود
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: نتایج آزمون جامع( اصلح) مهارت‌آموزان ورودی سال‌های 96، 97 و افراد باقی مانده سال 95، ساعت 19 امشب اعلام می‌شود.
اختصاص اعتبار برای جبران خسارت ناشی از سیل به زیرساخت‌ها ابلاغ شد
معاون اول رئیس جمهور، تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص تخصیص ۹ هزار و ۵۴۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از سیل و طوفان فروردین امسال به تأسیسات و زیرساخت وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان را ابلاغ کرد.
جزئیات جدید از اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان؛ اعمال مدرک تحصیلی ‌‌تصویب شد
نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس از اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان خبر داد و گفت: اعمال مدرک تحصیلی فرهنگیان در مجلس تصویب شد.
رتبه بندی معلمان به زودی در صحن دولت بررسی می‌شود
معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه لایحه رتبه‌بندی و به‌زودی در صحن دولت مورد بررسی قرار خواهد گرفت گفت:اجرای سند تحول بنیادین و تأمین معیشت فرهنگیان محورهای اصلی بودجه آموزش‌وپرورش در سال آینده است.
ادامه تحصیل از طریق آزمون سراسری برای افرادی که دوبار کنکور داده‌اند بلا مانع شد
با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری
هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک بند از دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سال ۹۷، شرکت داوطلبانی که در دوره های قبلی کنکور پذیرفته شده اند را برای سال‌های بعد بلامانع دانست.
تصویب آیین نامه رتبه بندی فرهنگیان در دستور کار دولت/ کاهش تنوع مدارس، سمپاد را تضعیف نمی‌کند
حاجی میرزایی گفت: مدارس فقط باید در ۲ نوع دولتی و غیردولتی باشند؛ در این دسته‌بندی، سمپاد تضعیف نمی‌شود.
صفحه  از ۲۴