پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       

gitionline.ir

آثار ارسالی با کیفیت و خارج از تصور ما بود
عضو هیئت داوران اولین مسابقه سال استیکر عنوان کرد:
داوری اولین مسابقه سال استیکر شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ برگزار شد و از 518 طرح رسیده به دبیرخانه، 50 طرح از سوی هیات داوران این مسابقه برگزیده شد. علی رادمند که خود جزو اولین هنرمندانی است که در زمینه استیکر فعالیت‌های جالب توجهی در ایران داشته، یکی از اعضا هیات داوران است که طرح‌های ارسالی به اولین دوره را بسیار جالب توجه ارزیابی کرده است. به همین بهانه مصاحبه‌ای را با وی ترتیب دادیم تا بیشتر با روش داوری و کبفیت آثار ارسالی به اولین مسابقه جایزه سال استیکر آشنا شویم.
ارتباطات توسعه و توانمند سازی در جهان سوم
*فاطمه صنیعی *حسین نظامی *ساقی غیاثوند *حمیده ابطحی *محمد صادق کاظمی
از آغاز قرن ۱۹،نقش ارتباطات به طور کلی و تکنولوری های وسایل ارتباط جمعی به طور خاص در فرایند تغییر اجتماعی،رشد اقتصادی و تغییرات سیاسی در کشور های کمتر صنعتی به عنوان مفهوم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.
خانیکی: سرمشق مارکز می تواند برای جامعه ما نتایج ارتباطی خوبی داشته باشد
مراسم رونمایی از ترجمه کتاب «رسوایی قرن و دیگر نوشته‌های مطبوعاتی» اثر گابریل گارسیا مارکز و ترجمه علی شاکر در خانه وارطان با سخنرانی محمدمهدی فرقانی رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، هادی خانیکی عضو هیئت علمی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، فریدون صدیقی استاد روزنامه نگاری و کاوه میرعباسی برگزار شد.
خانیکی: نتیجه انباشت نفرت چیزی جز آشوب یا استبداد نیست
هادی خانیکی استاد ارتباطات عصر دوشنبه در همایش «شب نلسون ماندلا و ایران» گفت: ماندلا در همه دوران مبارزه و حتی در اوج قدرت، در جستجوی مبارزه آشتی جویانه بود و از نفرت پراکنی پرهیز می کرد چرا که نتیجه انباشت نفرت چیزی جز آشوب یا استبداد نیست.
توسعه اقتصادی در پرتو رسانه
*حمداله عمادی حیدری *ایمان علی محمدی *حمید کرد *علی روانگرد
مردم امروز دنیا دیگر از رسانه جدا نیستند و زندگی آنها با رسانه گره خورده است. نقش رسانه ها و در عین حال ابزارهای رسانه ای در تنظیم زندگی فردی و اجتماعی بشر امروز انکار ناپذیر است.
لیبرمن: اسرائیل سه مشکل دارد: ایران، ایران و ایران!
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ایران مشکل اصلی تل‌آویو است، از مواضع ضدایرانی ولی‌عهد سعودی تمجید کرد.
بن‌سلمان: مسئله فلسطین جزء اولویت‌های اصلی عربستان نیست
کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داده که «محمد بن سلمان» در دیدار با سران سازمان‌های یهودی آمریکا تشکیلات خودگردان فلسطین را عامل شکست مذاکرات سازش معرفی کرده و گفته مسئله فلسطین جزء اولویت‌های عربستان نیست.
حمله آمریکا به سوریه؛ شوی رسانه ای جدید ترامپ
زهرا قاسمی تحلیل گر روابط بین المل؛
در روزهای اخیر مواضع ترامپ در باره حمله به سوریه به یکی از مهمترین خبرها در فضای رسانه ای جهان تبدیل شده است. اما اینک و پس از انجام این حمله این سوال مطرح است که دلایل اصلی آمریکا از این حمله چه بود؟
President Rouhani opening up new horizon to world
By: Hamdollah Emadi Heydari*
Iranian President opened up a new horizon to the world and called for using positive-sum paradigm to resolve the global and regional crises in his address to the United Nations General Assembly in New York.
آمانو: بر اساس پروتکل الحاقی، فرقی بین سایت‌های نظامی و غیرنظامی نیست/رژیم راستی‌آزمایی در ایران، قوی‌ترین است
گیتی آنلاین-مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید هرگاه نیازی احساس شود، آژانس تقاضای دسترسی خواهد داد و در این خصوص تفاوتی بین سایت‌های نظامی و غیرنظامی وجود نداشته و این در خصوص تمامی کشورها صادق است.
صفحه  از ۴