پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

نیلی احمدآبادی: ما در بحران کرونا نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم/ علیرضا منادی سفیدان: متاسفانه 3.5 میلیون دانش آموز دسترسی به فضای مجازی ندارد
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
رییس دانشگاه تهران با اشاره به اینکه کشورها را در چگونگی مدیریت بحران باید سنجید، تصریح کرد: ما در بحران کرونا که همچنان با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم چراکه فقط بحث بهداشت مطرح نبود بلکه مباحث دیگری از جمله سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... نیز در میان بود.
پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی سیستان و بلوچستان آغاز شد
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان:
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان گفت: پذیرس دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی سیستان و بلوچستان در 100کد رشته تحصیلی آغاز شد.
زاهدی: دولت سیزدهم تغییر در نظام استخدام ایجاد کند / اوسط هاشمی: بازآرایی ساختار نظام آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امری جدی است
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: یک خواسته ما از دولت سیزدهم این است که تغییر در نظام استخدام ایجاد کند چراکه این نظام نیز باید زیر و رو شود و بر اساس صلاحیت حرفه‌ای افراد باشد.
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی: جهاددانشگاهی پلی میان دانشگاه، جامعه و صنعت است/ دبیر کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری مجلس: دفاترجهاددانشگاهی در برخی از دانشگاه‌ها تعطیل هستند
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی می‌گوید جهاددانشگاهی هماهنگونه که در اساسنامه‌اش ذکر شده است، پلی میان دانشگاه، جامعه و صنعت است و پیاده‌ساز الگوهاست.
عملکرد مسولین وزارت علوم در یک سیستم  علمی و آموزشی با روح و یک سیستم پویا مغایر است و اکنون در صدد ایجاد اختلاف بین دو رکن مهم در دانشگاهها هستند
کارشکنی و تاخیر مسولین وزارت علوم بعد از اخذ تمام مجوزات و صدور مصوبه مرکز هیات امنا، در پرداخت معوقات افزایش ۵۰% حق و حقوق ۵۰۰۰۰ نفر کارمند وابسته به وزارت علوم در سطح اموزش عالی کشور، توجیه ناپذیر و تلاش مسولین در تداوم نارضایتی هدفمند انان است
اقای دکتر نوبخت و دکترغلامی در تضییع حقوق کارمندان شاغل در اموزش عالی وابسته به وزارت علوم متحد شدند؟!!!
کارمندان آموزش عالی متوجه همه حرکت های سیستماتیک و مستکبرانه و سلیقه ای و شخصی و قشری نگر و ویژه خواهی دولتمردان هستند زیرا اگر طبق سیاستهای نظام اداری ابلاغی رهبر معزز ، اجرای عدالت در نظام پرداختها را دولتمردان در تصمیم خود داشتند، باید کل نگر بودند و شان و کرامت خانواده شاغل در وزارت علوم را حفظ می نمودند .
۵۰هزار نفر کارمند در آموزش عالی در انتظار انجام تعهد اخلاقی و قول آقای دکتر نوبخت هستند
لعیا میزبان رییس کمیسیون اداری شورای صنفی کارمندان دانشگاه های کشور به وزارت علوم در سطح کشور گفت: تعداد ۵۰۰۰۰ نفر کارمند در دانشگاهها و مراکز اموزشی و پژوهشی و‌ فناوری منتظر قول و تعهد اخلاقی اقای دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه هستند.
همایش طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) در دانشگاه خوارزمی برگزار شد
همایش افتتاحیه رسمی طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) از سوی بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
دانشجویان  تا پایان مرداد مي توانند اقدام به جمع‌آوری وسایل و تخلیۀ خوابگاه کنند
رئیس ادارۀ خوابگاه‌های دانشگاه علامه‌طباطبائی:
رئیس اداره خوابگاه‌های دانشگاه علامه‌طباطبائی، گفت: امروز اطلاعیه‌ای مبنی بر تخلیه خوابگاه‌ها صادر کردیم، اما ضرب العجل آن تا پایان این هفته نیست، چرا که طی هفته های آینده و در روزهای یکشنبه و سه شنبه نیز مسئولان خوابگاه حضور دارند.
بررسی تأثیر کرونا بر ۱۲ هزار دانشجو
در پژوهش معاونت دانشجویی دانشگاه علامه‌ طباطبایی بررسی شد؛
طرح ارزیابی سلامت روان، جسمی و وضعیت آموزش مجازی در بین دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی به همت معاونت دانشجویی این دانشگاه انجام شد.
صفحه  از ۵