پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

عرضه کارت هدیه دیجیتال در آیگپ
برای اولین بار در ایران و با محوریت بانک پارسیان صورت گرفت؛
در راستای حفظ محیط زیست، صرفه جویی در منابع و همچنین مراجعه کمتر به بانک‌ها کارت هدیه دیجیتال توسط شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ و با همکاری بانک پارسیان در دسترس عموم قرار گرفت.
کارت خبرنگاری و معرفی نامه آقای پوریا زارعی فاقد اعتبار است
گیتی آنلاین - در پی انتشار برخی اخبار کذب تایید نشده از سوی پوریا زارعی خبرنگار افتخاری و شهروند خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص فعالیت ها و خدمات اداره آب و فاصلاب استان کرمانشاه، پایگاه خبری گیتی آنلاین بدین وسیله اعلام میدارد که کارت خبرنگاری و معرفی نامه این فرد فاقد اعتبار است و دیگر با این رسانه همکاری ندارد.
کارت خبرنگاری خانم سرور ترکاشوند فاقد اعتبار است
کارت خبرنگاری خانم سرور ترکاشوند فاقد اعتبار است و ایشان با پایگاه خبری گیتی آنلاین هیچ گونه همکاری ندارد.
آثار ارسالی با کیفیت و خارج از تصور ما بود
عضو هیئت داوران اولین مسابقه سال استیکر عنوان کرد:
داوری اولین مسابقه سال استیکر شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ برگزار شد و از 518 طرح رسیده به دبیرخانه، 50 طرح از سوی هیات داوران این مسابقه برگزیده شد. علی رادمند که خود جزو اولین هنرمندانی است که در زمینه استیکر فعالیت‌های جالب توجهی در ایران داشته، یکی از اعضا هیات داوران است که طرح‌های ارسالی به اولین دوره را بسیار جالب توجه ارزیابی کرده است. به همین بهانه مصاحبه‌ای را با وی ترتیب دادیم تا بیشتر با روش داوری و کبفیت آثار ارسالی به اولین مسابقه جایزه سال استیکر آشنا شویم.
ارتباطات توسعه و توانمند سازی در جهان سوم
*فاطمه صنیعی *حسین نظامی *ساقی غیاثوند *حمیده ابطحی *محمد صادق کاظمی
از آغاز قرن ۱۹،نقش ارتباطات به طور کلی و تکنولوری های وسایل ارتباط جمعی به طور خاص در فرایند تغییر اجتماعی،رشد اقتصادی و تغییرات سیاسی در کشور های کمتر صنعتی به عنوان مفهوم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.
خانیکی: سرمشق مارکز می تواند برای جامعه ما نتایج ارتباطی خوبی داشته باشد
مراسم رونمایی از ترجمه کتاب «رسوایی قرن و دیگر نوشته‌های مطبوعاتی» اثر گابریل گارسیا مارکز و ترجمه علی شاکر در خانه وارطان با سخنرانی محمدمهدی فرقانی رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، هادی خانیکی عضو هیئت علمی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، فریدون صدیقی استاد روزنامه نگاری و کاوه میرعباسی برگزار شد.
خانیکی: نتیجه انباشت نفرت چیزی جز آشوب یا استبداد نیست
هادی خانیکی استاد ارتباطات عصر دوشنبه در همایش «شب نلسون ماندلا و ایران» گفت: ماندلا در همه دوران مبارزه و حتی در اوج قدرت، در جستجوی مبارزه آشتی جویانه بود و از نفرت پراکنی پرهیز می کرد چرا که نتیجه انباشت نفرت چیزی جز آشوب یا استبداد نیست.
توسعه اقتصادی در پرتو رسانه
*حمداله عمادی حیدری *ایمان علی محمدی *حمید کرد *علی روانگرد
مردم امروز دنیا دیگر از رسانه جدا نیستند و زندگی آنها با رسانه گره خورده است. نقش رسانه ها و در عین حال ابزارهای رسانه ای در تنظیم زندگی فردی و اجتماعی بشر امروز انکار ناپذیر است.
لیبرمن: اسرائیل سه مشکل دارد: ایران، ایران و ایران!
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ایران مشکل اصلی تل‌آویو است، از مواضع ضدایرانی ولی‌عهد سعودی تمجید کرد.
بن‌سلمان: مسئله فلسطین جزء اولویت‌های اصلی عربستان نیست
کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داده که «محمد بن سلمان» در دیدار با سران سازمان‌های یهودی آمریکا تشکیلات خودگردان فلسطین را عامل شکست مذاکرات سازش معرفی کرده و گفته مسئله فلسطین جزء اولویت‌های عربستان نیست.
صفحه  از ۴