پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

تمدید ثبت‌نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی
رییس دانشگاه آزاد واحد زاهدان گفت:ثبت‌نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
هیچ مانعی برای مطالبه گری وجود ندارد
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: هیچ مانعی برای مطالبه گری وجود ندارد و ضرورت دارد تا امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی احیا شود.
انتصابات قریب الوقوع در شبکه های صدا و سیما
براساس خبرهای رسیده احتمال تمدید حکم عبدالعلی علی عسکری زیاد به نظر می رسد و شاه آبادی معاون سیما که از مدتها پیش به فکر تغییرات وسیع در شبکه های سیما بود آن را اعمال خواهد کرد .
تقی پور:حکمرانی یک نظام نوشته شده و تدوین شده است؟/جلالی: فقدان حکمرانی مدرن در حوزه فضای مجازی حاکم است
در «غیرمحرمانه» مطرح شد:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا هر کشوری نحوه ای از حکمرانی را در تمام ابعاد کشور دارد و حکمرانی در فضای مجازی نیز از این قائده مستثنی نیست. منتهی اینکه آیا این حکمرانی یک نظام نوشته شده و تدوین شده است؟
«غیرمحرمانه»های حكمراني سايبري در ايران
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 15 مرداد ماه حكمراني سايبري در ايران را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
نگین عمادی حیدری به عنوان دبیر سرویس بین‌الملل گیتی آنلاین منصوب شد
نگین عمادی حیدری از فعالان رسانه ای و مترجم حرفه‌ای به عنوان دبیر اخبار بین‌الملل پایگاه خبری گیتی آنلاین منصوب شد.
تبلیغات و حیات سیاسی اقتصادی رسانه ها
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه طباطبایی
مساله این است که آیا رسانه ها بدون تبلیغات می توانند به حیات سیاسی-اقتصادی خود ادامه دهند. طبیعتاً جواب همه این است که هیچ سیستمی بدون داشتن حامی مالی قادر به ادامه حیات نیست.
روزنامه نگار تحقیقی در مقام مصلح اجتماعی
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه
روزنامه نگاری تحقیقی گرچه امروزه بیشتر برای افشای فساد جریان ها، افراد و گروه های سیاسی به طور خاص کاربرد یافته است اما می تواند با تمرکز بر اصلاح روندها و سیستم های اشتباه در مقام یک مصلح اجتماعی ظهور کند و مانع از تحقق فساد شود یا حداقل فساد را در گستره زمانی و مکانی محدودتری محصور کند.
نقد کتاب گره گشایی به شیوه فیلسوفان و مهندسان
حمداله عمادی حیدری دانشجوی ارشد ارتباطات علامه
کتاب «گره گشایی به شیوه فیلسوفان و مهندسان» از مجموعه کتاب هایی است که توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحت عنوان تاملات صاحب نظران ایرانی در باب آموزش عالی به رشته تحریر در آمده است.
آموختن از دانشجویان
معتمدنژاد معتقد بود که همیشه در حال آموختن از دانشجویانش است، او لفظ «دکتر» را تا قبل از جلسه دفاع دکتری برای دانشجویانش به کار نمی‌بُرد.
صفحه