پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       

gitionline.ir

آلمان درباره پیامدهای خروج از «برجام» هشدار داد
گیتی آنلاین-وزیر خارجه آلمان اعلام کرد که خروج از «برجام» موجب بی میلی قدرت های دیگر از قبیل کره شمالی برای شرکت در مذاکرات بین المللی است.
حمله تروریستی در بارسلون ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشت/ داعش مسئولیت را بر عهده گرفت
گیتی آنلاین-یک خودروی ون با ورود ناگهانی به محل تردد عابران پیاده در مرکز شهر بارسلون اسپانیا، ده‌ها نفر را زیر گرفت؛ پلیس می‌گوید انگیزه این حمله «تروریستی» بوده است.
استقلال اقلیم کردستان امنیت خاورمیانه را به خطر می‌اندازد
گیتی آنلاین-ترکیه بار دیگر ضمن مخالفت با برگزاری همه پرسی جدایی کردستان از عراق اعلام کرد که این مسأله به تشدید بحران خاورمیانه منجر خواهد شد.
ترکیه ساخت دیوار در مرز با ایران را آغاز کرد
گیتی آنلاین-منابع ترکیه ای از آغاز ساخت دیوار توسط این کشور در مرز با ایران خبر داد.
فرانسه دوران مکرون؛ توازن در روابط با ایران و دیگر کشورهای غرب آسیا
گیتی آنلاین - امانوئل مکرون در حالی دیروز یکشنبه، رسما ریاست جمهوری را در فرانسه به عهده گرفت که گمانه زنی ها حاکی از رویکرد متعادل و متوازن وی در قبال کشورهای غرب آسیا بویژه ایران است.
روابط ایران واروپا در دوره ترامپ
حمداله عمادی حیدری
گیتی آنلاین - ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا به کاهش نفوذ واشنگتن بر قاره سبز می انجامد و این موضوع فرصتی برای جمهوری اسلامی است تا همکاری های دوجانبه و چندجانبه با کشورهای اروپایی را در دوره پسابرجام احیا کند.
اعتراض مردم هامبورگ نسبت به نشست جی ۲۰
گیتی آنلاین-تعدادی از مردم هامبورگ در اعتراض به نشست جی ۲۰ که در این شهر درحال برگزاری است به راهپیمایی علیه آن پرداختند.
دولت چپگرای رومانی سقوط کرد
گیتی آنلاین-دولت چپگرای رومانی پس از اینکه نتوانست رأی اعتماد اعضای حزب خود در پارلمان این کشور را به دست آورد، سقوط کرد.
صفحه  از ۲