پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

تبلیغات و حیات سیاسی اقتصادی رسانه ها
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه طباطبایی
مساله این است که آیا رسانه ها بدون تبلیغات می توانند به حیات سیاسی-اقتصادی خود ادامه دهند. طبیعتاً جواب همه این است که هیچ سیستمی بدون داشتن حامی مالی قادر به ادامه حیات نیست.
روزنامه نگار تحقیقی در مقام مصلح اجتماعی
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه
روزنامه نگاری تحقیقی گرچه امروزه بیشتر برای افشای فساد جریان ها، افراد و گروه های سیاسی به طور خاص کاربرد یافته است اما می تواند با تمرکز بر اصلاح روندها و سیستم های اشتباه در مقام یک مصلح اجتماعی ظهور کند و مانع از تحقق فساد شود یا حداقل فساد را در گستره زمانی و مکانی محدودتری محصور کند.
نقد کتاب گره گشایی به شیوه فیلسوفان و مهندسان
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه
کتاب «گره گشایی به شیوه فیلسوفان و مهندسان» از مجموعه کتاب هایی است که توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحت عنوان تاملات صاحب نظران ایرانی در باب آموزش عالی به رشته تحریر در آمده است.
آموختن از دانشجویان
معتمدنژاد معتقد بود که همیشه در حال آموختن از دانشجویانش است، او لفظ «دکتر» را تا قبل از جلسه دفاع دکتری برای دانشجویانش به کار نمی‌بُرد.
آزادی بیان، اینترنت و فناوری های نو
حمداله عمادی حیدری، دانشجوی ترم 2 ارتباطات دانشگاه علامه، درس حقوق بین الملل، استاد دکتر باقر انصاری
این مقاله به بررسی تفاوت ها و تشابهات احکام صادر شده در حوزه «آزادی بیان، اینترنت و فناوری های نو» توسط دادگاه های محلی و ملی کشورهای مختلف و دادگاه اروپایی حقوق بشر پرداخته است.
«همه مردان رییس‌جمهور» گزارشی درماتیک از یک واقعه تاریخی
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه
گیتی‌آنلاین- از آنجا که داستان فیلم «همه مردان رییس‌جمهور» بر اساس یک ماجرای واقعی نوشته شده است، باید آنرا گزارش دراماتیک از یک واقعه تاریخی ارزیابی کرد که در مجموع نمره بالایی از نظر بازنمایی این واقعه می‌گیرد.
مروری بر فیلم چهارشنبه سوری از اصغر فرهادی
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه
«چهارشنبه سوری» که پس از فیلم های «رقص در غبار» (۱۳۸۱) و «شهر زیبا» (۱۳۸۲) سومین ساخته سینمایی اصغر فرهادی است اواخر سال ۱۳۸۳ و اوایل سال ۱۳۸۴ در تهران فیلمبرداری شد و در بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و با استقبال بی نظیر نویسندگان و منتقدان سینمایی روبرو شد
نقدی بر کتاب «اقتصاد ایران به کدام سو می رود؟»
حمداله عمادی حیدری*دانشجوی ارشد ارتباطات
گیتی‌آنلاین- پژوهش «اقتصاد ایران به کدام سو می رود؟» گرچه تلاش کرده تا با ارزیابی اقتصاد ایران در دهه‌ 80، افق دهه 90 را ترسیم کند اما با مبنا قرار دادن سناریوی رفع تحریم‌ها، در عمل شکست می‌خورد.
تاملی جامعه شناسانه درباره فیلم سینمایی «آفتاب نشین ها»
حمداله عمادی حیدری
آفتاب‌نشین‌ها فیلمی به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تولید سال ۱۳۶۰ است که در انتقاد از سیاست اصلاحات ارضی در رژیم پهلوی ساخته شده اما نمره پایینی از نظر گزارش واقعیت می‌گیرد.
عرضه کارت هدیه دیجیتال در آیگپ
برای اولین بار در ایران و با محوریت بانک پارسیان صورت گرفت؛
در راستای حفظ محیط زیست، صرفه جویی در منابع و همچنین مراجعه کمتر به بانک‌ها کارت هدیه دیجیتال توسط شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ و با همکاری بانک پارسیان در دسترس عموم قرار گرفت.
صفحه  از ۵